Algus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Algus

PostitusPostitas Ralf » 06. September 2011, 20:34

CyberRax kirjutas:Kolmandaks - Page. Tea kas ma ainuke kellele ta tegelaskuju "olen esimest korda kaasas aga saan erinevalt vanadest kaladest pihta kui suuri probleeme su katkine alateadvus tekitada võib, samas ma ei tee selles osas midagi konstruktiivset vaid lihtsalt korrutan et tulen sinuga kaasa" lähenemine tüütuks muutus.

Tema tegelane on vaid selleks sisse kirjutatud, et saaks filmis esitatud unenäomaailma süsteeme ja nüansse vaatajale võimalikult lihtsal moel selgeks teha, sellest tingituna ka tema peaaegu olematu osatähtsus. Ega saa siis eeldada, et Cobb neljanda seina ära lõhub ja tootemi tähendust otse vaatajale selgitab... vähemalt mitte Nolanilt. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Algus

PostitusPostitas CyberRax » 08. September 2011, 09:33

Sain sellest aru, aga see ei muutnud teda vähem tüütuks ;-)
Eriti kui arvestada et oli juba olemas tegelaskuju kelle vahendusel oleks toimuvat selgitada saanud - Watanabe kehastatu. Polnud kah tehnilise poolega kursis, aga omas märksa paremat motivatsiooni toimuva uurimiseks ning lõpptulemuses veendumiseks kui Page.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Algus

PostitusPostitas Pixie » 24. Oktoober 2011, 00:40

Päris vinge lugu õnnestunud efektide ja muusikaga. Meeldis see, et kohati oli raske aru saada, kas tegemist on reaalsuse või unenäoga. Nõudis pidevat kaasa mõtlemist, mis muutis loo kaasahaaravamaks. 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 28. Detsember 2011, 01:22

Vaatasin filmi teistkordselt. Ikka meeldis; meeldis, et peab kaasa mõtlema, et unenägude maailmast süsteem kohale jõuaks. Meeldis, et III level oli nagu arvutimäng (oli ju!). Kõige kompleksem tegelane oli Dom, teised olid tõesti lisatud, et vaatajal huvitavam ning arusaadavam oleks.

Dom poleks pidanud end süüdi tundma - tegi, mis suutis ja Mali oligi võimalik reaalsusesse ainult ühel viisil tagasi saada. Tough luck.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Algus

PostitusPostitas brixxx » 29. Detsember 2011, 13:00

''Algus'' mulle meeldis väga, eriti lahe stseen oli see kui Leonardo DiCapro läks koos uue arhitektiga unenäkku ning uus arhitekt lasi linna tänava üksteise peale tõsta. Huvitav oli jälgida viimast missiooni, kus igas unenäos mindi uuesti unenäkku nii korduvalt.

Lõpuks otsustasin seda filmi vaadata, lükasin seda koguaeg edasi kuna ei meeldi Leonardo DiCapro. Otsustasin, et vaatan ''Algus'' ja ''Suletud saart''. Minu arust on need kaks filmi väga sarnased. Need filmid olid huvitavad, aga sellegi poolest ei hakanud mulle Leonardo DiCapro meeldima.

Lugesin ''Alguse'' filmi kohta kommentaare, paljud ütlevad, et film oli liiga etteaimatav. Kui võrrelda kahte Leonardo DiCapro filmi: ''Algus'' ja ''Suletud saar'', siis ''Algus'' oli kindlasti etteaimatavam film kui ''Suletud saar''.

Hindeks panen 10/10 kuna lugu oli huvitav ja eri efektid olid lahedad.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Algus

PostitusPostitas Ronet » 29. Detsember 2011, 13:54

brixxx kirjutas:Lõpuks otsustasin seda filmi vaadata, lükasin seda koguaeg edasi kuna ei meeldi Leonardo DiCapro. Otsustasin, et vaatan ''Algus'' ja ''Suletud saart''. Minu arust on need kaks filmi väga sarnased. Need filmid olid huvitavad, aga sellegi poolest ei hakanud mulle Leonardo DiCapro meeldima.

The Departed nähtud? Kui ei, siis vaata kindlasti!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Algus

PostitusPostitas brixxx » 29. Detsember 2011, 14:40

The Departed nähtud? Kui ei, siis vaata kindlasti!


Filmi ei ole näinud, aga olen sattunud trailerit vaatama kui uurisin Jack Nicholsoni filme. Film tundub huvitav ja kindlasti vaatan. Filmis The Departed tundub olevat väga palju peategelasi, traileris sain aru u 5.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Algus

PostitusPostitas Defexer » 07. Juuli 2012, 22:29

Mul häbi tunnistada, kuid võtsin alles nüüd selle filmi ette. See film oli üleni kaetud geniaalsusega, millepeale tuleb ainult Nolan. Pean ka tõdema, et oleksin soovinud veidike rohkem keerulisemat laburünti kui sain ning selletõttu ka 1p vähem minult saab. Ehk sisu oli step by step ära seletatud.
Soundtrackid on ikka tõsiselt võimasad ja millest omakorda on veel meloodilisemad ja võimsamad remixid tehtud.
9/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Algus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. August 2012, 22:18

Ligi kaks aastat hiljem olen ikka 8 ja 9 vahel, aga kõike nüüd hiljem rahulikuna üle vaadates ja taaskord ülimalt sisse elades kaldun pigem kõrgema hinde poole. Lisaks põhiteemale sümpatiseerib ka traagiline armastuslugu.

9/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Algus

PostitusPostitas Zinera » 20. August 2012, 23:04

9/10

Kas tegevus toimub reaalsuses või unes -
Spoiler :
küsimus läbi terve filmi, siiski lõplikku vastust ei tea keegi.

Omamoodi huvitav, intrigeeriv ja müstiline film, mida peab korralikult jälgima, et mitte järge kaotada selles unerägastikus.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Algus

PostitusPostitas Equitis » 31. Detsember 2012, 19:51

Vaatasin ka Algus ja Suletud saar järjest. Suletud saar on super, Algus on väga hea.
Soundtrackid olid ka väga head.
9/10.
Equitis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 25. Detsember 2012, 12:06

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist

cron