Luuserid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Luuserid

PostitusPostitas Soprano » 04. Mai 2010, 14:15

Luuserid
The Losers (2010)

Boliivia džunglisse saadetakse erivägede üksus, mille ülesandeks on leida ja hävitada ohtlik sihtmärk. Ent Clay (Jeffrey Dean Morgan), Jensen (Chris Evans), Roque (Idris Elba), Pooch (Columbus Short) ja Cougar (Oscar Jaenada) saavad varsti aru, et nad ei pidanudki sealt eluga pääsema. Tiimi reetmise taga on salapärane kuju, kellest pole teada muud kui nimi Max (Jason Patric).

Kasutades ära seda, et neid surnuks peetakse, töötab rühm välja plaani, kuidas oma nimi puhtaks pesta ja Maxiga arved õiendada. Seejuures osutab neile väärtuslikku abi kaunis Aisha (Zoe Saldana), kellel on Luuserite aitamiseks omad põhjused. Ning peaaegu piiramatud vahendid. Kell aga tiksub, sest Aisha andmetel on Maxil plaanis vallandada globaalne kõrgtehnoloogiline sõda. Ning ainsad, kes suudaks seda ära hoida, on Luuserid.

"Luuserid" on musta huumoriga vürtsitatud plahvatuslik action-film reetmisest ja kättemaksust, mille aluseks Andy Diggle'i samanimeline koomiksiromaan.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas 0ll » 27. Mai 2010, 21:45

Keegi pole siiani vaadata viitsinud... ja ega te millestki ilma pole jäänud.
Nagu mingi mitte eriti õnnestunud 80ndate möllusarja episood. Ei läinudki korralikult käima, stiilsed koomiksiribad ja mõnusalt tühi saal olid kogu filmi suurimad plussid.
Esialgu plaaniti vist isegi järge, õnneks põruti korralikult... Loodan, et "A-rühm" kukkus pisut paremini välja
3/10

P.S. lõbus fakt: hetkel on IMDB-s üle 45-aastaste naiste keskmine hinne filmile 7,9
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defexer » 26. Juuli 2010, 02:30

Kuna mulle alati vennastamine peale läinud, siis siin filmis sai seda samuti näha. Dialoogid olid head kuid samas miskit jäi puudu. 6/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas CyberRax » 26. Juuli 2010, 06:02

Mul pole õrna aimugi kuidas see täpselt õnnestus, aga alates ühest nähtud promofotost, kogu filmi aja ning veidi aega peale nägemistki arvasin kogu aeg et toda kidakeelset snaiperit kehastab Justin Long (Die Hard 4). Eksta selle pärast sai tegelikult filmi vaadatudki, kuna Long on mulle sümpatiseerinud juba "Jeepers Creepers"ist saadik...

See eksimus võtabki terve filmi kenasti kokku - üks paras pettumuste rida. Koomiksis võib-olla toimis, suurel ekraanil, vähemalt minu jaoks, aga mitte. Liialt kerge õhkkond kus ei tekkinud kordagi mõtet et rühmal võiks mingeid reaalseid probleeme tekkida, eliitne grupeering mille 3/5 liikmetest kohe kuidagi eliitse sõduri muljet ei jätnud, äärmiselt tobe kurikael (mitte ei saanud pihta miks kõik teda kardavad. no olgu, ta kippus inimesi teise ilma saatma, aga seda teevad ka saamatud bussijuhid, ometi ei kuku rahvas bussijuhte nähes värisema), totraim lõpp mis viimasel ajal filmides ette sattnud, väga veider passiivsusemoment stooris (kaua see rühm "põranda all" oligi, või kui kaua nad oleks veel olnud kui neid poleks Ühendriikidesse tagasi smugeldatud? kuhu jäi traditsiooniline kohene kättemaks?), too veoki ärandamise stseen kus - kui mu tõsiselt vilets mälu just alt ei vea - mitte ükski tegelane pihta ei saanud hoolimata aktiivsest tulistamisest, polnud seda märulit kah nii palju kui oleks võinud olla, jne.
Ilmselt polnud ma lihtsalt sobivas meeleolus ning seetõttu loodan mingil hetkel veelkord vaadata, veidi eelarvamusevabamalt, aga praeguse seisuga 4/10st paremaks ei hindaks. Ei andnud isegi korralikku popkornikat välja.

PS! Enda kaitseks küll mainiks, et Longi ja Jaenada vahel on teatav sarnasus täiesti olemas :)
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 06. August 2010, 17:59

Ei midagi erilist jah. Peaasjalikult üllatustevaba ning sellest johtuvalt mitte kuigi pingelise sündmustikuga ennast mitte kuigi tõsiselt võttev (see on pigem plussiks) märul. Õnneks oli nimitegelaste seltskond peaasjalikult üsna sarmikas, eriti suhteliselt äratundmatu Chris Evans - Journey laulu esitamisega sai ta küll imetabaselt hakkama.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 04. September 2010, 01:26

Hmm, täpselt sama, mida Ralf ütles. Lootsin, et tegu on vähemalt Italian Job`i tasemel ajaviitega, aga polnud sedagi.

Tegelased olid meeldivad. Eriti Zoe Saldana ja Jeffrey Dean Morgan. Aga muidu igav ja tühi nagu tänane ilm. Järjekordne film, mille trailer on parem kui film ise.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 22. September 2010, 23:18

Siuke tunne nagu oleks tund pool vaadanud kunstiajaloo tunnis Mona Lisa maali, mis on, kui juba ette võib kujutada, täielikult igav. The Losers? Mis mõttes? Pealkiri on ka täiesti mööda. Põnevus puudus täielikult, igav filmu oli! Naljad, wtf, isegi mu ema teeb paremaid nalju. Ja ega dialoogid ka etemad polnud.
3/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Detsember 2010, 17:41

Peab tunnistama et tegemist filmiga mis mulle väga meeldis. Ebaoriginaalne sisu, vägagist etteaimatav, aga siiski nautisin. Näitlejate valiku kohapealt ei ole midagi halba öelda. Parimad kohad olid algus(kaardimäng) ja kohtumine surnuaial, Jensen roosa särgiga.Omg. :D

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Ronet » 01. Aprill 2011, 00:13

Algus tundus selline tore/kerge/vahva pg-13 möll. Siis hakkas kuidagi ära keerama. Patric oli halb või roll oli halb - sellest ma aru ei saanudki.

Zoe Saldana oli minu jaoks ainuke tõmbenumber. Selle eest ka lisapunkt.

5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 141 külalist

cron