Runaways

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Runaways

PostitusPostitas Soprano » 25. Aprill 2010, 17:07

Runaways
The Runaways



"The Runaways" jutustab viiest teismelisest tüdrukust, kes on sisse võetud David Bowie ja Suzi Quatro suguste rokistaaride stiilist ja muusikast ning kavatsevad tõestada, et tõeline rock'n'roll ei ole üksnes poiste rida. "The Runaways" on sütitav film, mis viib vaataja süvitsi seksi, narkotsi ja rock'n'rolli maailma ning vürtsitab lugu visuaalselt haaravate kaadritega - värvikas rahvasumm Rodney Bingenheimeri kuulsas LA klubis, kus Jett ja Currie kohtusid; vaevaline ja tihtipeale solvangutest tulvil salvestamisprotsess, mis viis sellise hitini nagu "Cherry Bomb", ning lausa biitlite vääriline vastuvõtt Jaapanis. Sekka vaiksemaid momente südamevalust, hirmust, segadusest ja koduigatsusest.

Floria Sigismondi stsenaariumi emotsionaalsus tuletab vaatajale meelde, et tavade murdmine pole kaugeltki lust ja lillepidu. Film põhineb osaliselt Cherie Currie teosel "Neon Angel". Osades noored ning andekad näitlejatarid Kristen Stewart ja Dakota Fanning.

http://www.acmefilm.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuli 2010, 06:46

Ei ütleks, et film oleks millegi eriti vägevaga hakkama saanud või kuidagi eriti silma paistnud, kuid üldiselt meeldis. Hea, et cast nii tugev oli, muidu oleks korraliku stoori puudumine kripeldama hakanud... ei ütleks, et "neiud alustavad bändi ja saavad kuulsaks" nüüd just kõige põhjalikum plot oleks, mille põhjal mängufilmi vändata, aga kuna üldjuhul näitlejatevaheline keemia ning muusika hea oli, siis võis küll rahule jääda. "Crimson and Clover" sobis filmi lõppu perfektselt, nüüd kuulan seda laulu nonstop.

Oeh, ma mäletan, kui Dakota Fanning oli see väike plikatirts "The Cat in the Hat"-is ja "Hide and Seek"-is, ja nüüd on ta pesuväel ja tõmbab kokaiini... kohati nägi ta ikka äärmiselt ahvatlev välja. :$

6,5/10, filmipäeviku tarbeks ümardatuna pigem 7/10.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 05. Juuli 2010, 00:25

Kui film tehakse muusika tegemisest 70-ndatel aastatel, tahan mina seda näha! Mulle lihtsalt meeldib see ajastu ja siis loodud muusika. Ei ole halvasti meisterdatud linateos, aga lugu jääb vähe kesiseks. Kohustuslikud elemendid - seks, rock ja narkootikumid - on olemas. Üks filmi tõmbenumreid on minu jaoks roll, mida esitas Michael Shannon. Ta mängis crazyt bändi mänedžeri. See mees oli geenius, missiis et hull.

6,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 05. Juuli 2010, 00:59

Kim Fowley ise ka kiidab Shannon'i osatäitmist:
http://www.youtube.com/watch?v=bitvfe32Oh0

7 täiskustud kitarri 10'st
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 14. Juuli 2010, 00:16

Ei olnud midagi erilist. Liiga muinasjutuliseks jäi, kuigi sisututvustuse oleks oodanud midagi räpasemat. Samas lõpupoole hakkas rohkem meeldima, kui lugu natukene dramaatilisemaks muutus ja soundtrack oli päris äge.
4/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defexer » 20. Oktoober 2010, 16:39

Kui Kristen pole mulle justkui varasemalt head muljet jätnud siis selle filmiga suutis ta selle ümber veenda. Filmi lõpus alles sain teada, et meelde jäänud väike Dakota mängis ka seal. :) 8/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Detsember 2010, 15:29

Film mis suutis mind üllatada. Poleks arvanud et see film mulle meeldida võiks aga võta näpust. Dakota osatäimine meeldis mulle väga aga Stewart jättis külmaks. Filmi lõpp vajus kahjuks ära.
Kim oli lemmik. Ja lugu "Cherry bomb" on ikka päris hea. :P

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 128 külalist