Daredevil - kartmatu tasuja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Mihkel » 08. Oktoober 2006, 13:53

Minu arust oli isegi päris vaadatav ja olen kuhjaga näinud sellest paremaid ja halvemaid filme. Filmi sisu oli päris hea, aga teostus jättis soovida. Kaameratöö oli minu arvates tõeliselt nõme ja kõik arvutiga tehtud elemendid olid väga ebareealsed (kasvõi näiteks hüpped jne.)

4/10
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas janely2222 » 13. Aprill 2007, 13:16

transporter58 kirjutas:vaatasin seda filmi sellepärast et seal mängis jennifer garner, muidu poleksi vaadanud polnud kõige parem film





mõni vaatab näitlejate pärast mina vaatasin ka just tema pärast
janely2222
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 12. Veebruar 2007, 22:18

PostitusPostitas Pixie » 12. Mai 2007, 21:19

Suht norm.
Pold midagi vääääga hullu.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ralf » 19. August 2009, 02:26

Director's Cut on tunduvalt parem! Küll aga tekib siin probleem, et pool filmist on justkui väga mõistlik ja kaasahaarav sünge koomiksiadaptatsioon ja siis ülejäänu nagu mingi tiineritele suunatud haisune noortekas. Oleks võinud neid actionstseene kõvasti kärpida.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 19. August 2009, 11:00

Daredevil 5/10
Film, millel oli nii palju potentsiaali, aga kõik keerati pea peale. Alustades üle võlli keeratud võitlusakrobaatikast ja lõpetades täiesti mõttetuna eksisteerinud hetketega nagu näiteks võitlus laste mänguväljakul. Kingpin oli samuti liiga tobe, et teda tõsiselt võtta. Elektra suhtes kaastunnet ega kaasaelamist ei tekkinud. Ta oli liiga kõrvaline ja jällegi tobe tegelane. Afflecki Daredevili tekkelugu oli huvitav ja sama oli ka tema tehnikaga, kui ainult välja arvata ülepingutatud akrobaatika, mida siin filmis väga palju harrastati. Liigne lapsik koomiksilikus rikkus niigi nõrgavõitu sünguse lihtsalt ära. Film jaotus täpselt 50/50. Mingi osa meeldis ja mingi osa tekitas iiveldustunnet. Peaaegu hakkas meenutama juba Catwomanit.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron