Transformerid: Langenute kättemaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Max89 » 10. Oktoober 2009, 19:28

Sain väga suure üllatuse osaliseks. Minu arvates isegi parem, kui esimene osa. Mitte, et esimene osa oleks halb olnud. Esimene osa oli lihtsalt hea ja teine osa väga hea. Nii, et siis hindeks annaks 10/10.
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas Zinera » 13. Oktoober 2009, 22:03

Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 14. Oktoober 2009, 10:31

Max89 kirjutas:Sain väga suure üllatuse osaliseks. Minu arvates isegi parem, kui esimene osa. Mitte, et esimene osa oleks halb olnud. Esimene osa oli lihtsalt hea ja teine osa väga hea. Nii, et siis hindeks annaks 10/10.


igaühel on õigus oma arvamusele...mul ka:

Pilt
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Max89 » 14. Oktoober 2009, 17:43

Päris lahe GIF! :D Kust said selle?
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas Forzelius » 14. Oktoober 2009, 19:03

Entourage season 5 peaks olema.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Max89 » 14. Oktoober 2009, 19:59

Forza kirjutas:Entourage season 5 peaks olema.

Tänud! :D
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas Six-Fo » 19. Oktoober 2009, 19:26

Mulle isiklikult film kohe vägaväga meeldis. Mitte et ma robotite ja ulme fänn oleks, kõik see sisu ja meelelahutuslik külg ja kobe naispeaosatäitja jne.
Ja tänasest hakkas uue generatsiooni Camaro ka meeldima selle filmi pärast, mõnusa lõrinaga lasi ikka :irw: .

Ma arvan et parim filmielamus mis siiamaani on olnud.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Rain » 08. November 2009, 22:46

Lõpuks sai ka mul see kauaoodatud film vaadatud.
Liiga uhkeks on nad läinud, esimeses osas olid nende transformerite käitumine natukene teistsugune, nad on need nn. robotid inimeste-sugusteks muutnud. :) Nutsid, veritsesid ja pooled rääkisid ka nagu inimesed, mitte sellise elektroonse häälega. Aga sellegi poolest, mulle meeldis. :)) Film oli nagu kõikuvalt hea, vahepeal nagu muutus igavaks ja siis jälle väga heaks ja siis jälle... Aga märul oli küll killer mu arust. Ei teagi nüüd eriti, mõtlsin panna natuke madalama hinde, kuid siis hakkasin mõtlema, et vahest oli see ikka väga hea... kuid esimesele jääb see ikkagi alla.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Malcolm » 09. November 2009, 18:35

Film, mille kohta eespool leidub ikka päris jaburaid arvamusi. Ja vastukaaluks igati põhjendatud kriitikat. Esimene osa oli oma žanris igati korralik ja silmapaistev meelelahutus, ent see teine on paras, kuidas nüüd öeldagi, möga. Väga rumalale vaatajale - no tõepoolest on raske kokku lugeda neid sisulisi ebaloogilisusi ja stamplahendusi - tehtud labane - jalga kargav robot ei mõjunud siin enam muheda eneseiroonilise detaili, vaid lihtsalt pooletoobise nõmedusena - ning silmi kurnav virrvarr. Mõned eriefektid on mõjuvad, aga pea ükski neist ei toeta lugu, sest seda praktiliselt polegi. 5/11, aga seegi võib olla ülehindamine.
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Ketu19 » 19. November 2009, 18:28

esimene osa oli vaadatav aga teine osa täielik läbikukkumine- täielik fairytale. Liialt üle paisutatud eriefektidega..filmil mingit sisu polnud. Film sobib hästi närvihaigetele!
Ketu19
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 08. Juuli 2007, 23:47

PostitusPostitas Ronet » 02. Mai 2011, 21:52

Esimesest osast ei mäleta suurt mõhkugi.. Kuigi vaatasin seda kaine peaga.
Kogu see kaamera virr-varr hakkas lõpu poole vaikselt väsitama.
Siiski film nüüd NII halb ka imo ei olnud. Film oli pikk ja üllatuseks hoidsin silmi suhteliselt pingsalt ekraanil. Põnevust jagus.
Transformereid oli väga raske eristada tho. Eriti Decepticone vms.
Spoiler :
Kelle Optimus lõpuks ära tappis? Selle keda Boogeyman voices? Kes see põgenes? Megatron või ta loll alluv?

They all look the same to me.

See 'pojal on vanemate pärast piinlik' situatsioon oli küll väga idiootselt kirjutatud.

Pole Transformerite fänn kunagi olnud. Ise kasvasin üles laupäeva hommikuste kanal2 multikatega. Mootorrattur hiired marsilt, Raudmees, Ämblikmees etc.

öö.. ajusurm nüüd.

5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Transformerid: Langenute kättemaks

PostitusPostitas Pixie » 29. September 2011, 23:51

Minu ideaalmaailmas juhtub midagi LaBeouf' tegelasega. Kas kolib mujale, ohverdab end või midagi iganes; tema asemel saab peategelseks Duhamel'i karakter. Samuti puuduvad idiootsed naljad, mõttetud tegelased ja seosetu sisu. Efektid, märul ja soundtrack on viimase peal, nende üle ei kurda. Ahjaa, mis ajast robotid ilastavad? 5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Transformerid: Langenute kättemaks

PostitusPostitas CM-Girl » 22. November 2011, 16:37

Peaaegu, et poole halvem kui esimene osa. Meeldis aga...miski jäi häirima. Kuigi põnevust jagus. LaBeoufi karakter häiris mind seekord kuidagi eriti. Autode transformeerumine sõidu pealt.Likelikelike! Mõtlesin mitmel korral, et metsa (pehmemalt väljendudes) need inimesed, autobotid ja muud masinad FTW! Paaril korral sai ka naerda. Jäätiseauto :D
Meeldisid kaksikud autobotid. Eriline lemmik oli Wheelie (tema tõttu tõstsin filmi hinnet 1p võrra). Optimus Prime'i meeldis kuulata rääkimas, see hääl..
Inimestest meeldis taas enim Lennox. Ja ka Simmons täitsa meeldis selles osas, mitte nagu esimeses. Mida lõpupoole seda paremaks film läks, või seda ma vähemalt mõtlesin, kuni hakkas venima. Venis ja venis ja venis, mõtlesin, et millal film läbi saab. Kuigi tulistamist ja paugutamist oli põnev jälgida.
Taaskord meeldis muusika.

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Transformerid: Langenute kättemaks

PostitusPostitas ruut » 25. Juuni 2014, 21:24

Taaskord, et kuna juba homme ratsutab OPTIMUS PRIME KURADI ROBOTIST T-REXI SELJAS, siis oli vaja see (enne nägemata) Transformerite teine osa ära näha.



. . .



Rämps. Totaalne rämps. Intelligentsi solvav rämps. Hullem rämps kui esimene osa.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Transformerid: Langenute kättemaks

PostitusPostitas Soprano » 25. Juuni 2014, 21:26

ruut kirjutas:Taaskord, et kuna juba homme ratsutab OPTIMUS PRIME KURADI ROBOTIST T-REXI SELJAS, siis oli vaja see (enne nägemata) Transformerite teine osa ära näha.

Oleksid pidanud kõiki kolme filmi korraga vaatama... https://www.youtube.com/watch?v=7Rfup0XKx7o
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist