Silent Hill

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Silent Hill

PostitusPostitas brixxx » 02. August 2012, 10:12

P2ppin kirjutas:Kui mul oleks 5 senti iga korra kohta, kui Brixxx ütleb, "mind häris...", siis ma oleks juba miljonär :)) . Vaata ja naudi filme sellisena nagu nad on. Kõik filmid ei peagi ühte moodi ja sinu tahtmist järgi kulgema. Sind nagu häirib iga asi filmi juures, mis ei lähe nii nagu sa lootsid ja võtad kohe 5p filmist maha.

Jah mul on vähe filme, kus mind mingi asi ei häiri, aga ma ei võta 5p maha kui just ei ole jama film, pigem 1-3p.
Viimsel ajal nähtud filmidest on kaks filmi, kus mul midagi ei häirinud: ''The Dark Knight Rises'' ja ''The Island''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Silent Hill

PostitusPostitas damon » 10. Jaanuar 2013, 12:29

Ei ole mänge mänginud aga minuni film jõudis küll. Asi ei olegi niivõrd tegelaskujude õuduses vaid atmosfääris, mis oli tekitatud. Mõned teadmised taustainfost oleks muidugi kasulikud aga hiljem lugedes sain aru ja tegelikult see ei häirinud.
Spoiler :
Et haiglaõed, kellest läbi hiilis olid tekkinud seksuaalfantaasiast.

Mulle meeldis ning tahaks veel selliseid teostusi. Lõpp oli võib olla liiga moos aga see on maitse küsimus.
Kahjuks on järg reitingute järgi ära käkitud, kuid tõenäoliselt võtan siiski ükskord käsile.

10/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist