Avatar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 28. Detsember 2009, 00:39

Ralf kirjutas:Pealekauba hakkas 3D (mida oli äärmiselt vähe ära kasutatud) mulle üsna ruttu silmadele, kuid eks see ole ka minu enda viga.

Muidu nõus, aga mis mõttes 3D'd kasutati vähe? Et oleks võind rohkem paska sinu poole lennata või mida?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2009, 00:40

hau kirjutas:
Ralf kirjutas:Pealekauba hakkas 3D (mida oli äärmiselt vähe ära kasutatud) mulle üsna ruttu silmadele, kuid eks see ole ka minu enda viga.

Muidu nõus, aga mis mõttes 3D'd kasutati vähe? Et oleks võind rohkem paska sinu poole lennata või mida?

Kas just tingimata seda, aga kui mõnes kohas näiteks tuhka või midagi sarnast ringi lendles, siis oleks võinud osa sellest ikka kinosaalis sees ka olla. Ma ei välista muide üldse, et mulle film 2D's rohkem meeldinud oleks.

Teine asi, mis väga häiris, oli Sam Worthingtoni kohutav ameerika aktsent. Poiss peaks kursused läbima vms.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 28. Detsember 2009, 00:45

3D ei tähenda seda, et tegelane peab sulle konkreetselt näkku kusema vaid, et see mida sa sealt ekraanilt näed on kolmemõõtmeline. Nagu aken teise reaalsesse kolmemõõtmelisse maailma. Final Destination 4 ja My Bloody Valentine 3D jms-d on su 3D'st eksiarvamusele viinud ve?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 28. Detsember 2009, 00:54

Ralf kirjutas:Teine asi, mis väga häiris, oli Sam Worthingtoni kohutav ameerika aktsent. Poiss peaks kursused läbima vms.


Või siis austraalia? Minu teada on ta pigem maakera kuklapoolelt, kohanimed mõnevõrra sarnased ja pole nüüd kindel, et mis sind häiris. Tema tehislik aktsent või reaalne aktsent? Mul tuleb meelde, et keegi kunagi sõimas Christian Bale'i selle eest, et tal on liiga tihke ameerika aktsent ja ei suuda usutavalt inglast kehastada. Right.

Mulle isiklikult aussiede poolpehme ing keel meeldib.

Kuigi, mina ei jaga Cameroni entusiasmi Sam'i osas. Ta oli suhtkoht puine ja emotsioonitu. Samas, Jake Sully oli VÄGA halvasti kirjutatud karakter ka. Eks näis.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Spellbound » 28. Detsember 2009, 01:04

Worthington pidi vist algul võtma julmalt keelekursusi, et ta ikka ameerikalikku inglise keelt räägiks, kuigi jah, austraalia inglise keel on tegelikult päris meeldiv.
Samas Zaldana oli oma hääle üldse ära kaotanud. Ta ei kõlanud nagu Star Trekis. Kui ma poleks IMDB-sse vaadanud, siis ma poleks teadnudki, et see tema on. Na`vide keel muutis ta hääle ka täiesti tundmatuseni ära. Samas Neytiri on siniste elukate keskel ka parim tegelinski.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rakitic14 » 28. Detsember 2009, 02:25

väääga hea film oli,ja väga hästi tehtud 9/10
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

PostitusPostitas LauraOlen » 28. Detsember 2009, 03:51

Ma ei ütleks, et Sam päris emotsioonitu oli. Näiteks stseen, kus Neytiri teda hoidis, ning see pilk, mis ta (Jake'i) silmis siis oli... Ei mäletagi, millal ma viimati näitlejal filmis sellist soojust silmades nägin.

Ja aktsendiga on vist maitse asi, aga mulle meeldis ta rääkimisviis/ aktsent.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas kbong » 28. Detsember 2009, 13:52

Cameron on vana siga, kirjutab ajalugu ümber - ma küll ei mäleta, et indiaanlased kauboisid kunagi võitnud oleks!

U S A!
U S A!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2009, 17:13

Jolt kirjutas:
Ralf kirjutas:Teine asi, mis väga häiris, oli Sam Worthingtoni kohutav ameerika aktsent. Poiss peaks kursused läbima vms.


Või siis austraalia? Minu teada on ta pigem maakera kuklapoolelt, kohanimed mõnevõrra sarnased ja pole nüüd kindel, et mis sind häiris. Tema tehislik aktsent või reaalne aktsent?

Ikka tehislik aktsent. Ta pidi ju jänkiaktsendiga rääkima. Nähtavasti ka põrus, kuna sa ei saanud isegi aru, kas mind häiris ta pärisaktsent, sest filmis ei oleks pidanud selle haisugi olema. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 28. Detsember 2009, 17:21

Appi, mu ühe sõbranna msni pealkiri on selline praegu:
AVATAR - MY NEW WET DREAM!

:shokeeritud:
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 28. Detsember 2009, 17:27

Kickflick kirjutas:Appi, mu ühe sõbranna msni pealkiri on selline praegu:
AVATAR - MY NEW WET DREAM!

:shokeeritud:


Twilighti aeg sai läbi, nüüd siis Avatari sinised mehed, sry Robert Pattinson! :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Detsember 2009, 17:29

God help us all
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 28. Detsember 2009, 18:15

Holy shit. Nüüd on nii poistel kui tüdrukutel uus romantiline seiklusfilm mis mõlemad kihelema ajab. Populatsioon +
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2009, 18:18

Minu meelest olid filmi parimad stseenid just need, mis leidsid aset inimtegelaste juhtimiskeskuses. Ja üks lemmikkohti oli see, kus kolme meetri pikkune Neytiri Jake'i (inimkujul) süles hoidis. Pauer!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 28. Detsember 2009, 22:11

Ojaa, kuidagi väga veider stseen. Üks nii suur ja teine nii tilluke :P
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist