Kariibi mere piraadid: Surnud mehe aardekirst

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas V » 17. September 2006, 14:48

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 22. September 2006, 21:50

Vaatasin täna jälle...tõsiselt hea..igakorraga avastan midagi mida enne pole tähele pannud ja iga korraga hakkab rohkem meeldima... Tõsiselt hea film...nagu ka selle esimene osa! Ja minu arust on Jack ikkagi hea..
See misiganes foormum kus need tsenaristid seda asja lahti seletavad pole ka piisav tõestus...kus ma tean et see pole lihtsalt väide.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Robert » 01. Oktoober 2006, 14:26

Eelmine osa oli suht saast, aga see oli täitsa vaadatav. Ja see stseen seal filmi lõpus polnud küll ootamist/vaatamist väärt.

6/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zupz » 27. Oktoober 2006, 13:13

Blooperid

"I shall help you to find the compass if you'll do strange things to my dog..."
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

PostitusPostitas Anx » 01. November 2006, 21:32

Youtubest on see maha võetud-
http://www.yousendit.com/download/2gvLk9tCUTk%3D
saadaval veel 6 päeva
Anx
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 18
Liitunud: 09. Märts 2005, 01:31

PostitusPostitas suslike » 29. November 2006, 18:45

minu meelest oli esimene osa ikkagi parem,
muidu oli küll suht naljakas ja äge
ise ootan täiega nagu kolmadat osa, kuna teine lõppes väha huvitavalt, just nii et tahad juba näha kolmadat :D
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas CyberRax » 07. Detsember 2006, 14:07

Sai kah viimaks ära vaadatud ja mis muud öelda, kui et igati asjalik. Mulle jääb siiamaani arusaamatuks mida rahvas esimesest osast leidis (isiklik tõestamata hüpotees on, et filmi poulaarsuse tingis seiklusfilmide vähesus viimastel aastatel), aga siin olid asjad paigas: hea märul, hulgaliselt tõsiselt naljakaid kohti, Jacki tegelaskuju käitus esimest korda piraadi kombel (s.t. kellegina kes võiks laeva kapten olla, originaalis ta seda mõõtu kohe kuidagi välja ei andnud), värvikad pahad ja eriefektidki olid paremad ning suuremõõtmelisemad. Kui midagi saab ette heita siis just lõpu - ilmselge et asja ainus point on materjaalne kasu (2 osa lõppes x koha peal ära, seega peab 3ndat vaatama minema, samas ei saa 3ndat üksi vaadata vaid peab olema ka 2st näinud et loo arenguga kursis olla, ja 3ne DVDset on garanteeritud). Samas too üks tõrvatilk meepütis ei riku õnneks kogu teost ära. 7/10.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 07. Detsember 2006, 18:50

CyberRax kirjutas:.Kui midagi saab ette heita siis just lõpu - ilmselge et asja ainus point on materjaalne kasu (2 osa lõppes x koha peal ära, seega peab 3ndat vaatama minema, samas ei saa 3ndat üksi vaadata vaid peab olema ka 2st näinud et loo arenguga kursis olla, ja 3ne DVDset on garanteeritud.

Materiaalne. Nii palju tähenärimisest :)
Aga selle mõttega olen küll nõus. Samas - milliseid filme ei tehta materiaalse kasu eesmärgiga?
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas barbara novak » 08. Detsember 2006, 20:22

Weirdo kirjutas: milliseid filme ei tehta materiaalse kasu eesmärgiga?
Indie-filme. Vähemalt ei ole materiaalne kasu nende tegemise ajendiks.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas CyberRax » 10. Detsember 2006, 15:40

Mõtlesin asja pigem ilmsuse seisukohast. Loomulikult on Hollywoodi filmide kui mitte kõige peamisem siis igal juhul üks olulisemaid külgi raha sisse toomine, aga viimaste aastate mitmeosalised teosed on asja absurdsuseni viinud. Samasugune hädine lõpp millel ei olnud muud otstarvet kui järjele vaatajaid genereerida oli ju ka näiteks "Matrix Reloaded"il. Ei saa ju keegi ausalt väita, et antud film lõppes just sellise koha peal ära kus ta oleks pidanud lõppema...
IMO oleks asi hulga parem olnud kui film oleks ca. 5 minutit lühem olnud, ehk siis oleks ära jäänud kogu viimane stseen nõia juures (mille saanuks vabalt 3nda osa algusesse panna)... tegelikult olnuks vast veelgi toredam kui ka sellele eelnev stseen kabinetis oleks ära jäänud, ehk siis film oleks lõppenud Jonesi "Sparrow!" karjatusega.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 12. Detsember 2006, 23:06

Seepärast ma ka järjefilme ei poolda. Kuigi mõnedel filmidel on järjed lausa vajalikud, võiks öelda. Aga kui järgesid juba 5 ja rohkem, siis hakkab asi liiale minema mu meelest.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas JDF » 18. Detsember 2006, 15:35

Liitun ka kariibimerefriikidega. :D
Minuarust olid esimene ja teine film omamoodi head. Kui mõelda, siis esimene meeldis mulle isegi natuke rohkem, aga kui teisele filmile mõtlen siis kohe muudan oma arvamust, ühesõnaga, mõlemad on vägahead! :)
Keegi ütles esimese osa foorumis, et Johnny mängib teises üle.
Misasja, see on nii bullshit ju!
Johnny on parim lihtsalt.
JDF
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 27. November 2006, 13:18

viimase peal!!!!!

PostitusPostitas Arabella122 » 21. Detsember 2006, 11:10

No kes seda filmi ikka ei vaata,see on tõeline L.OL.
See on VIIMASE PEAL!!!!!
MA OSTAN ENDALE NEED DVD-D
aga esimene oli parem
Arabella122
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 17. Detsember 2006, 18:50

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 21. Detsember 2006, 23:28

ma olen tõsiselt mures piraadifilmide tegijate korduvalt ilmneva kalduvuse tõttu loomapiinamiseks. kõigepealt eesel. siis see Kraken, keda ei last vabaduses kunagi kõhtu korralikult täis süüa vaid annustati Jonesi suva järgi vintsket meremeheliha. ja tagatipuks vaene ahv, keda peksti, tulistati ja loobiti üle parda. kui nad järgmises osas papagoi vardasse ajavad siis on Peta neil kannul.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas summergirl » 07. Veebruar 2007, 19:28

vääga cool film, johnny depp on seal nii kihft...
:)) :)) :)) see film on ikka nii hea, naera ribadeks
Kasutaja avatar
summergirl
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 03. Veebruar 2007, 17:34

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron