Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2008, 21:45

Kindlasti tambite mu poriloigu põhja selle eest, kuid minu meelest võiks Macaulay Culkin mõnda villainit mängida, kasvõi The Riddlerit. Ta saaks psühhopaadi rolliga ideaalselt hakkama ja ta näeb niigi creepy välja.

Deadshot'i armusin ma "Batman: Gotham Knighti" vaadates. Leidsin YouTube'is ühe video, kus seda lõiku natuke kokkuvõtlikumal kujul ja "Thunderstrucki" saatel vaadata saab. Deadshot'i välimus ja olek on kõik spot-on ja kui teda valitaks mängima õige näitleja, võiks tema ja Batmani vaheline keemia väga terav olla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 27. Juuli 2008, 21:49

Makalai karjäär vajab boosti küll. ASAP.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2008, 21:56

Teeme siis ära! :D

Pilt

Pilt

Deadshot võiks olla Batmani otsene vaenlane, kellega tal on otsast lõpuni väga straight-forward konfliktid, samas kui The Riddler on tegelane kes tema üle telefonitoru teisest otsast irvitab.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 27. Juuli 2008, 22:14

Ralf kirjutas:Ma küll ei taha, et Schumacheri või Burtoni filmides nähtud pahalasi uuesti kasutatakse. Uut verd on vaja.

Nagu ma siin hiljuti ühes postituses mainisin, siis Nolan tahabki järgmises filmis kasutada varem ekraniseerimata pahalisi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Priit » 27. Juuli 2008, 22:37

Black Mask ftw!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2008, 22:39

rezpekt kirjutas:
Ralf kirjutas:Ma küll ei taha, et Schumacheri või Burtoni filmides nähtud pahalasi uuesti kasutatakse. Uut verd on vaja.

Nagu ma siin hiljuti ühes postituses mainisin, siis Nolan tahabki järgmises filmis kasutada varem ekraniseerimata pahalisi.

Hea teada. Nolan ikka teab, mida teeb. Kuna igal pool jälle Catwomanist, Pingviinist (tean, et Nolan on tema vastu) ja The Riddlerist räägitakse siis olid luulud, et vahest näeb ühte neist jälle.

Black Mask on hea mõte. :idee:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 27. Juuli 2008, 22:52

Niipalju on uusi ja huvitavaid tegelasi ja vanu, keda tahaks uuena näha, aga tuleb arvestada, et tegelikult jäi Jokeri lugu pooleli ja Nolan oli kindlasti plaaninud teda ka kolmandasse filmi. Denti surm peaks olema ametlik, sest lõpustseenides näitas, kuidas Gordon avalikkusele rääkis Denti surmast vms. Ja Batmani enda story-ark jäi ka pooleli, sest ta otsustas võtta süü enda peale ja hakata põgenikuks. TDK andis umbes samapalju materjali järgmiseks osaks nagu Begins andis TDK'ks. See, et Reese teab, kes Batman on peaks kindlasti järgmises filmis kajastuma. Ja nüüd kui Rachel on manalateel on vaja ka uut naistegelast. Ei tahaks uskuda, et nii suure kaliibriga film koosneb puhtalt meestegelastest. Wayne'il ilmselt aega uue pruta leidmiseks pole ja ma ei tea väga paljusid naistegelasi Batmani universumis, nii et ma julgen uskuda, et Nolan heastab Halle Berry patu.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 27. Juuli 2008, 23:33

See film ei lähe mul peast. Tahaks uuesti seda vaadata, aga kuradima plaza tõstis hindu :'( :'(
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Juuli 2008, 23:38

Piletihinnad on ju praegu ikka samad?
Päeval 70.- ja õhtutel 120.- ?

Järgmises Batmani filmis ma eelistaksin ka näha uusi villain'e, kes pole teleekraanil olnud.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Cagefactor » 27. Juuli 2008, 23:42

varem oli 60 krooni, ja soodustusega 55. See teeb tervelt 15 krooni vahet! Tundub väike summa, aga natuke mõeldes selle peale saad aru et see ei ole nii.

Järgmises filmis tahaks jah uusi villaneid, ja loodame et see ei tule halvem kui TDK, ja loodetavasti veel parem.
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas LauraOlen » 28. Juuli 2008, 01:19

hau kirjutas:Niipalju on uusi ja huvitavaid tegelasi ja vanu, keda tahaks uuena näha, aga tuleb arvestada, et tegelikult jäi Jokeri lugu pooleli ja Nolan oli kindlasti plaaninud teda ka kolmandasse filmi.


Aga oletame, et Heath poleks surnud. TDK menu oleks olnud sama.
Kas nad oleksidki teinud lõputult järgesid kuni ideid jätkuks ja publikut oleks? Ma ei mõtle ''Disaster movie'' publikut, ma mõtlen sellist väga suurt rahvamassi fänne nagu praegu ikka.

Täiesti lõpp kui vinge oleks olnud kui oleks olnud TDK'l ka kolme osaline saaga nagu POTC'il ning siis oleks villain vahetunud.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Hülss » 28. Juuli 2008, 06:24

See pole ju täiesti välistatud, et Ledgeriga kolmanda filmi tarbeks mõned stseenid üles võeti. Võibolla näeb Harley Quinn'i kolmandas, kes maksab Jokeri eest kätte (oletades, et ta kukkus). Ja hau'ga olen täiesti nõus Catwoman'i osas, sest uut naistegelast on kindlasti vaja. Michelle Pfeiffer meeldis mulle väga selles rollis ja kindlasti oleks huvitav näha kuidas Nolan teda kujutaks. Halle Berry rikkus tegelase maine ära, see tuleb kahtlemata heastada.

Ja võimalus on ka see, et Two-Face naaseb, sest tema surm ei näinud mulle küll raudkindlana välja. Münt lendas tema elu kasuks, aga hõberaha muidugi elusid ei päästa kukkumisest. Aaron Eckhart avaldas ka ise soovi kolmandas osas üles astuda. TDK lõpp jäi väga häguseks, seega saab oletada siin nii mõndagi. Siin on üks teooria, mis tundus väga huvitav...

In the space of time between TDK and the sequel, Mr.Reese has been murdered. By who? Do you remember the cop that The Joker kills in the hospital before talking with Harvey? Well, it seems that a familiar of the cop blames Reese for his death because when the body is found the police thinks he has died because of the hospital explosion. Of course there are only a few "pieces" of the cop found and he is identified by his DNA, nobody knows Joker shot him before the explosion. The cop familiar thinks that the hospital exploded because Reese went to TV to tell everybody Batman's identity, and Joker, to stop him, made all the "I'm going to destroy an hospital if the guy doesn't die in 60 minutes" thing. Reese was an intelligent guy, he discovered Batman's identity, "the great riddle". And had very little moral and much ambition, he tried to blackmail B.Wayne. Well, it seems that there is somebody more intelligent and with less morals in his family, his brother, Edward Reese (Mr.Reese-Mysteries). After he knows about his brother's murder, it seems that he is really pissed off and already has some people to blame for it: First, all the family of the cop is brutally killed by him. The only clue is a riddle sent to the police (obviously at the beginning nobody knows anything about who could be the murderer, who is Edward Reese, his brother, and all the back story that will be revealed in the movie later). The police and Batman start to investigate. Edward Reese, using a fake name, Edward Nygma, blames the police too for don't doing his job right stopping The Joker before the hospital "incident" and for the death of his brother, so he will "play" with them too with his riddles. But his ultimate objectives are two, the principal cause, in his opinion, of the death of his brother: Batman and The Joker. This seems to have been written before Heath Ledgers death, so in this initial script, Joker was very important in the movie, being one of The Riddler's objectives. I don't know if Nolan will recast The Joker or will finally not include him on the story . What do you think? It seems they (Nolan brothers) had everything planned from the beginning and Coleman Reese was a more important character than what anybody thought.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Juuli 2008, 12:27

See oleks tegelikult päris hea 3-nda osa materjal muideks ;-)
Kuigi jah Jokkeri rollis ei taha küll mitte kedagi teist näha peale Ledgeri,keda ka enam meie hulgas ei ole.

Siis oleks 3-as film nagu vägikaikavedu Batmani ja Riddleri vahel.Juhul kui see üldse käiku läheb
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 28. Juuli 2008, 12:40

LauraOlen kirjutas:Täiesti lõpp kui vinge oleks olnud kui oleks olnud TDK'l ka kolme osaline saaga nagu POTC'il ning siis oleks villain vahetunud.

Ei oleks üldse vinge.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuli 2008, 12:46

Veel üks Batmani film Nolanilt ja uus LotR ongi olemas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist