Kariibi mere piraadid: Surnud mehe aardekirst

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Zupz » 04. September 2006, 14:53

Ofkoors on Jack sügaval sisimas hea. Võtkem näiteks kasvõi see stoori, kuidas ta üldse piraadiks hakkas.
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

PostitusPostitas LadyBug » 04. September 2006, 16:49

Zupz kirjutas:Ofkoors on Jack sügaval sisimas hea. Võtkem näiteks kasvõi see stoori, kuidas ta üldse piraadiks hakkas.


Miks ma seda ei mäleta :$ :?
Kas keegi tuletaks meelde?
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Zupz » 04. September 2006, 19:44

Noh, seda filmides pole, see backstory on leitav näiteks Disney lehel.

Siin on tekst Wikipediast:

According to the official Disney website and the game based on the film series, Jack Sparrow was once employed by the East India Trading Company. He helmed the Wicked Wench, an EITC merchant vessel, performing odd jobs for Cutler Beckett. However, when Sparrow refuses to transport slaves, and instead frees them in Africa, Beckett sanctions the torching (and sinking) of the Wicked Wench, and brands Jack Sparrow a pirate. Jack comes to embrace his outlaw status, becoming a successful pirate with no desire to return to life under the command of others. Later, Jack petitions Davy Jones to raise his ship from the ocean floor. He rechristens her as The Black Pearl.
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

PostitusPostitas V » 04. September 2006, 21:59

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 04. September 2006, 22:01

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 05. September 2006, 16:29

Sa võiksid targutamise aemel muud ka teha...ma olen esimest filmi näinud 7 korda ja mis sest et teist alles ühe korra, aga Jack on minu arust hea...ma ei arvaks seda niisama. Oli momente. muidugi ta mõtles enda huvidele ikka kõwasti kohe...aga ta ikkagi hoolis ka teistest natuke...tal olid sisimas mingid tunded!!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas tam » 06. September 2006, 01:18

V kirjutas:ja sa ikka ei mõista miks ta tuli.Elizabeth ju ütles talle,miks ta teeb niin nagu teeb,kui aeg kätte jõuab.
CURIOSITY,ei midagi muud.
kas te ei saa aru üldse filmidest või on asi inglise keeles teil?

muidugi on ta teatud määral hea..kuid ta on siiski piraat..ning tagasitulek oli tingitud just ainsast asjast,mida ta ihaldab(peale vabaduse)...et inimesed teda imetleksid..ja just sellepärast CURIOSITY ei lasknud tal ära minna.


kui sa teaksid paremini 1. filmist,siis ta ei tundnud end halvasti,kuna nad olid sõbrad,vaid oma teo pärast...See on INIMELU,millel oli kogu LIzzie natuuri väärtused.Ning ta oli oma väärtustele vastu hakanud ning tundis ennast vastavalt sandisti.See on ära seletatud filmi ametlikel foorumitel.


oh, ole nüüd. esiteks,mis sa võiks teha, oleks oma vestluskaaslasi mitte solvata. ja eriti veel nii nõmedalt ja üleolevalt.. "kui sa teaksid 1. filmi paremini..".. jeebus. kust kohast sa tead, kui hästi mina esimest filmi tean.. vb ma pole seda näinud, vb olen ma seda näinud 10 korda.

aga teiseks. ei, see ei olnud ainult INIMELU pärast. se oli jacki elu pärast. mõtle ise ka nüüd. kas sa tunneks end sandimini siis, kui sa jätad surema oma sõbra (kellegi, kellega on sul olnud koos seiklusi ja värke jms) või siis kellegi suvalise, kes on ka elus.

ja argument "ametlikus foorumis on nii kirjas" ei ole teab-mis argument. seal on ka inimesed, kes avaldavad oma arvamust ja arutlevad.
su lausetel oleks väärtust, kui sa oleksid selle stsenaariumi kirjutanud. kui sina oleks välja mõelnud, mis motiividel mingi tegelane tegutseb. ning kusjuures kunstnikud ja kirjanikud ja lavastajad ja kõik muud loomeinimesed jätavad harilikult publikule vabaduse toimuvat ise enda jaoks lahti mõtestada. ehk siis inimesed näevad üht teost erinevatel viisidel. see, et sina arvad nii.. ok, tore. aga ära hakka teiste (palju mõistlikumaid) arvamusi maha tegema. see on lame.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas Zupz » 06. September 2006, 20:19

Ma tahaks sulle, tam, ühe suure suure kalli teha :D
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

PostitusPostitas Storm » 06. September 2006, 20:49

Zupz kirjutas:Ma tahaks sulle, tam, ühe suure suure kalli teha :D



No ma ei tea, kui NII teemast m66da paneva postituse eest warni ei saa :shokeeritud: :pööritus: ...


Film iseenesest oli suhteliselt vaimukas, kuigi filmile natukese teise maigu andis juurde see, kuid ainult natukese, kuidas k6ik noored Deppi f2nnid ta The-Greatest-Actor-Of-All-Times'iks tembeldavad :? ...Et ei t6esti ei saa ju ainult ylistada filmi, kuna seal m2ngib J.Depp ning k6ik teised filmid maha teha (see asi on kuidagi nagu v2ga tuttav :pööritus: ...). Muidugi m6nedel puhkudel on see nii. Film l6ppes suht m6nusa koha pealt 2ra, nii et kolmandat osa tuleb ka kindlasti vaatama minna. See Deppi kypsetamise stseen oli yx paremaid, imo.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas tam » 06. September 2006, 23:45

Zupz kirjutas:Ma tahaks sulle, tam, ühe suure suure kalli teha :D


vastaksin samaga <3



aga mis neetud teemast mööda? rahune ometi,storm. (:
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas Kahn19 » 13. September 2006, 15:06

käisin ka siis täna lõpuks ära vaadatud ja täitsa hea film,rahast kahju ei ole,kuigi esimene osa oli kõvasti parem

8/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 14. September 2006, 17:11

kellele_veel_meeldib_see_tore_valss_mille_taktis_"puurilinnukesed"_kursitiku_kohal_kõiguvad?_
kuulsin_soundtracki_enne_kui_filmi_vaatama_läksin_aga_treilerit_olin_näinud_jaarvasin_et_see_valss_äkki_saadab_toda_
vardas_keerutamist(miskurat_mu_vahe_klahviga_on?)_niivõrd_meeleolukas_väike_vahepala-
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 15. September 2006, 15:07

Hehee. See tore valss oli selle filmi üks toredamaid asju :)) Mina polnud enne filmi nägemist soundtracki kuulnud. Suhteliselt üllatav, et selline lugu sellise filmis on, aga sobis superhästi ja "puurilinnukesed" koos selle palaga oli väga humoorikas hetk.
Hiljem olen kogu aeg seda lugu kuulates naerma hakanud.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 15. September 2006, 15:22

Weirdo kirjutas:Hiljem olen kogu aeg seda lugu kuulates naerma hakanud.


ma_kah.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas barbara novak » 17. September 2006, 00:55

Nämm-nämm film. Käisin ja vaatasin seda kinos kaks korda. :P
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist

cron