Kariibi mere piraadid: Surnud mehe aardekirst

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LadyBug » 26. August 2006, 22:37

Ma olen täielik idioot...see oli eile mul käepärast, ma oleks seda eile kinno vaatama saanud minna,krt aga ma ju ei teadnud...alles täna teatati mulle et see oli eile kinos...te ei kujuta ette kuidas ma ennast kirusin...täiesti haiglane...mul nii kurb meel et ma ei näinud :'(
oleks ma teadnud oleks raudselt läinud!! :'( :'(
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 26. August 2006, 22:43

LadyBug kirjutas:Ma olen täielik idioot...see oli eile mul käepärast, ma oleks seda eile kinno vaatama saanud minna,krt aga ma ju ei teadnud...alles täna teatati mulle et see oli eile kinos...te ei kujuta ette kuidas ma ennast kirusin...täiesti haiglane...mul nii kurb meel et ma ei näinud :'(
oleks ma teadnud oleks raudselt läinud!! :'( :'(


Jõhvi kinno (Amadeus) tuleb järgmine kolmapäev see film. Ise lähen vaatama. ;)

http://www.concert.ee/eesti/johvi/kino/index.php
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 26. August 2006, 23:11

LadyBug kirjutas:Ma olen täielik idioot...see oli eile mul käepärast, ma oleks seda eile kinno vaatama saanud minna,krt aga ma ju ei teadnud...alles täna teatati mulle et see oli eile kinos...te ei kujuta ette kuidas ma ennast kirusin...täiesti haiglane...mul nii kurb meel et ma ei näinud :'(
oleks ma teadnud oleks raudselt läinud!! :'( :'(


Ära nüüd kuskilt alla hüppa...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas V » 27. August 2006, 02:09

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas LadyBug » 27. August 2006, 09:25

V kirjutas:
Forza kirjutas:
LadyBug kirjutas:Ma olen täielik idioot...see oli eile mul käepärast, ma oleks seda eile kinno vaatama saanud minna,krt aga ma ju ei teadnud...alles täna teatati mulle et see oli eile kinos...te ei kujuta ette kuidas ma ennast kirusin...täiesti haiglane...mul nii kurb meel et ma ei näinud :'(
oleks ma teadnud oleks raudselt läinud!! :'( :'(


Ära nüüd kuskilt alla hüppa...
hüppa ikka.seda humoorikam. 8)



Sinule ma seda rõõmu ei paku!! :D
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 27. August 2006, 09:26

Priit kirjutas:
LadyBug kirjutas:Ma olen täielik idioot...see oli eile mul käepärast, ma oleks seda eile kinno vaatama saanud minna,krt aga ma ju ei teadnud...alles täna teatati mulle et see oli eile kinos...te ei kujuta ette kuidas ma ennast kirusin...täiesti haiglane...mul nii kurb meel et ma ei näinud :'(
oleks ma teadnud oleks raudselt läinud!! :'( :'(


Jõhvi kinno (Amadeus) tuleb järgmine kolmapäev see film. Ise lähen vaatama. ;)

http://www.concert.ee/eesti/johvi/kino/index.php


Ou yeaa...tänx selle info eest..ma rahunesin nüüd maha...yeppi..ma ikkagi näen seda :)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Forzelius » 27. August 2006, 14:36

Sa elad siis nii kaugel jah... Tallinnast ma mõtlen....
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 01. September 2006, 07:44

Käisin ise kinos ära vaatamas, nagu lubasin. Mulle ta eriti palju nalja ei pakkunud, kuigi suu läks mõnes kohas irvakile küll ja mõnedes kohtades isegi naersin. Sellegipoolest film meeldis, eriti see Lendava Hollandlase värk. Telekast vaadata ei soovita kellegile. Igastahes 7/10 annan ära, millegi poolest jäi natukene magedaks ikka. Ja kui ma oleks seda telekastist näinud, oleks andnud 4/10. :P
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas LadyBug » 01. September 2006, 14:31

Forza kirjutas:Sa elad siis nii kaugel jah... Tallinnast ma mõtlen....


jap..päris kaugel.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 03. September 2006, 18:34

Yess..Lõpuks ometi ma nägin!!! Liiga hea...Lemmik :) Tõeliselt hea film...Jack Sparrow oli jällegi lahe nagu alati;) Lõpp oli veidi kurb aint...ma ei saa aru miks Elisabeth nii tegi :pööritus:
Aga noh...Eks me kolmandas osas näeme ju jälle Jacki seiklmas...ootan väga kolmandat osa. Aga jah..teine oli ikka hullult hea ja koom..:D
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Forzelius » 03. September 2006, 19:04

LadyBug kirjutas:Yess..Lõpuks ometi ma nägin!!! Liiga hea...Lemmik :) Tõeliselt hea film...Jack Sparrow oli jällegi lahe nagu alati;) Lõpp oli veidi kurb aint...ma ei saa aru miks Elisabeth nii tegi :pööritus:
Aga noh...Eks me kolmandas osas näeme ju jälle Jacki seiklmas...ootan väga kolmandat osa. Aga jah..teine oli ikka hullult hea ja koom..:D


SPOiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111


Ta tegi nii selleprast, et Kracken ajas taga ainult Jacki, ja mitte teisi, ni, et kui nad oleks kõik koos olnud, siis nad oleksid kõik surma saanud...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LadyBug » 03. September 2006, 19:15

Forza kirjutas:
LadyBug kirjutas:Yess..Lõpuks ometi ma nägin!!! Liiga hea...Lemmik :) Tõeliselt hea film...Jack Sparrow oli jällegi lahe nagu alati;) Lõpp oli veidi kurb aint...ma ei saa aru miks Elisabeth nii tegi :pööritus:
Aga noh...Eks me kolmandas osas näeme ju jälle Jacki seiklmas...ootan väga kolmandat osa. Aga jah..teine oli ikka hullult hea ja koom..:D


SPOiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111


Ta tegi nii selleprast, et Kracken ajas taga ainult Jacki, ja mitte teisi, ni, et kui nad oleks kõik koos olnud, siis nad oleksid kõik surma saanud...



Nojah seda küll...aga sõpradega nii ei käituta...Jack päästis nemad alati ära.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 03. September 2006, 23:47

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas tam » 04. September 2006, 00:03

V kirjutas:
LadyBug kirjutas:
Forza kirjutas:[quote="LadyBug"]Yess..Lõpuks ometi ma nägin!!! Liiga hea...Lemmik :) Tõeliselt hea film...Jack Sparrow oli jällegi lahe nagu alati;) Lõpp oli veidi kurb aint...ma ei saa aru miks Elisabeth nii tegi :pööritus:
Aga noh...Eks me kolmandas osas näeme ju jälle Jacki seiklmas...ootan väga kolmandat osa. Aga jah..teine oli ikka hullult hea ja koom..:D


SPOiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111


Ta tegi nii selleprast, et Kracken ajas taga ainult Jacki, ja mitte teisi, ni, et kui nad oleks kõik koos olnud, siis nad oleksid kõik surma saanud...



Nojah seda küll...aga sõpradega nii ei käituta...Jack päästis nemad alati ära.
ta ei ole mingi sõber neile...Mis krdi päästis...ta võttis need paberid ega hoolinud võllast lizzie ega willi jaoks.Peaasi,oma nahk päästa.
Ning ta tegi seda selleks,et nad kõik ei sureks.Oleksid ise eelistanud surra kõigiga koos või ohverdada üks räpane piraat.Ega nad sõbrad polnud.[/quote]

aga justnimelt seal tulebki mängu küsimus, kas ikka polnud.. sest võiks ju arvata, et jack ei hooli kellestki peale enda, aga sügaval SÜGAVAL sisimas on ka temal südametunnistus vms. selles kogu point oligi ju. sellepärast elizabeth end pärast nii näruselt tundis ju. et tegelikult hoolis tema jackist ja jack temast. ja willist ka.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas LadyBug » 04. September 2006, 06:33

tam kirjutas:
V kirjutas:
LadyBug kirjutas:[quote="Forza"][quote="LadyBug"]Yess..Lõpuks ometi ma nägin!!! Liiga hea...Lemmik :) Tõeliselt hea film...Jack Sparrow oli jällegi lahe nagu alati;) Lõpp oli veidi kurb aint...ma ei saa aru miks Elisabeth nii tegi :pööritus:
Aga noh...Eks me kolmandas osas näeme ju jälle Jacki seiklmas...ootan väga kolmandat osa. Aga jah..teine oli ikka hullult hea ja koom..:D


SPOiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111


Ta tegi nii selleprast, et Kracken ajas taga ainult Jacki, ja mitte teisi, ni, et kui nad oleks kõik koos olnud, siis nad oleksid kõik surma saanud...



Nojah seda küll...aga sõpradega nii ei käituta...Jack päästis nemad alati ära.
ta ei ole mingi sõber neile...Mis krdi päästis...ta võttis need paberid ega hoolinud võllast lizzie ega willi jaoks.Peaasi,oma nahk päästa.
Ning ta tegi seda selleks,et nad kõik ei sureks.Oleksid ise eelistanud surra kõigiga koos või ohverdada üks räpane piraat.Ega nad sõbrad polnud.[/quote]

aga justnimelt seal tulebki mängu küsimus, kas ikka polnud.. sest võiks ju arvata, et jack ei hooli kellestki peale enda, aga sügaval SÜGAVAL sisimas on ka temal südametunnistus vms. selles kogu point oligi ju. sellepärast elizabeth end pärast nii näruselt tundis ju. et tegelikult hoolis tema jackist ja jack temast. ja willist ka.[/quote]


Nõustun. Jack oli kl piraat ja vahel võis tõesti mulje jääda et ta hoolis ainult enda heolust. Aga ta oleks võinud ka mitte tagasi tulla(lõpus kui ta juba minema seilas) Ja ta ikkagi hoolis.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist