Avatar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas MNC » 18. Detsember 2009, 21:01

Kas siis jääb ka 3D ära?

Vaevalt. *
Ma arvan, et see nägemine peab olema puhas juhus , sest Avatari ainult 2D -s vaatamine oleks peaaegu pointless, ehki on minujaoks on selle filmi vaatamine just seesamune, ennem öeldud P-tähega välismaakeelne sõna.

Eelistan sisu ja karaktereid ning kui isegi kõige andunumad fännid tunnistavad, et kumbki on suh't saast, siis ....

*Ma ei ole öelnud, et ma seda näiteks lähima kümne aasta jooksul viitsiksin vaadata, aga ma ei ole ka öelnud, et ma seda kindlasti ei tee...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Soprano » 18. Detsember 2009, 21:04

Ja see võiks jääda MNC viimaseks postiks enne kui pole vilmi näinud^^
Sobib?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2009, 21:05

Soprano kirjutas:Ja see võiks jääda MNC viimaseks postiks enne kui pole vilmi näinud^^
Sobib?

http://realmnc3.blogspot.com/2009/12/av ... a-muu.html
Ta on. Seega fire away, MNC. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 18. Detsember 2009, 21:08

Ralf ei ole mõtet lolli mängida.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2009, 21:11

Kas ta mitte ei öelnud, et ei kavatsegi seda vaadata?
Ning MNC, vaatamata mõnele helgele mõttele, võiks tõsiselt reformeerida oma kirjastiili. Ilgelt häiriv on. Taaskord, minu arvamus, ei pea kinni haarama.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 18. Detsember 2009, 21:14

Sisuliselt ja tegelastelt on Avatar kõike seda, mida saab juba traileritest välja lugeda. Tegelased sümpatiseerusid kiiresti, film oli kaasahaarav ja seda mitte loo võtmes, vaid Pandora fantastilist maailma ja ennenägematut teostust silmas pidades. Kõike laotati ette korraga nii palju ning püüdsin igast detailist kinni haarata, mis on vahest esimesel vaatamisel natuke raskendatud, kui teisel. CGI, motion capture ja kõik, mis seostus sellelaadse filmi teostusega oli minu jaoks üle ootuste hea. Eepiline film klassikalise indiaanlased vs. ameeriklased sisuga, mis ei käinud vastukarva. Pigem on Cameroni fantaasia lihtsalt muljetavaldav. Maailm, kus on kõik viimse detailini läbi mõeldud ning kus on oma põlisrahvas ning kultuur, on kindlasti mainimst väärt. Värvikirevus ja action on üks asi, aga kui film kaasa ei haara ei päästa seda miski, aga seda ei juhtunud. Pärast 3D prillidega harjumist sai siseneda fantastilisse ulmeseiklusfilmi, kus põhirõhk polnudki selles, et luua üdini originaalne lugu ja komplekssed tegelased, vaid pigem tuua esile loo moraal, kasutades selleks vaatemängulisi lahinguid ning muljetavaldavat visiooni maailmast, kus ei ole Maa keskkonda, vaid iga pisemgi asi on uus ja huvitav. Tegelased ja sisukäänakud on küll ettearvatavad, aga kui filmi ajal oled keskendunud üksnes sellele, mis ekraanil toimub ja see meeldib sulle, siis olen valmis ütlema, et vaatamata miinustele on tegemist filmiga, millesarnast pole varem näinud ja seda just teostuse poolest. Sama ei saa sisulisele poolele mõeldes küll öelda ja tegelased olid selgelt jaotatud halbadeks ja headeks. Ilus film klassikalise sisuga, mis ei petnud lootusi, aga samas ei viinud neid täiesti lakke ka.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2009, 21:14

Neetud, ma lugesin 4chanis kogemata major "Avatar" spoilerit!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2009, 21:16

Rumal oled siis, aga millist?

P.S. Ma olen siiamaani õnnelik, et mu loetud Inglouriouse oma valeks osutus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 18. Detsember 2009, 21:16

Kui Napoleon Dynamite poleks väljamõeldud tegelane oleksid Pandora elukad tema joonistatud.

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2009, 21:17

Forza kirjutas:Rumal oled siis, aga millist?

Olen küll, jah. :(

MAJOR (possible) AVATAR SPOILERS kirjutas:It was Earth all along?


Tegelikult võis see ka olla inside joke, sest see on 4chanis levinud nali. Pealegi oleks selline lõpp blatant rip-off.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2009, 21:19

haha, päris kõva :D:D:D Made my day
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2009, 21:26

Forza kirjutas:haha, päris kõva :D:D:D Made my day

Veel üks potentsiaalne spoiler, ega see ometi tõele ei vasta?:

Bruce Willis oli tegelikult terve film surnud?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 18. Detsember 2009, 21:41

Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 18. Detsember 2009, 22:01

Teostus - awesome!!!!!
Sisu - classic adventure tale nagu Cameron eelnevalt ütles. Filmi suurim miinus: klišeeline ja stereotüüpne head vs. halvad sisu, mis on selgelt ajale jalgu jäänud ja seda oleks pidanud põhjalikult täiendama. Selle koha pealt on mul isegi väga kahu, et Cameroni kirjutatud lugu midagi uut ei pakkunud.
Imeilus maailm, kaunid Na`vid ja üleüldiselt nii teostuselt kui ka muusikaliselt ülimalt eepiline suurteos.

Na`vide fotorealistlikkus vastab enamjaolt tõele. Kohati isegi imekaunis vaatepilt. :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 18. Detsember 2009, 22:24

Põhimõtteliselt ma ütleksin, et see, kuidas MNC kirus "Avatarit," on võrdväärne sellele, kui keegi kiruks "Sügisballi" täiesti maapõhja. Arvestades ka seda, et mõlemat filmi tehti niivõrd suure kirega ja väga sügava pühendumusega. Kurb.
Väga imelik on ka see, kuidas pärast traileri ilmumist oli tohutu pettumustelaviin ja nüüd järsku on enamikel naeratus kõrvuni nagu Jokkeril? Kurb.

Igal juhul, ma hakkasin seda filmi juba pingsalt ja põnevil siis ootama, kui esimest korda kuulsin sellest paar-kolm aastat tagasi ja teades, et CGIl ja reaalsusel on väga raske vahet teha. Esimest korda trailerit vaadates ma olin väga pahviks löödud, sest ma ei kujutanud ette, et niivõrd kick-ass, originaalne ja eepiline film on tulemas.
Tartus on film paraku 2D, kuid mul on kindel plaan tulla vaheajal Tallinna 3D seansile.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist

cron