Halloween

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Defexer » 20. August 2010, 11:16

Viskasin ka eile pilgu peale. Minujaoks oli õudusest asi kaugel. Üks suurimaid plusse oli minujaoks soundtrackid. Meeldis ka filmi ülesehitus, kuidas näidati mida see Michael tegi jne.

Tyler Bates - Halloween
http://www.youtube.com/watch?v=BNy4xqj9Rvk
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Halloween (2007)

PostitusPostitas Rasmus » 21. November 2012, 20:05

Iseenesest huvitav ja põhjalik lähenemine Michaeli tapmiste põhjusele ning kahtlemata palju loogilisem kui Carpenteri originaal, aga mulle meeldis siiski algversioon rohkem. Mind häiris, mida Zombie oli peategelastega teinud. Nojah, Annie ja Lynda olid juba originaalis küllaltki rumalad, aga vähemalt Laurie oleks võinud vähe intelligentsem tegelane olla, et talle kuidagigi võimalik oleks kaasa tunda ja samastuda. Dr Sam Loomis ja Michael Myers ise olid vähemalt normaalsed tegelased, neid ära rikkuda ei suudetud.

Hinne oleks pisut kõrgem, aga viimased 15 minutit (vähemalt) koosnes nii igavast tagaajamisest, et üle 5/10 ma panna ei saa.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Halloween (2007)

PostitusPostitas Loop » 25. Aprill 2013, 22:13

praeguseks olen näinud ainult carpenteri esimest ja teist osa ja nüüd siis ka zombie esimest . mulle meeldib 2007 oma hetkel kõige rohkem , kuna siin olid pullimad killimised ja õnneks myersile pöörati rohkem tähelepanu . hea mõte oli näidata pikalt tema lapsepõlve ja hullumaja.
film ei olnud sittagi õudne , no samas kuidas ta saabki kui ma tahangi , et kõik need häirivad koolitüdrukud ja muud inimesed maha löödaks . ma olen myersi poolt kui nii võtta , ei olnud ühtegi sümpaatset tegelast kellepärast oleks hinge kinni hoidnud . loomis vb natuke . ja siis läks veel eriti mõttetuks kui
Spoiler :
myers aind lauriet taga ajas
...aga ta ei olnud ka vähem õudsam kui need carpenteri omad , vb kui oleks väiksena neid näinud ehk siis oleks hirmutand küll , aga nüüd alles paar nädalat tagasi vaatasin esimest korda ja ei tekitand küll mingit tunnet .
aga peale esimest korda kui ma selle myersi tegelaskujuga tutvusin , võtsin kohe endale eesmärgi kõik filmid temast ära näha . oma väljanägemise ja tsilli psycho olekuga on ta hetkeliselt nendest slasher vanadest kõige kinom (väljaarvatud freddy, kes on , aga hoopis teine teema) . aga myers on kõige realistlikum ja tal on mass mask .
nüüd siis vaadata veel see 2009 osa , 4 5 6 7 kah . loodan , et tulevad head osad .

rob zombie *halloween* 6.5/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Halloween

PostitusPostitas Rasmus » 12. September 2015, 21:08

Sattusin vaatama Everything Wrong With Halloween videot ja meenus jälle, miks ma seda filmi nii kirglikult vihkan. Kui teist osa olemas poleks, siis võiks arvata, et see ongi halvim "Halloweeni" film, millega võimalik hakkama saada. Täielik abomination.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist

cron