Silent Hill

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Nestonia » 05. Mai 2006, 00:56

AvP_75 kirjutas:JUHUUUUUU!!!!
Ma armastan sind, MPDE! :D
Film tuleb Eestisse!
http://www.superkinod.ee/movie/1497/
Eile õhtul, kui seda nägin siis tuju tõusis 100%... :D Täiesti erutatud olin. :D

Seda ma vaatan KINDLALT kinos! :D


Ohoh, tuju läks kohe väga heaks!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Thuomas » 05. Mai 2006, 11:30

ootan põnevusega...
Kasutaja avatar
Thuomas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 43
Liitunud: 08. November 2005, 18:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 05. Mai 2006, 21:35

Tahax näha küll..
tundub hea.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas lostinthemist » 30. Mai 2006, 13:28

Vaatasin seda 27. mail Coca-Cola Plazas kell 13.20. Rida 7, koht 16. :P
Kuna ma olen suur Silent Hilli mänguseeria fänn, siis ma lihtsalt PIDIN seda nägema. Mul tulid pisarad silma, kui film algas. Ma olin nii õnnelik, et selle lõpuks ära näen.
Arvutimängude järgi on tehtud palju filme, enamus on halvad. Just Silent Hill ongi minu meelest kõige parem film arvutimängu järgi.
Muidu film ise on täiesti hea. Ülihea. Film ise meenutab täiesti mängu. Eriefektid olid üle kõige. Nightmare world oli täpselt nagu mängus ja väga mõnusa tunde tekitas. Koletised olid eriti head, kõige meeldejäävaim oli Red Pyramid Head, ja tema tohutult suur nuga. Mul käisid külmavärinad läbi, kui teda esmakordselt filmis nägin, ta oli päris hirmuäratav. Päris mõnus oli, kui ta tuli lähedale, suurt nuga lohistades järgi, mõnus krigin oli.
Film oli mõnedes kohtades rahulik ja müstiline, teistes kohtades ülimalt julm ja jõhkralt verine. Neid jõhkraid ja veriseid kohti oli umbes 2-4. Verd lendas jõhkralt, ja mitte vähe. Samas tõde ajas mind hämmingusse.
Radha tegi oma tööd väga hästi näitlemisega. Teised ka, eriti Jodene Ferland. Alessa mängimisega oli ta väga hästi hakkama saanud.
Kaameranurgad olid enam-vähem nagu mängus. Mingist nurgast jälgib tegelasi jne. Survival-Horror. :)
Lõpp oli ilus ja selline rahulik-kurvavõitu, samas ajas see segadusse ning seda oleks võidud rohkem lahti seletada.
Filmis kasutati hästi palju minu jaoks tuttavaid ja häid lugusid (SH mänguseeria soundtrack'id). Nendest saab välja tuua näiteks Maternal Heart, Dance with Night Wind, Laura Plays the Piano, Promise (Reprise) ja isegi mu lemmiklaulu kasutati seal : Letter ~ From the Past Days. 8)

Kui film tuleb Tartu Ekraani, siis ma lähen igal juhul seda uuesti vaatama. Igatahes praegune kinopilet on mulle kui kullakallis. :D

10/10




SPOILERID!!!
+
+
+
+
+
+
SIND HOIATATI, ÄRA VAATA, KUI SA POLE FILMI NÄINUD. JÄRGNEVAS LÕIGUS RÄÄGIN ENDA LEMMIKKOHTADEST.
+
+
+
+
+
+
Ühe asja pärast nuriseksin ka. Red Pyramid Head'i lõplik võitlus oleks ka võinud olla.
Ja minu lemmikstseene on kolm - koht, kus Red Pyramid Head tõmbab Annal (hoiab kaelast kinni) riided ära ja seejärel käega tõmbab rindkerelt naha maha (verd lendas jumala jõhkralt) ja viskab selle vastu kiriku ust.
Teisena oli pooleks rebimise koht ja kolmandaks haiglaõed, kui Rose üritas neist vaikselt mööda minna ning üks nurse üritas teda noaga tappa, riivates kõiki teisi õdesid. Selles kohas lendas ka jõhkralt verd!
Nüüd pärast vaatamist sain aru, miks tagline'ks oli "Once you enter whis world, there's no turning back!" ja Dahlia poolt öeldust lausest "Only the Dark One opens and closes door to Silent Hill."





SPOILERITE LÕPP
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 17:13

Kust ma pidin teadma et see hoiatus seal on...pannud kohe kirja algusesse..
ma hakkan ikka algusest lugema..
nüüd lugesingi pool läbi ja nüüd on ette teada :evil:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 30. Mai 2006, 18:24

LadyBug kirjutas:Kust ma pidin teadma et see hoiatus seal on...pannud kohe kirja algusesse..
ma hakkan ikka algusest lugema..
nüüd lugesingi pool läbi ja nüüd on ette teada :evil:


Ta ei öelnud sisust alguses mitte midagi, mis sa ulud. See, et talle film meeldib on nii kõva spoiler jah?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Robert » 30. Mai 2006, 18:26

LadyBug kirjutas:Kust ma pidin teadma et see hoiatus seal on...pannud kohe kirja algusesse..
ma hakkan ikka algusest lugema..
nüüd lugesingi pool läbi ja nüüd on ette teada :evil:


Oi, need olid ikka nii suured spoilerid. Hakkame nüüd kõik koos nutma.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 19:48

Priit kirjutas:
LadyBug kirjutas:Kust ma pidin teadma et see hoiatus seal on...pannud kohe kirja algusesse..
ma hakkan ikka algusest lugema..
nüüd lugesingi pool läbi ja nüüd on ette teada :evil:


Ta ei öelnud sisust alguses mitte midagi, mis sa ulud. See, et talle film meeldib on nii kõva spoiler jah?





Päris mõnus oli, kui ta tuli lähedale, suurt nuga lohistades järgi, mõnus krigin oli.
Film oli mõnedes kohtades rahulik ja müstiline, teistes kohtades ülimalt julm ja jõhkralt verine. Neid jõhkraid ja veriseid kohti oli umbes 2-4. Verd lendas jõhkralt, ja mitte vähe



mitte kl palju aga siiski...
ei olnudki kõva spoiler....lihtsalt mainisin...
ega ometi jälle ei tule sellest megasuurt paanikat? :roll:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 19:50

Robert kirjutas:
LadyBug kirjutas:Kust ma pidin teadma et see hoiatus seal on...pannud kohe kirja algusesse..
ma hakkan ikka algusest lugema..
nüüd lugesingi pool läbi ja nüüd on ette teada :evil:


Oi, need olid ikka nii suured spoilerid. Hakkame nüüd kõik koos nutma.





Mix mitte naerma :P
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas JigSaw » 30. Mai 2006, 19:50

sina siin tekitad paanikat.Ole vait, siis jätad targema mulje.
tänud AvP_75. tekkis kohe huvi selle filmi vastu, ise pole kahjuks mängu mänginud. loodan, et film sellepärast liiga keeruliseks ei kisu.
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 20:02

JigSaw kirjutas:sina siin tekitad paanikat.Ole vait, siis jätad targema mulje.
tänud AvP_75. tekkis kohe huvi selle filmi vastu, ise pole kahjuks mängu mänginud. loodan, et film sellepärast liiga keeruliseks ei kisu.




tead mul on kama kaks millise mulje ma jätan...
mina olen selline nagu ma olen ja ennast ma muutma küll ei hakka( eriti kellegi tähtsusetu pärast)(ole mureta ma ei mõelnud selle all kongreetselt sind)...pealekauba siin internetis jätavad paljud endast vale, või teistsuguse mulje!...internetis kõik kommenteerivad ja ülbavad ja sõimavad...aga päriselus on võib-olla köki-mökid!
ja vait ma olla ei kavatse...kui ma ikka midagi mõtlen siis ka ütlen (Ei kehti alati,kuid tihti)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 30. Mai 2006, 20:09

JigSaw kirjutas:sina siin tekitad paanikat.Ole vait, siis jätad targema mulje.
tänud AvP_75. tekkis kohe huvi selle filmi vastu, ise pole kahjuks mängu mänginud. loodan, et film sellepärast liiga keeruliseks ei kisu.


Njah, kuigi SH mängud annavad palju infi juurde. Aga jah, ei hakkanud ka minagi spoilerdatud teksti lugema, kuid väga suur küsimus mul ikkagi on, millele ma ise vastan kui vaatama lähen. KUIDAS ON PYRAMID HEAD FILMIS????? :shock: Mängufännid teavad, et see ei saa olla võimalik! Tahaks näha, kuidas Gans selle jama lahendas.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 01. Juuni 2006, 12:30

LadyBug :

Isegi samanimelistes mängudes on nii, st mõnedes kohtades rahulik, teistes kohtades julm.

Mul käisid külmavärinad läbi, kui teda esmakordselt filmis nägin, ta oli päris hirmuäratav. Päris mõnus oli, kui ta tuli lähedale, suurt nuga lohistades järgi, mõnus krigin oli.


Täpselt samamoodi oli ka mängus.
Keegi ei käskinud sinul lugeda mu postitust. Isegi trailer'is oli ilusti Red Pyramid Head'i näha.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2006, 00:31

Olen sunnitud kahenädalast materjalikadu arvestades vist uuesti kommenteerima.

Kinosaali läksin neutraalses olekus. Olles mitte mänginud arvutimängu, teadsin, et enese jaoks midagi rikkuda ei ole võimalik. Lootusi ei olnud liialt üles kruttinud.
Algus läks kuidagi idüllivaimus, ei sobinud ülejäänud filmi depressiiv-atmosfääriga sugugi kokku. Muusika oli tõeliselt suurepärane, sellele tuleb au anda. Väga detailirohke ümbruskond ja paljulubavad karakterid, eriti too naispolitseinik Cybil, kellest pärast isegi väga kahju hakkas. IMO usuteemaga pingutati veidi üle, hirmus ei olnud film minu jaoks siiski mitte mingist otsast.

Tundus mulle kui sürrealistliku kunsti maailma "House of Wax"...

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Robert » 17. Juuli 2006, 13:57

Pull on see, et Lätis on ta MS-12, aga Eestis K-14. Ja Leedus üldse K-16...
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist