Kuutõusu kuningriik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kuutõusu kuningriik

PostitusPostitas Zinera » 28. Oktoober 2012, 19:59

6/10

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Parimad olid lühkarites Norton (sic!) ja Willis. Stiilne ajastu, palja ülakeha ja kirvega Murray.

Ei maksa unustada põgenemisauku, täielik Shawshank'i deja vu. :)) Samuti meeldis päkapiku moodi jutustaja, armsad lapsed ja raamatujutustused. Kohati oli selliseid kahtlaseid multikalaadseid kaadreid
Spoiler :
näiteks kirikutornis rippumine, üle silla jooks, skaudiülema päästmine
, siiski ei maksa kurta, sest need isegi sobisid filmi, tegemist on rohkem lastelooga.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Kuutõusu kuningriik

PostitusPostitas LiveForThis » 06. Jaanuar 2013, 02:09

Ma olen kas väga pehmo Andersoni maailma loome suhtes, aga see film puudutas mind pea igas võimalikus mõttes. Väga pisikene ja konkreetne lugu, mille keskmes igavikuline keelatud (või siis pigem keeruline) armastus, aga Andersoni võlumaailm on sarnaselt Fantastic Mr. Foxile ikka täiesti lummav. Tema stiil on mulle ääretult südamelähedane.

Taaskord on minu puhul tegemist filmiga, mille ajal ja eriti just lõpus tunnen, et "I feel alive again".

5/5

Ma võin tunduda liiga energiast ja "just lõpetasin vaatamise" tundest pakatav, aga ei ma olen pärast filmi suht kiiresti maha jahtuv ning selle filmi puhul välguvad noorte armastajate eriskummalised näojooned senini silme ees.

Krt, peab hambad jälle TOP 10-sse lööma (N)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kuutõusu kuningriik

PostitusPostitas Pixie » 31. Jaanuar 2013, 13:52

Väga mõnusa stiiliga film, seda nii välimuse, muusika kui ka tegevustiku poolest. Lugu iseenesest armas ja lihtsasti jälgitav, kuid ei suutnud eriti kaasahaarav olla. Viimane kolmandik filmist möödus lõppu oodates. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kuutõusu kuningriik

PostitusPostitas damon » 04. Veebruar 2013, 14:40

Stiilne nauding. Lisaks veel eelnevatele postitustele, kellele mis filmiga seostus, omalt poolt "Amelie".
Naivistlik huumor ja palju verbaalseid ning visuaalseid pisidetaile on just minu maitse.

9/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Kuutõusu kuningriik

PostitusPostitas TheGoodTheBadTheUgly » 04. Veebruar 2013, 16:38

Täiesti igav film ning kus reaalselt tegevust ei toimunud. Polnud ei mingit connectionit ega midagi muud sellist.
Jättis täiesti külmaks
5/10
Kasutaja avatar
TheGoodTheBadTheUgly
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 123
Liitunud: 02. Detsember 2012, 23:20

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist