Punamütsike

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Punamütsike

PostitusPostitas brixxx » 27. Märts 2012, 16:33

Mina ei oska tuua paralleele ''Red Riding Hood'' ja Videviku seeria vahel kuna ei ole ühtegi Videviku filmi vaadanud.

Kui see film välja tuli vaatasin, et võiks vaadata, aga samas ei tundunud nii huvitav ka, aga nüüd kui ma vaatasin ''Batman Begins'' ja ''The Dark Knight'' ära ning sain Gary Oldmani huvi, siis mõtlesin, et vaatan nüüd. Pean tunnistama, et ''Red Riding Hood''is ei meeldinud Gary Oldman, mulle tundub, et ta on selline näitleja, kes meeldib ainult heas rollis, halbades rollides hakkab ta vastu, ega ta mulle eriti ''Air Force One''s ka ei meeldi, aga veidige rohkem kui ''Red Riding Hood''. Kas Solomon oli ise ka libahunt?

Pean tunnistama, et see, kes osutus libahundiks tuli ootamatult, mina kahtlustasin kahte teist tegelast
Spoiler :
Peter ja vanaema.

Hästi oli sisse poogitud muinasjutulisi elemente, kuigi seda oli veidige imelik vaadata, et inimesele pannakse kive sisse.

Minu jaoks olid peategelase vanemad ja vanaema liiga noored.

Siiski minu jaoks oli veidige imelik film ja armastulugu ei istunud, ilmselt sellepärast ei ole vaadanud ka Videviku seeriat.

Mulle meeldis peategelaste kosilastest rohkem Henry, tundus soojem ja sõbralikum inimene, Peter tundus ülbe ja kuri.

Hindeks annan 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Punamütsike

PostitusPostitas Ralf » 27. Märts 2012, 16:39

brixxx kirjutas:Kas Solomon oli ise ka libahunt?

Spoiler :
Ei olnud ju, selle pärast ta maha koksatigi, kui hunt teda hammustas.

Või on mul valesti meeles.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Punamütsike

PostitusPostitas brixxx » 28. Märts 2012, 10:08

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Kas Solomon oli ise ka libahunt?

Spoiler :
Ei olnud ju, selle pärast ta maha koksatigi, kui hunt teda hammustas.

Või on mul valesti meeles.

Spoiler :
Ma järeldasin sellest seda, et äkki oli ka Solomon libahunt kuna tal olid osad küüned hundi küünte sarnased.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Punamütsike

PostitusPostitas Cochrane » 18. Oktoober 2012, 10:30

Lavastajat nähes muutusin veidi skeptiliseks, kuid puhtalt selle pärast filmi maha kandma ei hakanud. Hardwicke'i CVst leiab küll Videviku, mida võtan rohkem tahtmatu komöödiana, kuid ka Lords on Dogtown on tema lavastatud, ja see film meeldis mulle vägagi. Videvikulisus (sellist sõna vist pole :-) ) kumas küll sageli läbi, kuid visuaalse külje pealt oli film huvipakkuvam, sama võib ka loo kohta väita. Ei midagi erilist, kuid ei pooltki nii valus kui arvasin. 5/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist