Kick-Ass: Uus superkangelane

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2010, 20:12

Ei meeldinud väga. Konkreetselt kirjeldada, mis puudu jäi, ei oskagi. Võib-olla lihtsalt mannetu/maitsetu minu jaoks. Tiinerid ja eriti Hit Girl´i sugused peaosades ei istunud.

5/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas 0ll » 04. Juuli 2010, 14:15

Lõpuks ometi... üks mõnus suvefilm - hoogne ja naljakas. Põhimõtteliselt segu Spider-Manist ja Superbadist, boonuseks 60ndate stiilis kiiksuga Batman. Natuke Tarantinot (või kellelt iganes ta oma ideed varastanud on), kaameralennud ja helikujundus laenatud Nolani uutest Batmanidest...
Ei ole koomiksiga kursis ja üritasin kõikvõimalikke treilereid vältida, nii et see ülepingutatud (absurdne) brutaalsus tuli positiivse üllatusena - juba Kick-Assi esimesed konfliktid oli päris karmid, hiljem keerati veel paar vinti peale...
Suurepärane muusikavalik, lahe oli vaadata, kuidas autostseeni ajal kõigil pead kõikuma hakkasid :) Meeldis, et vahetati pidevalt tempot ja ei lastud asjal liiga tõsiseks minna, näiteks sellised lambihüpped kesest kõige karmimat märulit töötasid väga hästi:
Spoiler :
Pilt

8/10

PS. Ma ei saa tõesti aru, mis Robert Ebertil viga on - võimalik, et vaatas vahetult enne "Schindler's Listi" või "Nanjingi"... või sai mõne järjekordse halva uudise
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Dzeiku » 21. November 2010, 15:34

Hmm, ma ei tea, kuidagi igav oli, kohati ajas haigutama. Mulle ainult meeldis tüdruku ja isa omavaheline suhe ja koostöö "pättide" püüdmises.

5/10
Dzeiku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 23. Aprill 2010, 00:54

PostitusPostitas MettelRay » 22. November 2010, 17:54

Dzeiku kirjutas:Hmm, ma ei tea, kuidagi igav oli, kohati ajas haigutama. Mulle ainult meeldis tüdruku ja isa omavaheline suhe ja koostöö "pättide" püüdmises.

5/10


Mind imestab just see, et sulle tüdruku ja isa omavaheline koostöö meeldis, sest minu arvates oli just see filmi juures üks kõige ebameeldivam osa. Selline suhe isa ja tütre vahel, kus isa on tütre "kuritegevuslikule" elule suunanud, ei jäta just eriti esteetilist muljet. Aga see on ka järjekordne tõestus sellest, et inimeste vaatepunktidest tulenevad arvamused on tihti peale erinevad.

PS: Mul on jäänud mulje, et Nicolas Cage on hakanud viimasel ajal kehvemaid filme tegema.. (Aga küllap on Kaljukindlust raske ületada).
MettelRay
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 21. November 2010, 21:44

PostitusPostitas adi » 22. November 2010, 18:51

MettelRay kirjutas:Selline suhe isa ja tütre vahel, kus isa on tütre "kuritegevuslikule" elule suunanud, ei jäta just eriti esteetilist muljet.


Huvitav lähenemine, imo selle filmi kogu väärtus oligi just sellises üle võlli absurdses vägivallas - isa tulistab oma tütart rinda, tütar raiub pahadel jäsemeid küljest ning tapab tuimalt täpsete laskudega otse pähe tosinate kaupa gangstereid hetkekski ühtegi tütarlapseliku emotsiooni näitamata.

Kui seda ei oleks olnud siis mis oleks alles jäänud?
'nother brick in the wall.

Ta tapab isegi süütu bellboy Jason Flemyng'i kes minu mäletamise järgi ei teinud midagi halba.
Pilt
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Rain » 02. Jaanuar 2011, 23:19

Ei pidanud pettuma - ei oodanud kick-ass filmi ja seda ma ka ei saanud. : ) Suht tüüpiline superkangelase film. Imo Hit Girli karakter oli liiga üle pakutud, isegi sellist sorti filmi puhul ja Big Daddy'l oli kohutav roll, isegi kui see oligi sellisena mõeldud. Film polnud just kaasahaarav, aga igav ei hakanud ja märul oli ka hea, nii palju kui seda seal esines.

6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas MNC » 07. Jaanuar 2011, 14:12

Kick Ass: 3/10 e. poleks Nicki Cage näitlemisoskamatust olnud, siis oleks 1/10. MNC nimeline aukhind halvima muusika ja pildi kooskõlastamise eest.
Ausõna, kui teha film minu Kickass-e nimelisest sõbrast, siis tuleks see kordades naljakam, kõvasti aktsjoonim ja heliriba oleks ka hea vanakooli punk, mitte mingi jänkistani seebirokk.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Kick-Ass: Uus superkangelane

PostitusPostitas CM-Girl » 05. September 2013, 02:56

wth was that?
Ainukene kes äge oli ja mulle meeldis oli Hit-Girl. Chloë Grace Moretz oli vägev (Y) Kui Dave temaga esimest korda kohtus ja tüdruk oma oskusi demonstreeris, siis vaatasin küll ehmatusega, et mis toimub. Seda ma ei oodanud. Karm, lajatas kõigile. Cool.

Nicolas Cage'i kummaliseim rollisooritus, vähemalt seninähtud filmidest. Big Daddy... :pööritus:, lmao

Mika "Kick Ass (We Are Young)" sai juba enne filmi nägemist kuulatud suht palju. I love it.

5/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist

cron