Videviku saaga: Noorkuu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kiisu12 » 08. Juuli 2010, 21:11

Edward arvas et Bella on surnud selle pärast ta läkski Volturisse.
kiisu12
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 19. Märts 2009, 15:47

PostitusPostitas CM-Girl » 24. November 2010, 14:36

Vaatasin ka lõpuks teise osa ära. Meeldis rohkem kui esimene.
Liz kirjutas:Kristen Stewart oli märgatavalt täiskasvanulikum (just välimuse poolest) kui esimeses osas.
Jap,ta meeldis mulle selles osas rohkem.
Parimad kohad olid
Spoiler :
Jasperi rünnak ja Jacobi muutumine libahundiks Bella ees ning hääletus Edwardi juures.

Ootasin terve filmi, et tuleks stseen kus Volturid on ja kui lõpuks see osa tuli, olin tsipa pettunud, oleks tahtnud neid rohkem näha.Aro ja Jane on lemmikud.Dakota Fanning was Fierce!
Kõige lemmikumad olid vast libahundid.Andsid mõne punkti filmile juurde. ;-)
Pole küll peaosaliste fänn aga kui liigitada end kuhugi siis oleks Tiim Jacob.=D Bella on idioot. Jacobist hakkas kahju.

9/10


PS!Eelnevaid kommentaare oli lõbus lugeda. :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas snufffy » 31. Detsember 2010, 10:46

Raudselt saaga nõrgim osa, ei suudetud millegiga üllatada ja üldse terve film oli igav. Näitlejatöö oli küll natuke paranenud aga kõik muu oli kohutav. Filmi vaatamine oli küll ajaraiskamine ja ei soovita kellegil seda vaadata . 2/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas LiveForThis » 05. Jaanuar 2011, 00:23

Näete, võtsingi südame rindu ja ühe meeldiva talveöö tundide möödudes jätkasin New Mooni 5 minuti barjäärist, mis osutus esmasel korral viimaseks piisaks karikasse, et see film kiiremas korras prügikasti visata, ja kohe otsa vaatasin ka Eclipse`i ära.

Esiteks.
Pärast neid kahte ja eriti pärast esimest tundsin end tükk maad lollimana kui ennem. True story

Teiseks.
Olen alati mõelnud, et targem on teada, millest rääkida. Ehk vaata ära ja siis õienda, aga oh sa jummel kuidas New Moon venis. Tervelt üks tund ei toimunud mitte midagi, absoluutselt. Film, mis toetub ainuüksi väga piiritletud tegelastele, keda ei saa karakteriteks nimetadagi, on juba sündides surnud, sest kui näitleja raiub kaks tundi järjest sama märga puunotti ja aru ei saa, et sellel ei ole mõtet, siis polegi midagi teha.

Persse see sportlik huvi. Kui kogu usaldusväärne filmivaatajaskond ütleb, et see on sitt, siis ei ole mõtet seda puutuma minna. Läheb ju haisema.

Ajuvaba, fantaasiavaene, ebaladus stsenaarium.
Pole vist kaua aega niivõrd palju ebaloogilist mõtlemist ühes filmis kohanud. Piinlik, piinlik, väga piinlik. Üldsegi ma ei salli filme, mis panevad mind ebamugavalt toolil nihelema ja lae poole ohkama.
Dialoogid - kes niimoodi räägib? Mitte keegi? Vist jah...
Face Punch, really?
Peategelased - wat? Mis neil viga on? Ebatavaliselt palju tõmblevate teismeliste linn?
Spoiler :
Jacob - wat?
Bella - Wat?
Edward - wat?


Ju siis see sihtgrupikene on väga, väga kitsas, kuhu minusugune oma arukest juba ei mahuta.

New Moon - lugu on täiesti arusaadav. Mitte midagi ei jää selgusetuks. Armastus, ohverdus jne. Kõik on väga tore, aga seda esitatakse niivõrd ülemängitult, et mul oli seda piinav vaadata. Spellbound mu kõrval oli lõpuminutitel minestuse äärel.

3/10

Eclipse on tsipa parem. Triloogia parim osa. Vähemalt 3. osas on rohke tegevust kui 1. ja 2. kokku. Mingil määral põnev ajakulu4,5/10

Minu elu kõige pikemad 4 tundi. Tundsin Eclipse lõputiitrite ajal end üsna kurnatuna. Pagana mindfuck.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re:

PostitusPostitas Pixie » 16. September 2011, 11:19

Vaatan, et väga populaarne on Videvikku vihata. :)) Kahjuks ise nii ei tunne, pigem häirivad mind hullunud fangirl'id. See selleks... Eile sain ka New Moon'i vaadatud. Meeldisid mõningad muusikamontaažid (nt kui hundid Victoria't taga ajasid) ja kaameratöö. Kuid ikkagi segas vaatamist see, et paroodia Vampires Suck nägin enne ära. Siiani muudab raskeks midagi tõsiselt võtta.

Aga Bella! Ma endiselt ei saa aru, miks kõik tahavad tema sõbrad olla või teda sebida. Täiesti tuim tükk ju. Pidevalt käivad emohood peal. Kas ta oli raamatus ka selline või mängib siin rolli näitleja töö? Kui esimese filmi ajal see mind väga ei häirinud, siis seekord ma ei lihtsalt ei tahtnud teda enam ekraanil näha. Ei suutnud absoluutselt emotsioone mängida ega neid vaatajani (minuni) edasi kanda.

Soprano kirjutas:P.S. Team Jacob raudselt ja seda täiesti ilma naljata.

Jep, sama siin. Bella oli koos temaga palju lõbusam, elavam ja vaimukam. Palju parema mulje jättis, kui Edward'iga koos olles. Muidugi seda kõike seni, kuni Jacob juuksed maha lõikas ja ise emoks kätte läks. Siiski, oleks Bella jaoks palju parem kaaslane.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Videviku saaga: Noorkuu

PostitusPostitas Rasmus » 29. Juuni 2012, 23:35

Vaatasin täna siis teist korda ja endiselt meeldib. Esimene kord läks küll kiiremini ja tundus parem, aga siiski kõvasti parem kui esimene osa, kolmandale jääb napilt alla. Ainuke asi, mis närvi ajab, ongi see, et Bella ei vali Jacobit. Ma ei teagi, kas Pattinson on mulle vastumeelne või on seda tema mängitud Edward, aga mida edasi, seda vähem ta mulle meeldib. See ka üks põhjuseid, miks neljanda osa vaatamist olen edasi lükanud.

Hinne jääb samaks, mis paar kuud tagasi panin - 8/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist