Avatar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 18. Detsember 2009, 00:24

Game changer mos def. Uhh vaatan praegu foorumi bännerit... Neytiri emotsionaalsus ja välimus oli nii tõetruu, kui olla saab. Dialoog ja lugu on lihtsad, et mitte öelda kohati labased, aga sellele vaatamata kippus paaris kohas (õnne)pisar silma. Silmakommi jagub.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2009, 00:33

Sigourney Weaver rääkis The Daily Show's nii mõndagi "Avatari" tegemisest ja sellega seondunud tehnikast, kuid YouTube'is pole see veel ilmavalgust näinud. Igatahes olen ma tema jutu põhjal kindel, et James Cameron filmikunstis revolutsiooni teinud on.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 18. Detsember 2009, 00:36

wow lugesin just, et homme on oodata /filmcast's intervjuud Cameron'ga.
http://twitter.com/davechensky/status/6772915926

Aga jah, läheks heameelega teist korda vaatama, võib-olla Kosmosesse 2D.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2009, 00:41

Kosmos 2D ka minu poolt ja kunagi tulevikus kui kinodes on ehk uuesti 3D.
Seda, mida hoomata, on palju.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jolt » 18. Detsember 2009, 00:55

Suht asjalik intervjuu, kus Cameron seletab täiesti arusaadavas keeles ära, et mis vahe on LOTR Gollumil, mis teda inspireeris, ja Avatari karakteritel.

Et jah, dialoog ei olnudki väga halb, aga kui Jake Sully üritas järjekordsele õppemontaažile kujundlikke kirjeldusi otsa laduda, siis kohati oleks vaikust eelistanud.

Action on kõva, efektid on usutavad, lõpulahing on võimas, paaril hetkel tõmbas minulgi õnnepisara silminurka - ennenägematut kraami ikka on. 3D segas filmi vaatamist vaid alguses ja paaris stseenis filmi kestel, reeglina ei tõmmanud see endale liigselt tähelepanu ja see oli tõsiselt sümpaatne variant. Kuna teemat on niigi palju ja suur hulk ajast kulub Pandora uudsuse uurimisele, siis polnud praktiliselt mitte ühtegi karakterit, keda normaalselt arendada jõuti. Paljud tegelaste kohta on juba näitlejate valikuga kõik öeldud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas KDorbek » 18. Detsember 2009, 01:26

Jõudsin just koju filmilt.
Pole sõnu kui jõhker see film on. Jah nõustun, siin eelpool mainitud, et sisu on veits nõrk, aga sellest loodi täiesti usutav maailm.
Pole sõnu. Kõik 9/10
Kui vaadata maailma isenesest ja selle asusajaid, siis paneks vist 12/10.
Kutt lõi täisti uue maailma mida soovitan kõikidel oma silmaga vaadata.
Mina lähen 110% uuest vaatama seda. Loodetavasti juba see nädalavahetus.
KDorbek
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Aprill 2009, 02:26

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2009, 01:27

Uue keele kah :!:
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas MNC » 18. Detsember 2009, 13:04

Sügavamalt ei viitsi uurida, aga kas ütleme tordi puhul on olulisem osa pealasetsev kirss või allaasetsev tort ?

Et kas te jääte ostuga rahule kui tort on kuivanud junn, aga kirss on selle-eest hea ?

Tort 10/10 - kuna hea kirss oli peal ?
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas ingrids » 18. Detsember 2009, 13:06

ja mina ei näinudki seda kontrollikal, kuna film lihtsalt jõudis ainult kaks tundi enne eilse seanssi algust kohale, tavaliselt jõuavad filmid ikka paar kui mitte rohkem päevi varem kohale:( anyways lähen vaatan, siis hoopis Tallinna Cinamonis, nagunii oleksingi muidu ainult 2D-na näinud ja selle filmi puhul on see sama hea kui jääks pool filmi vaatamata.
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Soprano » 18. Detsember 2009, 13:08

Nüüd on kõigil neil, kes seda filmi Forum Cinemas kinodes vaatavad, võimalus võita endale tervelt 11 Blu-ray filmi. See pole veel kõik - kauba peale saab võitja ka filmide nautimiseks edeva Playstation Slimi!
Võitja saab endale järgmised Blu-ray filmid:

RAUDMEES (IRON MAN)
JÄÄAEG 3 (ICE AGE 3)
VALVURID (WATCHMEN)
STAR TREK
PIMEDUSE RÜÜTEL (DARK KNIGHT)
GI JOE: KOBRA RÜNNAK (G.I. JOE: THE RISE OF COBRA)
POHMAKAS (HANGOVER)
BENJAMIN BUTTONI USKUMATU ELU (THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON)
HARRY POTTER JA SEGAVERELINE PRINTS (HARRY POTTER AND THE HALF-BLOOD PRINCE)
300
MATRIX (THE MATRIX)

Huvitav, et siis mõlemad kinod loosivad... kuigi Cinamon's pole blu-ray'sid. Võiduvõimalus on muidugi olematu, sest 14. jaanuarini on pikkkk maa.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Defka » 18. Detsember 2009, 13:53

ingrids kirjutas:ja mina ei näinudki seda kontrollikal, kuna film lihtsalt jõudis ainult kaks tundi enne eilse seanssi algust kohale, tavaliselt jõuavad filmid ikka paar kui mitte rohkem päevi varem kohale:( anyways lähen vaatan, siis hoopis Tallinna Cinamonis, nagunii oleksingi muidu ainult 2D-na näinud ja selle filmi puhul on see sama hea kui jääks pool filmi vaatamata.
Tule-tule meile :).
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas ingrids » 18. Detsember 2009, 15:04

Defka kirjutas:
ingrids kirjutas:ja mina ei näinudki seda kontrollikal, kuna film lihtsalt jõudis ainult kaks tundi enne eilse seanssi algust kohale, tavaliselt jõuavad filmid ikka paar kui mitte rohkem päevi varem kohale:( anyways lähen vaatan, siis hoopis Tallinna Cinamonis, nagunii oleksingi muidu ainult 2D-na näinud ja selle filmi puhul on see sama hea kui jääks pool filmi vaatamata.
Tule-tule meile :).


ma loodan siis, et Tartus välja antud Cinamon Invitation'id ikka Tallinnas ka kehtivad ja kas 3D-le üldse lastakse nendega või peab ikka pileti ostma? sa Defka äkki oskad öelda? aga ega ma kade pole, Avatari peale võin raha panna küll, kui muidu ei saa:)
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Defka » 18. Detsember 2009, 15:41

ingrids kirjutas:
Defka kirjutas:
ingrids kirjutas:ja mina ei näinudki seda kontrollikal, kuna film lihtsalt jõudis ainult kaks tundi enne eilse seanssi algust kohale, tavaliselt jõuavad filmid ikka paar kui mitte rohkem päevi varem kohale:( anyways lähen vaatan, siis hoopis Tallinna Cinamonis, nagunii oleksingi muidu ainult 2D-na näinud ja selle filmi puhul on see sama hea kui jääks pool filmi vaatamata.
Tule-tule meile :).


ma loodan siis, et Tartus välja antud Cinamon Invitation'id ikka Tallinnas ka kehtivad ja kas 3D-le üldse lastakse nendega või peab ikka pileti ostma? sa Defka äkki oskad öelda? aga ega ma kade pole, Avatari peale võin raha panna küll, kui muidu ei saa:)
Ma kardan, et ei kehti. Suht imelik poliitika, aga küsi kelleltki, äkki saad eriloaga :).

Endal plaanis veel vähemalt 2 korda avatari vaadata :). Korra ka plazas :).

edit: 3 korda siiski, ühe korra peaks testima digivarianti 2Ds :)
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2009, 16:32

Ma ka eile naiivselt mõtlesin, et äkki ainult eilsete piletite põhjal, sest neid oli seal nii umbes kümme. Siis turgatas pähe, et loomulikult ei saa see nii kohe tulla. Blu-ray'dest oleks cool kõiki vaadata, aga G.I. Joe parseldaks maha vast. Watchmen on muuseas 3-disc.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rivos » 18. Detsember 2009, 16:33

>Sügavamalt ei viitsi uurida, aga kas ütleme tordi puhul on olulisem osa pealasetsev kirss või allaasetsev tort ?

Kui kirss on nii hea, et kompenseerib kasinat torti, siis võib ju andestada.

11/10 - lugu kasin, aga visuaali (3Ds) vingus ei lasknud õnneks häiruda. Lõpp vajus muidugi märgatavamalt ära.
rivos
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 03. August 2009, 15:16

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist