Vääritud tõprad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 03. September 2009, 18:43

Hülss kirjutas:http://jaredcbell.artician.com/portfolio/Youre-Gettin-Pretty-Good-at-That/

Üks kasutaja Steam'i foorumist joonistas käsitsi. Andekas sell.


Pitti näoilme on küll imehästi tabatud :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 05. September 2009, 07:20

Olen sõnatu !
Eelarvamused olid selle filmi suhtes . Samuti filmi algus ei tõodanud midagi head aga mida film edasi seda rohkem hakkas meeldima.

Peatükk 1 : Jutt rottidest oli küll huvitav . Mõtlesin et wtf,lihtsalt hakkasin naerma. Naerukohti oli tglt mõni veel .
Hans Landa suht keerutas,mõtlesin et millal ta asja tuumani jõuab. Aga tema ajab asju aeglaselt (ja mõnuga),kiirustamine jah pole kellegile head toonud. Landa praktiliselt terve filmi aeg oli selline rahulik,vaikse häälega . Mõnus.
1 peatykist seda et lõpus olnud muusika oli minu jaoks veidi creepy ja lõpp oli väike shokk,suu vajus lahti .
Peatükk 2: Mida rohkem Brad Pitt räägib seda rohkem hakkab see mulle meeldima. :D Lahe koht on see kui Hitler järsku ilmub ekraanile. Minu jaoks oli ta naljanumber.
Kui ma skapleerimist nägin,vajus suu lahti but i like it .Märk oli hea mis nad tegid.
Mulle hakkas Hugo (Stiglitz) meeldima. Minu lemmik.
Ja selles peatükis ja ka 4ndas on üks mees kes meenutab mulle Rexi peremeest "Komissar Rexis" .
Peatükk 3 : Restorani stseenist meeldib Emmanuelle'i ja Hansu jutuajamine .
Peatükk 4 : Mõtlesin kas on Mike Myers või ei ole , oligi. Suure maakaardi juures mingi hetk nagu liikus midagi üleval ja paremal pool nurgas. :pööritus:
Major,baaris,on tõeline jobu .Lõpp oli veidi ootamatu,mõtlen paugutamist.Kurb ka .
Peatükk 5 : Hansu naer sucks. Ja oskab ta alles mitut keelt.Muljetavadalv. :) Tegi võimsa "hüppe",tugevate kätega.
Ega Pitt Hansule võlgu jää..mulle meeldis see väike hoop ..mida ootamatum seda tugevam.
"Bingo.." Hästi paneb . :D
Emmanuelle on julm naine. Arvasingi et nii juhtub nagu juhtus. Romeo ja Julia almost.
Lõpp:Inimesed vaatavad kinos filmi . -Paanika.See on Parim koht ! Üleüldse see tulistamine lõpus meeldisid mulle enim.
Kartsin lõppu . Kartsin et lõpp ei meeldi aga meeldis . :P
Pitti ilmed(ilme,suht üks ilme) on hindamatud . Pitt meeldis mulle tõesti selles filmis kuigi teda oli ,minu arvates,vähe näha .
Põhilised keeled oli saksa ja prantsuse . Palju erinevaid keeli aga tglt see tegigi filmi huvitavaks
Film üllatas mind positiivses mõttes . Kindlasti kavas uuesti vaadata.

10!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas JazZ- » 05. September 2009, 12:57

CM-Girl kirjutas:Ja selles peatükis ja ka 4ndas on üks mees kes meenutab mulle Rexi peremeest "Komissar Rexis" .[/b]


Ta mängiski "Komissar Rex'is" Rex'i peremeest.

Lugesin just, et esimene valik Hanz Landat mängima oleks olnud hoopis Leonardo DiCaprio. Millegi pärast ei suuda ma kohe kuidagi teda selles rollis ette kujutada.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 10. September 2009, 23:16

That's a bingo 9/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 13. September 2009, 01:00

Käisin ka siis eile kinos sel aastal esimest korda (ausalt ka) ja vaatasin selle imelooma ära. Seda asja ma lihtsalt pidin ikkagi elusuuruses vaatama. Ütleme nii, et ma sain väga korraliku elamuse ja jäin filmi endaga ülimalt rahule.

Siin on juba kõikidest headest asjadest selle filmi juures suht detailselt kirjutatud, seega ma väga ei hakka teiste sõnu kordama. Aga tõesti film oli kõva. Tarantinole omaselt kõva dialoog, lugu jutustatud peatükkidena ja tiba sassis kronoloogiaga, head tegelased, eriti Landa ja Raine. Parimad tegelased filmis, ma ütleks. Täiesti korralikus koguses vägiväldset actionit ning väga head huumorit. Ja mis kõige parem, nii palju kui meil seda publikut seal saalis oli, siis rahvas naeris väga õigete kohtade peal. Lihtsalt mõnus vaatamine oli. Isegi ühele mu sõbrale meeldis see, kes muidu Tarantino teostest väga lugu ei pea, näiteks Pulp Fiction, Kill Billid ja Death Proof talle ei meeldi, aga Basterdsiga jäi ta päris rahule.

Film vastas ootustele, aga ma hinnet ei tea. Kas 9 või 10. Kunagi tahan kindlasti uuesti vaadata seda.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 13. September 2009, 21:30

Kindlasti arvustuse materjal, väga hea oli, igatahes.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kickflick » 17. September 2009, 22:34

Nii, käisin ka täna vaatamas. Film meeldis väga, siiani minu silmis parim film aastal 2009. Algus venis natuke ja oli igav, aga üldiselt oli väga põnev ja huvitav film mu jaoks. Lõpp oli geniaalne! :))

Quentin Tarantino filmid on üldse geniaalsed ja mulle alati meeldinud.

10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 16. Oktoober 2009, 23:00

Harva, kui teisel vaatamisel, mis on toimunud küllaltki varsti pärast esimest, meeldib film selgelt rohkem. Tõbrastega just nii oli. Millegipärast naersin seekord kõvasti rohkem. Muusikat on Tarantino lavastatud teostes reeglina alati hea olnud. Teistkordsel filmi nägemisel tundus see eriti mõnus. Käesoleval aasta kinoedetabelis paigutaksin "Vääritud tõprad" 4. kohale.

9/10 on uus hinne.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Mophuk » 29. Oktoober 2009, 01:52

Kindlasti selle aasta üks lemmikutest. Lemmiktegelane ilma igasugu kahtluseta Hans Landa, rolli täitmisega sai ta hiilgavalt hakkama. Siin ühe eelkõnelejaga olen samal arvamusel, et filmi lõpus oli tõesti tunne, et võiks ometi edasi minna, kuigi kulminatsioonid olid juba toimunud. Filmis ei ole ühtegi igavat hetke, ega dialoogi. Skalpeerimised ja haakristi "graveerimised" olid äärmiselt realistlikud. Pitt oli justkui kõrvaltegelane selles filmis :)

Must huumor, paeluvad dialoogid ja Tarantinolikult verised stseenid (Y)

10/10
Kasutaja avatar
Mophuk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 01. Märts 2006, 16:08

PostitusPostitas Malcolm » 06. November 2009, 19:01

Tsiteerin filmikunstnik Marku Pätilät: "Tead, ma käisin just Tarantino uut filmi vaatamas, see kestab ka kaks ja pool tundi. Ja see on really shit. Täielik raharaiskamine. Ja inimesed plaksutasid pärast filmi – siis ma mõtlesin küll, et kas ma elan mingil teisel planeedil või mis? See oli ikka väga halb. Rumal film."
Ma küll ei võta kaugeltki nõnda negatiivset seisukohta, aga viimase väitega nõustun küll - Tarantino ülimalt stiliseeritud vorm paneks publikut justkui vaatama mööda lihtsustatult väljendudes küllalt nõmedast sisust. On väga häid momente ja on ka halbu. Cristoph Waltzile tahaks küll juba Oscari kätte suruda. Kas või mitu. Arvustus siin. 8/11
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Hülss » 15. November 2009, 13:12

Kuradi Blu-ray hoorad saavad endale kõige parema versiooni...
http://dvd.ign.com/articles/104/1040473p1.html
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 15. November 2009, 13:52

Kas see Original Inglourious Basterds on extended cut ja kui on, siis miks nad seda nii ei nimeta?

Parem oleks, sest praegusel kujul pole film terviklik. Mõned lõigud on vahelt puudu ja narratiiv teeb hüppeid, mille käigus tegelased kaovad. Kuuldavasti lõikas QT ööl enne Cannes'i tõsise koguse materjali välja.

Kui puuduvad lõigud on del scene'dena, siis see on bullshit lahendus, sest need ei kuulu filmi tervikusse ja IB ei saa iialgi olema niivõrd hea nagu peaks. Siiani pole QT enda sõnul pidanud directors cut'e tegema, sest kinos näidatu ongi tema terviklik visioon, kuid see on mingil määral iba ju. KB pole enne tervik, kui pole Whole Bloody Affairi ja IB on samuti selgete montaaži käigus tekkinud puudustega.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Halb film

PostitusPostitas villy34 » 17. November 2009, 17:23

Ma küll ei võta kaugeltki nõnda negatiivset seisukohta, aga viimase väitega nõustun küll - Tarantino ülimalt stiliseeritud vorm paneks publikut justkui vaatama mööda lihtsustatult väljendudes küllalt nõmedast sisust


Nõus sinuga. Ei jaga üldist vaimustust. Minu arust oli väga halb film. Vägivald oli põhjendamatu ja seetõttu lihtsalt tülgastav. Sisu nõrk. Tegelaskujude motiivid ebaloogilised. Nõrk visuaalia. Siiamaani olen olnud ikka Tarantino fänn aga see film oli suht mõttetu.
villy34
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 05. November 2009, 15:51

PostitusPostitas JazZ- » 17. November 2009, 17:43

Tegelaste, vähemalt tõbraste, motiivid ja vägivald olid täpselt sama põhjendatud, kui Jüriöö ülestõusul eestlaste poolt sakslastest laste ristilöömine- vägivalla vastu veel julmema vägivallaga.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Halb film

PostitusPostitas Mophuk » 18. November 2009, 03:35

villy34 kirjutas:
Ma küll ei võta kaugeltki nõnda negatiivset seisukohta, aga viimase väitega nõustun küll - Tarantino ülimalt stiliseeritud vorm paneks publikut justkui vaatama mööda lihtsustatult väljendudes küllalt nõmedast sisust


Nõus sinuga. Ei jaga üldist vaimustust. Minu arust oli väga halb film. Vägivald oli põhjendamatu ja seetõttu lihtsalt tülgastav. Sisu nõrk. Tegelaskujude motiivid ebaloogilised. Nõrk visuaalia. Siiamaani olen olnud ikka Tarantino fänn aga see film oli suht mõttetu.


Kas verised stseenid olid liiga võikad sinu jaoks? Ma ütlen ausalt, minu jaoks olid ka, aga filmi üldmuljet see minu silmis küll ära ei rikkunud. Ära nüüd nende moraali riivavate stseenide pärast kogu filmi maha hakka tegema. Kui tegelaskujude motiivid oleks olnud kõik nii loogilised ja ettearvatavad, siis oleks film olnud lihtsalt igav. Tarantino stiil ongi äärmuslik. Ma ei tea, mis teised arvavad, aga kui see film on igav ja nõme, siis oled sina ka igav ja nõme:)
Kasutaja avatar
Mophuk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 01. Märts 2006, 16:08

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist