Duell

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Duell

PostitusPostitas Taavi » 02. September 2005, 18:08

Duell
Duel (1971)

David Mann (Dennis Weaver) on teel tähtsale ärikohtumisele. Keset kõrbeteed sõites jääb talle jalgu aeglasemini sõitev tsisternveok, mille juht teda kuidagi mööda ei taha lasta. Peale mitmeid ebaõnnestunud katseid üritab ta lõpuks kütuseveokist mööduda teelt veidike lõigates - see õnnestubki. Kuid välja vihastatud veokijuht ei anna niisama lihtsalt alla ning üritab iga hinna eest möödujale kätte maksta.

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 02. September 2005, 18:13

Üks parimaid!!!

Nagu oleks olematu sisuga film ...
Mõne aja eest telekast tuli. Magasin kergelt alguse maha .. vaatama hakates ei teadnud millega on tegu. Kiirelt muutus kaasahaaravaks. Enam ei saanud silmi ekraanilt ära ..
Nad lihtsalt sõidavad enamus ajast seal üksteise järel. Aga see lihtsalt on põnev. Siiani on üks lemmikuid.

IMDB-s kirjutati, et kuna veokijuhti ei näidata kordagi, siis tundub nagu oleks suur auto ise väiksema peale pahane. Tagantjärele mõeldes tundub endalegi nii ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 02. September 2005, 19:02

Nii kahju, tahtsin hirmsasti näha, kuna olin eelnevalt kuulnud, et see film tegi Spielbergist kuulsuse, ja oleksingi vaadanud, õigemini algust vaatasingi, aga kuna olin tõesti väsinud, ei saanud kahjuks vaadata.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Mihkel » 02. September 2005, 20:26

see on parim telefilm mida ma tean. lugu on lihtne kuid suurepäraselt tehtud film. Spielberg tegi oma algusaastatel sama häid filme kui praegu
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Edvard » 02. September 2005, 20:43

kkssuur kirjutas:Nii kahju, tahtsin hirmsasti näha, kuna olin eelnevalt kuulnud, et see film tegi Spielbergist kuulsuse, ja oleksingi vaadanud, õigemini algust vaatasingi, aga kuna olin tõesti väsinud, ei saanud kahjuks vaadata.

Minuga oli täpipealt sama lugu,mul oli kaks vöimalust seda näha ühea magasin maha ja teisel korral ei jöudnud löpuni vaadata,siiamaani kahetsen.
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Forzelius » 02. September 2005, 20:50

Edvard kirjutas:
kkssuur kirjutas:Nii kahju, tahtsin hirmsasti näha, kuna olin eelnevalt kuulnud, et see film tegi Spielbergist kuulsuse, ja oleksingi vaadanud, õigemini algust vaatasingi, aga kuna olin tõesti väsinud, ei saanud kahjuks vaadata.

Minuga oli täpipealt sama lugu,mul oli kaks vöimalust seda näha ühea magasin maha ja teisel korral ei jöudnud löpuni vaadata,siiamaani kahetsen.


Elu on karm!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Taavi » 04. September 2005, 14:05

Spe-effect .. kui ma su kommentaari lugema hakkasin mõtlesin korraks et sul oli liikluses sarnane lugu :P
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 04. September 2005, 15:52

tegelikult peaaegu oligi :D auto ees sõitis veel üks auta ja selle ees üks must bmw. ja kui see meie auto ees proovis bmw'st mööda sõita, siis see bmw'ga hull ei laknud toda mööda ja niimodi pidime me nende taga sõitma umbes pool tundi. Õnneks ei olnud see mbw juht nii hull nagu "Duellis" :P
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas ringooo » 07. Jaanuar 2007, 17:38

Pingeline ja samas ka parajalt müstiline.
Suurt sisu filmil tõesti ei olnud ja põhimõtteliselt saabki filmi lihtsalt selle samase filmiveebi sisutuvustusega ümber jutustada.
Ega sellest suurt rohkem midagi rääkida ei ole ka.
5/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

Re: Duell

PostitusPostitas Ronet » 12. September 2016, 06:45

Hull närvikõdi, tho mingist hetkest hakkas veidike venima. Äkki oleks pidanud algset televersiooni vaatama?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist