Kiired ja vihased 6

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kiired ja vihased 6

PostitusPostitas Rain » 15. Juuli 2013, 20:11

Mulle meeldib see mõte, et nad on suutnud kiired ja vihased täiesti uuele tasemele viia, lähtudes Fast Five'ist ja Furious 6'st muidugi. Story loomisse ja sisustamisse on rohkem pühenduma hakatud, enam ei ole põhiline see, et ekraanil oleksid möirgavad autod, suured tissid-tagumikud ja leegitsevad sumpad. Ja imelikul kombel see idee isegi meeldib mulle. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiired ja vihased 6

PostitusPostitas Cochrane » 29. September 2013, 00:53

Seda ei juhtu tõepoolest sageli, et ühe filmisarja parimad osad on viies ja kuues. Pöörane ja otsekoheselt ebarealistlik - just see, mida taolisest filmist ootasin. 7/10

Ja järgmise osa vaatamise huvi tekkis lõpus oleva teaseriga kohe kindlasti - Vin Diesel, Dwayne Johnson ja Jason Statham ühes filmis... 'nuff said.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Kiired ja vihased 6

PostitusPostitas Forzelius » 06. November 2013, 05:52

Asd, kaua võib. 4-6 on olnud kõik täiesti ühesugused, viimased 2 natukene rohkem. Arusaamatu, kuidas praegusest osast venitati välja 2:11 pikk teos. Stoori oli läbi pooleteisttunniga ning see runway stseen, jeez.
That being said, meelelahutusena toimib, aga ma tõesti ei saa aru, miks selliseid filme tehakse (inb4 raha). Raske mõelda, mida vähegi intelligentsem näitleja sealt pundist mõtleb, kui stsena loeb. Dialoog on olematu, klišeesid kasutatakse läbi ja lõhki kuni nood ribadeks. Ainsad helged momendid, kus saab nalja - nagu nalja, sest tõesti on lol, mitte nalja kui lame see kõik paistab - on Dwayne'iga. Vin ja Brian, nendevaheline keemia ei ole üheski osas peale esimese sama olnud. Grupp on läinud liiga suureks, mitte et ma otseselt kedagi dislikeks. 2 mustanahalist on väga stereotüüpselt pandud tegutsema, borderline racist, võiks isegi öelda. 7. osa kirjeldust vaadates ei hellita palju lootusi.

Spoiler :
Kurb ka, et sarja kõige huvitavam tegelane ära tapeti-tapetakse. Ja kas keegi palun ütleks mulle, kuidas see Stathami post-credits stseen loogiline oli? Tunnistan, et ei mäleta hästi seda 3. osa stseeni, aga oli seal kübetki sellise lisanduse jaoks ruumi, et Hani surm oligi toona nii hägune ja kiire plahvatus, et tol ajal veel Transporteri kuulsust milkinud Jason sealt läbi oleks võinud hüpata?


Tore, et Lucas Black returnib, tho. Aga suht siiber küll sellest, mitte ükski film ei jõua esimese lähedale. Võivad tanke ja Kohila suuruseid lennukeid toppida palju tahavad. Isegi teine hakkab rohkem meeldima selle varjus. Viies osa oli veel kuidagigi koherentne heist-film, kuues oli suhteliselt bland ja ülekasutatud (CIA, luurevärk, "mustal turul saaks selle eest miljardeid" WADEVA) klišeede best-of. Kui neid filme peab veel 3 tükki *sigh* tulema, siis palun tehke kuidagi arvestatamaks need, et mul järgmine aasta poleks nii igav ja "näinud seda filmi teiste näitlejatega" tunne terve kestvuse.
Ma saan aru sellest võlust, et teha asi võimalikult lihtsaks ja otsekoheseks nagu Expendables selle asja üles võttis, aga natukene rohkem võiks sellegipoolest vaeva näha. Viies juba oli selline, praegune suhteliselt mitte-okei kopeering. /end of hate

3/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kiired ja vihased 6

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Aprill 2015, 13:52

Kui väga aus olla, siis Furious 6 jääks sinna F&F4 ja Fast Five`i vahele, aga kuna kogu seeria rewatch tõestas mulle, kui väga mulle need tegelased ja maailm korda lähevad, siis hindan 6. osa kui ikkagi väga väärikat järge Fast Five`ile. Perekonna ja puhta lehe teemad võivad ju korduda, aga õnneks suutis film ikka veenda, mille ja kelle nimel see kõik toimub.

Viimased kodustseenid on mulle väga armsad. Kõik tõmmati koomale ja jõuti ringiga tagasi sinna, kust alustati. Väga äge. (Y)

+ need algustiitrid tõid mulle kiirelt tobeda heldimust ja soojust täis irve näole. See on see moment, kus ratsionaalsus lendab aknast ja tugined ainult emotsioonidele.
https://www.youtube.com/watch?v=c-SsXzAdEiI

4/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist