Pinge

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pinge

PostitusPostitas Cochrane » 01. August 2005, 00:14

Pinge
Heat (1995)

Neil McCauley (Robert De Niro) on professionaal, kelle tegevusalaks on hoolikalt planeeritud röövid. Mees on palju aastaid oma elust veetnud vanglamüüride vahel ning on otsustanud sinna mitte kunagi enam tagasi minna. Vincent Hanna (Al Pacino) on oma tööle pühendunud detektiiv, kes töötab Los Angelese politsei mõrvarühmas ja on tuntud oma järeleandmatuse poolest. Kahe sarnase mehe teed ristuvad, kui McCauley grupi poolt organiseeritud rööv lõpeb kolme inimese tapmisega ning asja uurimine antakse Hanna hoolde. Vastased hakkavad liikuma vältimatu kokkupõrke suunas, mille tulemus saab olla ainult üks…

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Monk » 13. November 2005, 18:48

Põnev kassi-hiire mäng käib algusest lõpuni. Kes keda? Näitlejate töö on igati tasemel. Lõpuks lähevad peategelased nii hinge, et ei oskagi enam poolt valida. Kas olla rahul sellega, mis filmi lõpus juhtub või soovida vastupidist lahendust. Pisut segane jutt, aga vaadake film ära, siis ehk saate aru. 8/10
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 23. Oktoober 2006, 00:45

Michael Manni töödega pole varem tutvunud, kuid see film sunnib kõrgete ootustega ära vaatama ka ülejäänud.
Lugu on suurepärane, on põnevust, ka romantikat ja draamat. Mann teadis, millal millist emotsiooni vaatajale pakkuda ja paelus sellega filmi otsast lõpuni.
Film kubiseb tuntud nimedest, kellest nägupidi tundsin ära muidugi A.Pacino, R. De Niro, V.Kilmeri, Ted Levine`i, Wes Studi, Jon Voighti ja Natalie Portmani. Kõik näitlesid hästi. Pacino tegelaskuju oli lahe ja omapärane.
Lõpp on samuti väga pingeline oma kassi-hiire mängu tõttu ja eelkõnelejal on õigus, et ei teagi lõpus, kellele siis pöialt hoida.
Üks pariamid põnevikke!

9/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas hau » 01. Jaanuar 2008, 21:26

Michael Mann pidi ikka ülimalt julge olema, et teha kolme tunnine action film, kus peaosades on 2 parimat näitlejat. Vähe sellest, et ta tegi ülihea stsenaariumi, kus action ja tegelaste eraelu ja kriminaalne sisu on kõige parimas kooskõlas, ta lavastas ka maailma parima action stseeni koos maailma parimate näitlejatega. Mida sa veel tahad noh?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 02. Jaanuar 2008, 01:52

hau kirjutas:ta lavastas ka maailma parima action stseeni


Hands down, see oli tõesti midagi liiga vinget! Kuna film oli juba pikemat aega olemas, aga mahti polnud vaadata, otsustasin siis aastavahetuse natukese põnevamaks teha. Kuigi film on jah pea 3 tundi pikk, ei suutnud ma isegi kordagi haigutada. Kurat kuidas mulle meeldis De Niro tagasi kammitud juuksed ja täpselt paraja pikkusega goatee- see on täpselt see stiil, mis ka mulle peale läheb. Ta suhtumine, riietumine, eluviis- kõik! No ise kyll panku ei rööviks ja inimesi ei tapaks, aga saite aru küll.
Al Pacino oli jällegi perfeknte politseiülema kehastus. Ei kartnud natuke karmimaid meetmeid kasutada, seal kus vaja jne. Ühesõnaga kõik detailid sobisid omavahel lihtsalt nii hästi seda meeleolu edasi andmaks.
Spoiler :
KUIGI, ma mitte kunagi ei suuda selliste röövimisfilmide puhul jätta analüüsimata, miks halbadel meestel asi ei õnnestunud ja mida oleks teisiti võinud teha. Et no miks küll ei kasutatud kohe algul summutiga püstolit (seda olen ma endalt küsinud liiga mitmete filmide puhul), kui taheti Waingro maha koksata, poleks mingit tüli ju olnud.

Mullegi meeldib selliste filmide puhul valida pool, kellele rohkem oöialt hoian. Endalegi üllatuseks saavad tihti mu poolehoiu halvad tegelased :?
Kuid jah, muidu väga kõva film.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 21. Oktoober 2010, 09:48

see on Film. ning Al Pacino ja Robert De Niro on Mehed ja Näitlejad. Ma ei hakka pikemat kiidulaulu kirjutama. Ütleks ainult, et suht uskumatu stuff nii näitlejatiimi kui ka filmi köögitiimi poolt.

PS! Musi teile, kes selle erilise filmiseansi korraldasid CCP-s.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Peterzel » 30. Detsember 2010, 02:12

nauditav film tippnäitlejate, huvitava stsenaariumi ja tasemel teostusega. Ainus asi, mis tõsiselt häiris, et politseinikud pidasid röövlitega kesklinnas rõõmsalt tulevahetust. Tegemist on režissöör Michael Mann'i jabura shotgun-maaniaga, mis ei vasta absoluutselt sellise tasemega filmile. Tegelikult ei tulista politsei never ever kesklinnas automaadivalangutega. Automaadikuul on tappev vähemalt 1,5 km piires ning tõenäosus, et need kuulid tabavad juhuslikke inimesi on väga suur. Selle eest 1 punkt maha. 8/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

Re: Re:

PostitusPostitas adi » 29. Märts 2013, 08:57

Tegelikult ei tulista politsei never ever kesklinnas automaadivalangutega.


Politsei ei tulista selles filmis kordagi valanguga.

Automaadikuul on tappev vähemalt 1,5 km piires ning tõenäosus, et need kuulid tabavad juhuslikke inimesi on väga suur. Selle eest 1 punkt maha. 8/10


Ei - automaadikuul ei ole 1,5 km eemalt tappev. Isegi kui peaks juhtuma mingi ime ja automaadikuul nii kaugele lendaks siis oleks tema jõud võrdne maksimaalselt muhuga peas.

Automaatrelvi kasutavad SWAT rühmitused linnatingimustes igapäevaselt. Meenuta kasvõi eelmise aasta kaitseministeeriumi sündmusi.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Pinge

PostitusPostitas Forzelius » 03. Märts 2015, 03:38

MA NÄGIN HEATI FILMI PEALT!!!!!
Parimate seansside hulka maandus eilne õhtu. Ülivinge. Pani sisemiselt feele tundma, et tänapäeval näeb FILME ainult uue Tarantino tükiga pmst. Olid ajad, olid kombed.
Rääkimata üleüldse sellest, et "Heat" ise on üks parimaid actionfilme, mis kunagi tehtud. Õhtu, mida mäletada.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist