Kuidas taltsutada lohet 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kuidas taltsutada lohet 2

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Jaanuar 2014, 02:38

Kuidas taltsutada lohet 2
How to Train Your Dragon 2 (2014)

Viis aastat on möödunud päevast, mil Kokutis ja tema lemmiklohe Hambutu saavutasid rahu lohede ja Berki saarel elavate viikingite vahel. Samal ajal, kui Kokutise sõbrad eesotsas särtsaka Astridiga sisustavad oma aega saarekese uue lemmikspordialaga, milleks on lohedega võidukihutamine, eelistab poiss ühes Hambutuga võtta ette pikki rännakuid kaugematesse maailmanurkadesse, et uusi paiku avastada ning kõik nähtu ka korralikult kaardistada.rnrnKui meie tandem ühel oma järjekordsel ekspeditsioonil avastab saladusliku jääkoopa, mis on koduks sadadele metsikutele lohedele ning samuti ka salapärasele Loheratsanikule, peavad Kokutis ja Hambutu asuma ootamatult võitlusesse, et tagada jätkuvalt rahu inimeste ja lohede vahel. Üksnes üheskoos tegutsedes saadaks neid edu...

www.heafilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kuidas taltsutada lohet 2

PostitusPostitas Forzelius » 03. Juuli 2014, 13:42

Südamega tehtud tükk. Olin juba esimese osa fänn ning see kasvatas seda staatust veelgi. Hea huumor, hästi valitud voicecast, toredad sündmused (teistsugune viikingivärk, mis kohati parodeerib iseennast). Kui esimene osa meeldis, meeldib see ka kindlasti.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kuidas taltsutada lohet 2

PostitusPostitas Ronet » 02. September 2014, 18:24

Jawohl. Meeldis vast isegi rohkem kui esimene osa.
Kas Hiccupi tegelaskuju puhul saadi inspiratsiooni Luke Skywalkerist? Sarnane mõõk, puuduv jäse etc.
Ma küll peast ei oska öelda, mis multikad veel tänavu olid/tulemas on, kuid Oscarite ajal hoian lohefilmile kindlasti pöialt.

Hinne kuskil 8-9/10 kanti, pole veel otsustanud.

Edit: selle sigur rosiliku uilgamise asemel oleks võinud rohkem ürgsemat muusikat kasutada
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

5/10

PostitusPostitas Ralf » 02. September 2014, 20:05

Ma olin kahjuks väga disappointed, sest filmil puudus fookus. Tegevus oli jaotatud väga suure (ja ebamäärase) ala peale ning keskenduti korda-mööda erinevatele tegelastele, nii et tekkis olukord, kus ei suudetud isegi kangelast ja antagonisti kuidagi suhestada (nad vist ei kohtunudki enne filmi lõpuosa?) ega üldse millegi kindla juures püsida, mistõttu filmist puudus õige draama. Nõus, et südamega tehtud tükk, aga liiga laialivalguv.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 152 külalist