Frankensteini armee

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Frankensteini armee

PostitusPostitas Rasmus » 13. Juuli 2013, 21:40

Frankensteini armee
Frankenstein's Army (2013)

Teise maailmasõja lõpupoole avastavad Ida-Saksamaale tungivad vene väed salajase natside labori, kus on dr Victor Frankensteini päeviku põhjal mitmeid õõvastavaid eksperimente tehtud. Teadlased on loonud lahingus hukkunud sõdurite kehaosadest terve armee jagu supersõdureid - see on meeleheitel Hitleri viimane plaan alandavast kaotusest pääseda.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Frankensteini armee

PostitusPostitas Rasmus » 29. Juuli 2013, 21:00

Õudusfilme ja natse on viimasel ajal päris palju kokku pandud, aga mina olen näinud ainult kahte sellist filmi: esimene oli Asylumi "Nazis at the Center of the Earth", mis sai minult 1/10 ja teine siis "Frankenstein's Army", mis teenib napilt 2/10. Kui koletiste küllaltki muljetavaldav väljanägemine välja arvata, siis polnud filmis mitte midagi positiivset. Found footage pole vist kunagi varem nii häiriv ja kohatu olnud. Ajupoolte vahetamise koht oli eriti idiootne.

Õnneks on "Army of Frankensteins" veel tulemas ja mul on selle filmi suhtes algusest peale parem eelaimus olnud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Frankensteini armee

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Juuli 2013, 01:32

Kui juba Karel Roden olukorda paremaks ei muutnud, siis olen juba üsna hirmul :(

Vaatan ka päeva või paari pärast ära. Omajagu seda ikka oodanud. Ägedamast äge concept. Mulle ikka meeldivad need "Misiganes sõja ajal oli keegi kuskil ja lõi midagi ebaloomulikult kohutavat, et hävitada kõik vaenlased ja bla bla bla" a la salajased sõjad jne, sest parimal juhul annab selline fantaasiarikkus päris palju päris sõjale juurde. Kui idee on muidugi ägedalt ja mõtekalt teostatud. Tuleb meelde Hellboy proloog, kus Rasputin ja mu lemmik Karl Ruprecht Kroenen ringi müttasid ja mingit
Spoiler :
Cthulhu laadset kolli siia ilma tahtsid tuua.
Vat selliseid (õnnestunud) ideid ma armastan. (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Frankensteini armee

PostitusPostitas Cochrane » 03. Oktoober 2013, 21:07

Üllatusin, et ma seda filmi ei vihanud. Küllap olid päästvateks elementideks need koletised filmi lõpust. Nendega olid tegijad tõesti kõvasti vaeva näinud. Kui käsikiri oleks originaalsem olnud, siis saaks lausa väga heaks nimetada. Sellisena aga 6/10.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist