Lelulugu 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 30. Juuli 2010, 12:03

Ei saanudki aru, miks ta 3D's pidi olema ja päris animatsioonide Casablancaks ka ei hüüaks vast aga siiski väga toreda ja südamliku ja üldiselt hästi tehtud teosega tegemist. How to train your dragon läks rohkem hinge.

810 siiski suht kergelt.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas 0ll » 03. August 2010, 00:13

Olen üks nendest, kes arvab, et "Toy Story" seeria on pisut üle hinnatud. Võib-olla on põhjus selles, et esimesi osasid kinos ei vaadanud. Sain järje peale alles mõned aastad tagasi. Viimase paarikümne aasta jooksul on tehtud mitmeid paremaid "semuanimatsioone", toredamaid seikluslugusid veelgi rohkem.
Kolmas osa oli VÄGA sarnane teisega (hülgamishirm, sõbrale appiminek, petlikud tegelased, rikkis/imelik Buzz). Sarnane, aga selgelt parem - eepilisem ja südamlikum.
Kenasti läbi mõeldud prison break, võimas teate-küll-mis-stseen, ilus lõpplahendus. Peaaegu võttis silma märjaks jah. Sellist elamust nagu lohega läbi pilvede hõljudes siiski ei saanud.
8/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 20. Oktoober 2010, 23:19

Esimest ja teist osa ma näinud pole, seega ma pole nagu päris sina-peal Leluloodega, kuid see ei häirinud filmielamust, kuna mulle ikkagi meeldis. : )
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas eerik » 22. Oktoober 2010, 22:48

Olen nõus, et tegemist on üsna leidliku ja väga hästi kirjutatud filmiga. Emotsionaalselt jäi minu jaoks WALL-E'le ja Up'ile alla. Kui neid eelpool nimetatuid vaadates sain füüsiliselt nutta ja naerda, siis Toy Story 3 puhul tegin seda vaid vaikselt enda mõtetes. Kuid sellegi poolest on Leluloo puhul tegemist stabiilselt hea triloogiaga ning ma tõesti loodan, et Disney siit enam rohkem raha välja ei taha pigistada.

Ei hakka combot lõhkuma... 4/5 ehk siis 8/10.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 21:58

5/10-st

Mõnus mänguasjade-maffia, palju nalja, aga ei anna väga võrrelda esimeste osadega, milles oli rohkem nalja ja seiklust, ka loogikat. Lastefilmid ei peamuidugi loogilised olema, aga... liiga palju on liiga palju, mõnel filmil lihstalt ei pea olema mitu järge... :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas eerik » 23. Detsember 2010, 22:02

Mis selles "ebaloogiline" oli? Et mänguasjad räägivad?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 22:12

eerik kirjutas:Mis selles "ebaloogiline" oli? Et mänguasjad räägivad?


hahaha, nice one :)) :)) :))
Pinda hakkas käima see, et peategelastest mänguasjad kogu aeg üksteist mingeid imelikke teid pidi leiavad ja... üldse oli halb sisu...miskipärast.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. Detsember 2010, 23:30

Zinera kirjutas:üldse oli halb sisu...miskipärast.

That's what the guy with the melon said :pööritus:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas _eesti999_ » 02. Jaanuar 2011, 22:51

Õnneks või kahjuks nägin ära inglise keele versiooni, mõtlen kuidas see hispaaniakeelne monoloog oleks eesti keeles kõlanud. Film oli hea, mitte suurepärane ega halb. Sai siis näha, mida inimiesed teevad leludega kui nad kolledzisse lähevad. Loodan, et neljandat osa ei tule, sest ei näe enam midagi millest jutustada. Leludki näisid rohkem käituvad kui inimesed mitte lelud.

Vaatan et isegi filmitegijad eelistavad lelusid, nagu Andy eelistas Buzzi Woodyle esimeses osas - paljud lelud esimestest osadest (raadio, pingviin, auto, jpt) olid välja jäetud.

6/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Pixie » 15. Jaanuar 2011, 03:36

Äärmiselt ilus, südamlik ja kaasahaarav film. :) Eelmisi filme pole eriti näinud, võib-olla mõnda stseeni siit ja sealt, kuid mitte rohkemat. Kui aga ütlete, et need kolmandale filmile eriti all ei jää, siis tasuks vist esimene ja teine osa ka ära vaadata.

Mitte kaua peale selle filmi esilinastumist Eestis sattus mu kätte ajakiri, kus pm räägiti ümber kogu filmis toimunu. :? Igavusest sai see ka läbi loetud. Palju asju jäeti muidugi välja, kuid samas olid kõik pöördelised kohad teada... Seetõttu ei painanud kordagi mind mõte, et mis küll nüüd edasi saab ja kuidas lelud sellest olukorrast pääsevad.

Kõige kummalisem tegelane oli... ee, Big Baby? Omamoodi armas ning kahju temast, siis jällegi oli oma räsitud välimusega nii õudne. Lemmik koht kogu filmi jooksul oli
Spoiler :
kui prügilas vaatasid lelud teineteisele otsa ning võtsid kätest (või nendelaadsetest asjadest) kinni. :'(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas ruut » 15. Jaanuar 2011, 14:02

_eesti999_ kirjutas:Vaatan et isegi filmitegijad eelistavad lelusid, nagu Andy eelistas Buzzi Woodyle esimeses osas - paljud lelud esimestest osadest (raadio, pingviin, auto, jpt) olid välja jäetud.

That was part of the plot. Namiin?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Ralf » 27. Jaanuar 2011, 00:09

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re:

PostitusPostitas Kidd » 15. September 2011, 16:10

Oligi nii nagu ma kartsin, oleks võinud selle vaatamise asemel Playrays mulle tulistada või nina nokkida.

3/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Lelulugu 3

PostitusPostitas Loop » 14. Aprill 2013, 19:15

läheb hinge küll , sobib väikestele ja tundub , et rohkemjaolt isegi suurematele .

TS123 - 8
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist