Rumeenia mustlased on Borati peale vihased

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rumeenia mustlased on Borati peale vihased

PostitusPostitas Robert » 15. November 2006, 23:41

Rumeenia mustlased on Borati peale vihased

Rumeenia Glodi küla mustlased on Borati peale maruvihased ja nõuavad raha kuna ta olevat oma filmiga solvanud küla elanikke. Bukarestist 110 kilomeetri kaugusel asuva tõlkes “muda” nimelise küla mustlased olid marus, kui avastasid, et nende eluviisi ja vaesust on Borati filmis armutult naeruvääristatud, teatab BBC.

T?ielikku uudist loe siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mannavaht » 17. November 2006, 00:14

Hakkavad võitlema filmi leviku vastu jah? No ma ei tea...ma usun, et suht paljud on seda juba näinud :P

Okei...see on küll natuke nõme kui nad ei teadnud midagi sellest kuidas neid filmis näidatakse, aga nendel purjus koolipoistel on rohkem põhjust närveerida. Nad panid filmis sellist teksti, et...näiteks "Kas Venemaal on kõik naised oma mehe orjad?" Jätsid lollide ameeriklaste mulje lihtsalt.

Point on siis selles, et minu meelest ei olnud see nii hull. Need Rumeenia mustlased pidid oleme kasahhid nii, et neid ennast see film ei solvanud. Või mis?
Kasutaja avatar
Mannavaht
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 16:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 17. November 2006, 14:20

Tegelikult kui tuleksid Eestisse ja teeksid meist naerualused, siis enam poleks enam "miks kõik ei saa aru et Borat on fiction?".
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas ramones13 » 17. November 2006, 19:10

See on ju üks parmaid filme mida ma näinud on ja ma ei saa aru mida nad seda kõik nii tõsiselt võtavad see on ju lihtsalt naljaga.
ramones13
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 27. Veebruar 2006, 19:22
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Priit » 17. November 2006, 20:35

ramones13 kirjutas:See on ju üks parmaid filme mida ma näinud on ja ma ei saa aru mida nad seda kõik nii tõsiselt võtavad see on ju lihtsalt naljaga.


No jumal küll, siia nad ju ei tulnud. Kui nemad sind avaliku ees lolliks teeksid, kas sa siis naeraks?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist