Miljonimäng hakkab vaatajaid kaotama

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Miljonimäng hakkab vaatajaid kaotama

PostitusPostitas Robert » 17. Oktoober 2006, 23:10

Miljonimäng hakkab vaatajaid kaotama

TV3 mälumäng “Kes tahab saada miljonäriks?”, mis püsis möödunud hooajal vaadatavuse edetabelis “Pealtnägija” järel teisel kohal, pole sel hooajal seitsmendast kohast kõrgemale jõudnud. Viiendat hooaega miljonimängu juhtiva Hannes Võrno arvates on vaadatavuse vähenemise põhjus liigne reklaam saate vahel, kirjutab SL Õhtuleht.

T?ielikku uudist loe siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 17. Oktoober 2006, 23:15

Sedasama uudist lugesin Õhtulehest. Reklaam on jah väga tülikas.. TV3 võiks vähendada üldse reklaame, neid tuleb liiga palju..
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Robert » 17. Oktoober 2006, 23:22

Vähendama reklaame? Kui nad seda teeksid, siis oleks seal vist küll vaadata ainult mingeid mõttetuid non-sense filme. Näiteks E-R paksukeste suvelaagrit ja siis L-P nohikud annavad vastulöögi vms. Aga üldiselt on TV3 viimasel ajalt suht allakäinud. Liiga palju kordab filme ja krt, lubasid CSI: NY, aga pole nüüd sellest enam midagi kuulda olnud...
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 17. Oktoober 2006, 23:25

Ma mõtlen, et nad teevad filmide ajal tüütult palju reklaamipause. Reklaamipause võiksid vähendada jms. Ma mäletan, et kunagi kui vaatasin "Vapraid ja ilusaid," siis reklaamipauside vahe oli ükskord viis minutit!
Ja kunagi, kui TV3 näitas "Inspektor Kruvit," nad tegid 2 minutit enne filmi lõppu reklaamipausi, mis oli väga tobe.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Cochrane » 17. Oktoober 2006, 23:34

Miljonimängu vaatajate kaotuses võib ilmselt ka mängijaid süüdistada, kes seal eriti kaugele ei jõua. Väga paljud jalutavad sealt tuhandega minema, või ei taha riskida ja lõpetavad enne 32 tuhande piirini jõudmist. Ei saa tegelikult süüdistada ja ega endalgi seal toolil kerge oleks, aga paratamatu on ka see, et erilist põnevust sellega ei tekita. Ja mida rohkem saateid näed, kus järjest väikeste summadega minema jalutatakse, seda väheb huvi see pakub.
Saka miljonimäng on sellega võrreldes hoopis midagi muud, mängijad ise samuti aktiivsemat ja Günther Jauch mängujuhina on minu arvates ka palju elavam ja humoorikam.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 18. Oktoober 2006, 17:08

Cochrane kirjutas:Miljonimängu vaatajate kaotuses võib ilmselt ka mängijaid süüdistada, kes seal eriti kaugele ei jõua. Väga paljud jalutavad sealt tuhandega minema, või ei taha riskida ja lõpetavad enne 32 tuhande piirini jõudmist. Ei saa tegelikult süüdistada ja ega endalgi seal toolil kerge oleks, aga paratamatu on ka see, et erilist põnevust sellega ei tekita. Ja mida rohkem saateid näed, kus järjest väikeste summadega minema jalutatakse, seda väheb huvi see pakub.
Saka miljonimäng on sellega võrreldes hoopis midagi muud, mängijad ise samuti aktiivsemat ja Günther Jauch mängujuhina on minu arvates ka palju elavam ja humoorikam.


Selles olen sinuga ka nõus. Tegelikut ei saa ju TV 3 reklaame vähendada, sest see on ju nende põhiline sissetulekuallikas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist

cron