Vimm 2 vaadatuim film nädalavahetusel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vimm 2 vaadatuim film nädalavahetusel

PostitusPostitas Robert » 16. Oktoober 2006, 20:58

Vimm 2 vaadatuim film nädalavahetusel

Õudusfilm "Vimm 2" lõi nädalavahetusel mitmetel teistel uustulnukatel jalad alt, kuna kogus Ameerika kinokassades kokku $22 miljonit. Teisele kohale maandus "The Departed" $18.7 miljoniga ja kolmandale tabeli uustulnuk - komöödia "Man of the Year". Neljandat ja viienda koha filmid on täiesti vastandid. Esimene nendest on $11 miljonit teeninud lõpus animafilm "Jahihooaeg ning viiendale kohale jäänud $7.75 miljoniga räige õudusfilm "Texas Chainsaw Massacre: The Beginning". TOP 10-sse mahtusid veelgi kaks uustulnukat - märul "The Marine" (6. koht) ja draama "One Night with the King".

T?ielikku uudist loe siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 16. Oktoober 2006, 21:38

Oli arvata, kuna esimene film läks enamusele peale..
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 17. Oktoober 2006, 16:36

"TCM: The Beginning" pidi IMDb liikmete kohaselt olema kõvasti jõhkram kui "Hostel" või "The Hills Have Eyes" remake.

"The Grudge"-ist niipalju, et ma olen jõudnud kivikindlale arvamusele, et selle suurim vaatajate sihtgrupp on teismelised tüdrukud, kes iga horrorfilmi peale kisavad, tõsiste fännide jaoks pole midagi uut.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 17. Oktoober 2006, 18:05

Fletchu kirjutas:"TCM: The Beginning" pidi IMDb liikmete kohaselt olema kõvasti jõhkram kui "Hostel" või "The Hills Have Eyes" remake.

"The Grudge"-ist niipalju, et ma olen jõudnud kivikindlale arvamusele, et selle suurim vaatajate sihtgrupp on teismelised tüdrukud, kes iga horrorfilmi peale kisavad, tõsiste fännide jaoks pole midagi uut.


Jõhker ei garanteeri head. ;)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 17. Oktoober 2006, 18:34

Minu meelest on "Grudge" täiesti naeruväärne. Pole seda kunagi otsast lõpuni vaadanud, kuid arvutis nägin mitmeid kohti. Väga õudne küll...Mind ajas rohkem naerma. Tänapäeval tehakse tunduvalt õudsemaid filme.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 17. Oktoober 2006, 21:49

Weirdo kirjutas:Minu meelest on "Grudge" täiesti naeruväärne. Pole seda kunagi otsast lõpuni vaadanud, kuid arvutis nägin mitmeid kohti. Väga õudne küll...Mind ajas rohkem naerma. Tänapäeval tehakse tunduvalt õudsemaid filme.


Eee... Oli see sarkasm või rääkisid sa just endale vastu? :?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 17. Oktoober 2006, 23:04

Priit kirjutas:
Weirdo kirjutas:Minu meelest on "Grudge" täiesti naeruväärne. Pole seda kunagi otsast lõpuni vaadanud, kuid arvutis nägin mitmeid kohti. Väga õudne küll...Mind ajas rohkem naerma. Tänapäeval tehakse tunduvalt õudsemaid filme.


Eee... Oli see sarkasm või rääkisid sa just endale vastu? :?

:?:
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Robert » 17. Oktoober 2006, 23:17

Ei tea... Mulle need vimmad-ringid eriti ei istu. Ja Vimm 2 treiler ajas pigem naerma, kui hirmutas.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 18. Oktoober 2006, 16:02

Weirdo kirjutas:
Priit kirjutas:
Weirdo kirjutas:Minu meelest on "Grudge" täiesti naeruväärne. Pole seda kunagi otsast lõpuni vaadanud, kuid arvutis nägin mitmeid kohti. Väga õudne küll...Mind ajas rohkem naerma. Tänapäeval tehakse tunduvalt õudsemaid filme.


Eee... Oli see sarkasm või rääkisid sa just endale vastu? :?

:?:


Sa ütlesid, et sind ajas rohkem naerma see õudus. Ja siis viimases lauses mainisid, et tänapäeval tehakse õudsamaid filme? Grudge ongi tänapäeval tehtud ju?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 18. Oktoober 2006, 16:13

Priit kirjutas:Sa ütlesid, et sind ajas rohkem naerma see õudus. Ja siis viimases lauses mainisid, et tänapäeval tehakse õudsamaid filme? Grudge ongi tänapäeval tehtud ju?

Ehh... :)
Väga õudne küll...

See oli iroonia. Ja mind ei ajanud naerma mitte see "õudus" vaid püüdlus midagi õudset teha. On tänapäeval tehtud ja seda mõtlesingi, et tänapäeval tehakse (sellest) õudsemaid filme.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron