Movies.ee ja Filmiveeb.ee ühinevad!

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Movies.ee ja Filmiveeb.ee ühinevad!

PostitusPostitas Kaido » 10. Oktoober 2006, 17:41

Movies.ee ja Filmiveeb.ee ühinevad!

Septembri lõpus sõlmisid MOVIES.ee arendaja Remmelghein OÜ ja Filmiveeb.ee meeskond koostööleppe kahe projekti ühendamiseks.

Kahe andmebaasi ühendamine toimub oktoobri kuu jooksul ja uus portaal on kõigile huvilistele avatud novembris. Uus andmebaas jääb kandma MOVIES.ee kaubamärki.

T?ielikku uudist loe siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ralf » 10. Oktoober 2006, 17:44

Miks? :'(

Kes teab, võib-olla saab sellest positiivne muutus. Mulle aga meeldis Filmiveeb.ee seetõttu, et siin on väike ja väga tore, tihedalt postitav rahvas, kellega on tore suhelda ja kelle sissekandeid on tore lugeda. Movies.ee'st lisanduvad uustulnukad võivad selle täielikuks laadaks pöörata.

Hirmutav mõte on kümnetest kasutajatest, kes on täiesti tundmatud. Siin on väike ring inimesi, kellest ma mitmetega suhtlen ja puha.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kaido » 10. Oktoober 2006, 17:51

Fletchu kirjutas:Miks? :'(

Kes teab, võib-olla saab sellest positiivne muutus. Mulle aga meeldis Filmiveeb.ee seetõttu, et siin on väike ja väga tore, tihedalt postitav rahvas, kellega on tore suhelda ja kelle sissekandeid on tore lugeda. Movies.ee'st lisanduvad uustulnukad võivad selle täielikuks laadaks pöörata.


ära selle pärast üldse muretse. Selleks on olemas moderaatorid, et asi laadaks ei muutuks. Lisandub ehk vaid rahvast, kellega on tore suhelda ja kelle sissekandeid on tore lugeda. Siis ongi, mida rohkem vaadata ;)
Foorumi reeglid jäävad ju ikka sama rangeks
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 10. Oktoober 2006, 18:11

Nõustun Fletchuga...
Aga kes teab...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 10. Oktoober 2006, 18:45

Fletchu kirjutas:Miks? :'(

Kes teab, võib-olla saab sellest positiivne muutus. Mulle aga meeldis Filmiveeb.ee seetõttu, et siin on väike ja väga tore, tihedalt postitav rahvas, kellega on tore suhelda ja kelle sissekandeid on tore lugeda. Movies.ee'st lisanduvad uustulnukad võivad selle täielikuks laadaks pöörata.

Hirmutav mõte on kümnetest kasutajatest, kes on täiesti tundmatud. Siin on väike ring inimesi, kellest ma mitmetega suhtlen ja puha.


Ega ma isegi alguses olin täielikult selle vastu, ma pidasin seda lausa talumatuks, aga noh, olukorraga peab leppima... :?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas crackhead » 10. Oktoober 2006, 18:55

Iga asi kord kommertsiks läeb
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Kaido » 10. Oktoober 2006, 18:59

lisaks omapoolt veel ära, et kindlasti hakkab tulema palju rohkem uudiseid ja ülevaateid ning ka webipoolset uuendust. Filmide kommenteerimine jms. käib ikka edasi foorumipõhiselt ja kõik teemad/kasutajad säiluvad. Peale selle annab see tulevikus suurema võimaluse teil portaali arengus kaasa aidata: näiteks on lähitulevikku plaanitud funktsioon, et iga kasutaja saaks ülevaateid lisada.

Minu arvates tuleb seda võtta, kui meie uut arenguetappi, et luua midagi veelgi vägevamat ja paremat. Lihtsalt ei jõua terve aeg üksi..
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas hau » 10. Oktoober 2006, 19:11

Ülevaateid lisaks küll jah, palju head kraami on siit veel puudu ja kui rohkem uudiseid tuleb võiks rohkem filmiuudiseid ka tulla 8)
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 10. Oktoober 2006, 19:20

Sellest küljest saan aru, miks see enamus modedele meeldib, nende töö läheb ju kergemaks. Aga ega nad ka loomad pole...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 10. Oktoober 2006, 19:23

Ja miks Filmiveeb peaks muutuma Moviesiks, miks mitte nende nimi Filmiveebiks, kuna nende foorum on nii hale...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 10. Oktoober 2006, 19:27

What?!?! :shokeeritud:

Ma kardan, et sellel võivad olla omad halvad tagajärjed, aga kes teab.

Forza, "Edit" nupp on ka olemas. ;)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Sepateus » 10. Oktoober 2006, 19:41

Ühtsel süsteemil on muidugi ka omad plussid aga mis saab foorumiga? Movies.ee foorum on nadivõitu.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Robert » 10. Oktoober 2006, 20:03

Ega mina olin ka alguses täiesti selle vastu, aga praeguses seisus me lihtsalt ei jõuaks enam. Veebileht jääks võib-olla täpselt samasuguseks ja uusi funktsioone ja võimalusi ei tuleks. Ilmselt hakkaksid ka siis uuendamine alla käima (st. tutvustused, uudised jne.) Ja nagu te ka aru saate, siis kogu senine asi on käinud ainult meie rahakotist ja meie aja arvelt ning sellepärast on ka kuu lõppudel serverimaht täis olnud, kuna üksi me pole lihtsalt võimelised seda haldama, kuna Filmiveeb on väga suureks kasvanud. Ühinemine tähendab aga edaspidi paremat kvaliteeti ning teile uusi võimalusi ja rohkem mugavust.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 10. Oktoober 2006, 20:21

Sepateus kirjutas:Ühtsel süsteemil on muidugi ka omad plussid aga mis saab foorumiga? Movies.ee foorum on nadivõitu.


võiks siiski asja eestpoolt lugeda. ehk siis foorum tuleb, nagu see praegu on.
Kaido kirjutas:Filmide kommenteerimine jms. käib ikka edasi foorumipõhiselt ja kõik teemad/kasutajad säiluvad


Me kaalusime tiimiga kõik head/halvad küljed üle (ja ei otsustanud seda üleöö), ning üldkokkuvõttes leidsime, et muudmoodi jätkata ei saa.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas ringooo » 10. Oktoober 2006, 22:01

Alguses uudist kuuldes ehmatasin küll ikka ära,sest movies.ee on liiga allakäinud.
Aga eks näis mis välja tuleb.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

Järgmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist