„Hoia ja keela” kaob päevapealt ekraanilt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

„Hoia ja keela” kaob päevapealt ekraanilt

PostitusPostitas Robert » 07. Oktoober 2006, 13:24

„Hoia ja keela” kaob päevapealt ekraanilt

Aastaga ligi viiendiku vaatajatest kaotanud telekanal TV 3 lõpetab järgmisel nädalal muusikasaate „Hoia ja keela” näitamise, ehkki mitu saadet on juba ette lindistatud.

Statistika ei näita viimaste aastate vaadatuimale kanalile midagi rõõmustavat — uued omasaated, nagu värskendatud “Seitsmesed uudised”, tõsielushow “Kaunitar ja geenius” ning kodumaine teleseep “Helena”, on koha leidnud septembrikuu vaadatavuse esisaja teises pooles, kirjutab Postimees.
Uudis, et järgmisest nädalast kaob ekraanilt muusikasaade “Hoia ja keela!”, on SL Õhtulehe teatel nii värske, et üllatab ka saate juhti Antti Kammistet ja žürii liiget Tanel Tatterit.

T?ielikku uudist loe siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 07. Oktoober 2006, 14:02

Irw...
Kui lehest seda lugesin, siis oli mul tõttöelda päris naljakas. TV3 on nii ähmis, et vahetab oma saadete kellaaegu "võitmaks" Kanal2-e. Kunagi oli just vastupidi. Kõige naljakam aga, et lisaks hakatakse meie kodumaisesse seepi "Helena" uusi nägusid tooma. :D

Mis puudutab saadet "Hoia ja keela", siis esimesel aastal olin selle suur fänn ja vaatasin kogu aeg, aga praeguseks on see mind ära tüüdanud ja ei vaata üldse. Liiga harva tuleb häid laule ka.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas hau » 07. Oktoober 2006, 14:23

Vot see on küll väärt uudis
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 07. Oktoober 2006, 15:53

Muusikasõpradele kurb uudis. Ma ise pole just suurem asi muusikasõber, kuid huvi pärast saab seda saadet küll vaadatud. Mõned kommenteerivad seal naljakalt. :))
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas V » 08. Oktoober 2006, 02:14

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 08. Oktoober 2006, 16:10

V kirjutas:kui nii juhtub ka järgmine sügis,siis varsti on käes kanal 1 saatus,ehk totaalne pankrott ja diliit telest.


Nojah, see oleks küll tõeliselt halb. Ainult kaks kanalit oleks õudne, siis poleks enam midagi vaadata vist.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas DjD » 08. Oktoober 2006, 23:07

arvan et asi päris nii hulluks ei lähe, nagu tv1ga oli :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Priit » 09. Oktoober 2006, 13:18

TV1 oli kusjuures imo väärt kanal! Õudukaid näitas vähemalt ikka tihti!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas DjD » 09. Oktoober 2006, 14:34

täna oli lehes uudis, et saade ei kao kuhugi, aint aeg vist muutub :P:P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Sepateus » 10. Oktoober 2006, 10:16

Saate esimest hooaega vaatasin huviga ning eks tegelikult, kui enamik inimesi vähemalt minu tutvusringkonnas vaikselt irvitasid Inese kommentaaride üle, võib tagantjärgi väita küll, et ilma Ineseta polnud see saade enam endine.
Praegune kohtumõistjate rivi stuudios väga ei imponeeri, ning muusikavalik on ka muutunud. :(
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Weirdo » 10. Oktoober 2006, 15:38

Sepateus kirjutas:Saate esimest hooaega vaatasin huviga ning eks tegelikult, kui enamik inimesi vähemalt minu tutvusringkonnas vaikselt irvitasid Inese kommentaaride üle, võib tagantjärgi väita küll, et ilma Ineseta polnud see saade enam endine.
Praegune kohtumõistjate rivi stuudios väga ei imponeeri, ning muusikavalik on ka muutunud. :(


Endine kindlasti mitte, aga kas tõesti halvas mõttes?? On lollimaidki inimesi, kui Ines, aga naersin samuti tema liiga pingutatud, võltse ja rumalavõitu sõnavõtte. Kui tavategelased züriis ei teinudki sellest suurt välja, siis külaliste puhul oli tihti grimasse märgata Inese peale :P Mulle isiklikult sümpatiseeris Heti palju rohkem, tegemist vähemalt isiksusega.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Mannavaht » 12. Oktoober 2006, 18:03

Tegelt polegi see nii halb uudis. Enamus videosid olid suht jamad :? Ma pole küll selline, keda ainult tuntud lood huvitavad, aga mõned artistid olid küll sellised, et sure igavuse kätte ära! Tatterist hakkn küll puudust tundma. Ta oli liiga chill!

"Ma üritasin kokat läbi kõrre tõmmata, aga jääkuubikud jäid ninna kinni!" :D -üks Tatteri ütlustest

Ja ise olid lollid, et panid saata ühele ajale "Pealtnägijaga". Nagu...Eesti vaadatuim saade! Mis TV 3-el üldse ennem sellel ajal oli?
Kasutaja avatar
Mannavaht
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 16:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 12. Oktoober 2006, 18:35

Yeeeee Helena kaob ka ekraanilt. Väga hale asi oli igatahes.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 12. Oktoober 2006, 21:03

Ei huvita, et "Helena" ja "Hoia ja keela" maha võetakse, pigem häirib mind Tv3-e stiil saateid poole hooaja pealt katkestada. Paralleele tõmban kohe Sci-Fi kanaliga, mis samuti tegi reitingukokkuvõtet juba esimese kuu järel ja hakkas sarju maha võtma. Tänapäeval on kõik huvitatud ainult kasumist. Nõmedad telekanalid. :vihane:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Forzelius » 12. Oktoober 2006, 21:28

Õige Wisegirl, ei mõelda üldse televaatajate peale, ainult mingile tulule...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist