Jalgpall toob inimesed teleka ette

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Sir_PuRuStAjA » 01. Juuli 2006, 23:33

Kahju, et Inglismaa jälle mööda pead sai. Teist korda juba järjest sai Inglismaa Portugali käest penaltitega pähe, nagu 2 aastat tagasi EM-il. Täitsa imelik vaadata, kuidas saab kaks nii võrdset meeskonda olla. Ja see Rooney punane - see jääb mõistatuseks, kohtunik rikkus mängu ilu. Võibolla oleks Rooney aidanud Portugali võita, sest see Crouch - see on omamoodi vend.
Kasutaja avatar
Sir_PuRuStAjA
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 18. Veebruar 2006, 10:59

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2006, 09:26

Jess, lõpuks ometi on euroopa finaal ja see brasiilia on väljas...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Sir_PuRuStAjA » 02. Juuli 2006, 10:29

LynyrdSkynyrd kirjutas:Jess, lõpuks ometi on euroopa finaal ja see brasiilia on väljas...


Jaa...see on ikka täitsa hea, et Prantsusmaa tegi Brasiiliale ära. :D
Kasutaja avatar
Sir_PuRuStAjA
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 18. Veebruar 2006, 10:59

PostitusPostitas Brynety » 02. Juuli 2006, 11:45

Tegelikult ma Inglismaa ja Portugali mängu alguses juba olin Portugali poolt;)
eee..kahju ikkagi et Brasiilia kaotas ;(
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas LadyBug » 02. Juuli 2006, 15:37

Hea et Portugal võitis! :wink:
aga Brasiiliast oli küll kohutavalt kahju... aga jah..Nad on alati Prantsusmaalt lutti saand või viiki jäänud...võitnud polegi....
aga nüüd kui poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa ja Portugal, olen ma raudselt portugali poolt...peavad võitma Prantsusmaad...
aga jah...krt, nii kahju ikkagi Brasiiliast...algul ei läinud kuidagi, aga viimased 10 minti pressisid täiega. Nojah...ründejõudu tuli juurde...ja nad olid kaotus seisus ka, mis neil muud üle jäi.

Saksamaa-Itaalia mängus olen itaalia poolt! :wink:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2006, 21:26

LadyBug kirjutas:Hea et Portugal võitis! :wink:
aga Brasiiliast oli küll kohutavalt kahju... aga jah..Nad on alati Prantsusmaalt lutti saand või viiki jäänud...võitnud polegi....
aga nüüd kui poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa ja Portugal, olen ma raudselt portugali poolt...peavad võitma Prantsusmaad...
aga jah...krt, nii kahju ikkagi Brasiiliast...algul ei läinud kuidagi, aga viimased 10 minti pressisid täiega. Nojah...ründejõudu tuli juurde...ja nad olid kaotus seisus ka, mis neil muud üle jäi.

Saksamaa-Itaalia mängus olen itaalia poolt! :wink:


OT, maybe

Prantsusmaa kaotas 1958 Rootsis toimuvas poolfinaalis 5:2 Brasiiliale, kui samas võitis Rootsi 2:1 Saksamaa LV meeskonda, kelle meeskonda kuulusid tol ajal Uwe Seeler , kes oli Saksamaa Pele, Helmut Rahn ja Fritz Walter, kelle nime kannab praegu üks MM staadione.Saksamaa oli ka valitsev maailmameister tol ajal. Kolmanda koha mängus võitsid prantslased Saksamaad 6:3. Just Fontaine, prantslaste 25 aastane mängumees lõi 1958 MM-il 13 väravat, mis on siiamaani ühel MM-il löödud väravate rekord, 11 lõi Sandor Kocsic Ungari meeskonna eest 1954. aasta MM, kui mängis koos selliste staaride, nagu Ferenc Puskase, Zoltan Cziboriga, Nandor Hidegkuti ja József Bozsiksiga. Ungari imemeeskond, kelle võiduprotsendiks arvati finaali puhul 100 %, kaotasid 2:3 Saksamaa LV-le. Süüdlaseks arvatakse oma aja maailma parimaks jalgpalluriks arvatud Ferenc Puskast, sest ta oli alagrupimängus Saksamaa LV vastu saanud vigastada, kuid tahtis finaalis siiski mängida, vahetusi aga teha ei lubatud ja kuigi Ungari läks juba 6. ja 8.dal minutil ette, suutsid sakslased Morlocki ja Rahni väravatest viigistada, kusjuures viimane lõi ka võiduvärava. 1958. oli aga meeskond (Ungari) laiali põgenenud 1957. aastal puhkenud revolutsiooni tõttu. Nii, et Ungari, keda peeti kõigi aegade suurimaks favoriidiks MM finaalturniiril, suutis siiski kaotada. Nii, et Ladybug, Brasiilia siiski võitis Prantsusmaad.

P.S. Näete, kuidas üks jutt viib teiseni
P.S.2 Vastake ausalt, kes viitsis läbi lugeda...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Sir_PuRuStAjA » 02. Juuli 2006, 23:34

Lugesin läbi...lõpu poole võttis pea ikka täitsa segaseks. :p...Kirjutasid selle jutu siin peast või copysid netist?...

Tegelt ikka Prantsusmaa võiks tulla maailameistriks.See oleks Zidanele ilus karjääri lõpp. või mis Te arvate sellest? :)
Kasutaja avatar
Sir_PuRuStAjA
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 18. Veebruar 2006, 10:59

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2006, 23:57

Sir_PuRuStAjA kirjutas:Lugesin läbi...lõpu poole võttis pea ikka täitsa segaseks. :p...Kirjutasid selle jutu siin peast või copysid netist?...

Tegelt ikka Prantsusmaa võiks tulla maailameistriks.See oleks Zidanele ilus karjääri lõpp. või mis Te arvate sellest? :)


Teadmised ikka...Põhiosa Jalgpallientsüklopeediast pähe tuubitud...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Brynety » 03. Juuli 2006, 15:28

MA OLEN KA PORTUGALI POOLT!
ronaldo ja figo on nii kenad :d:d
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas LadyBug » 04. Juuli 2006, 23:01

LynyrdSkynyrd...nojah...oleksin pidanud täpsustama...et ma mõtlen neid viimasemaid mänge...


Brynety...Ailnult mängijate pärast...hmm...ma ikka vaatan mängijaid oskuse poolest...kuigi jah...C. Ronaldo on üks lemmikutest teiste kõrval ja mis seal salata, kena ta on. Aga oskused on ikka tähtsamad;)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 05. Juuli 2006, 12:07

Yešššš! Saksamaa sai ära!...ma olingi itaalia poolt...
kahju muidugi et oma kodumaal kaotasid, aga ikkagi. Ei pegi alati võitma.
Nii huvitav mäng oli lisa-ajal...Itaalia surus täiega...
no ja kuni tuligi värav;)ja veel kaks. eriti hea... Del piero värav oli eriti ilus ja puhas.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Sir_PuRuStAjA » 05. Juuli 2006, 12:32

Itaalia lõi vist korra posti ja latti ka. Niiet sakslastel oli õnne, aga lõpuks sai Itaalia oma tahtmise.

Kes siis täna võidab Prantsusmaa või Portugal?
Kasutaja avatar
Sir_PuRuStAjA
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 18. Veebruar 2006, 10:59

PostitusPostitas Brynety » 05. Juuli 2006, 12:53

heh, ei mitte päris mängijate pärast aga nii ja naa ;D
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas Ralf » 05. Juuli 2006, 12:54

Sir_PuRuStAjA kirjutas:Itaalia lõi vist korra posti ja latti ka. Niiet sakslastel oli õnne, aga lõpuks sai Itaalia oma tahtmise.

Kes siis täna võidab Prantsusmaa või Portugal?

Pakun, et Portugal. Ja laupäeval siis tuleks Prantsusmaa ja Saksamaa, kus Saksamaa võidaks. Kuigi Prantsusmaa ka just mingi nõrk riik pole.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LadyBug » 05. Juuli 2006, 14:54

Fletchu kirjutas:
Sir_PuRuStAjA kirjutas:Itaalia lõi vist korra posti ja latti ka. Niiet sakslastel oli õnne, aga lõpuks sai Itaalia oma tahtmise.

Kes siis täna võidab Prantsusmaa või Portugal?

Pakun, et Portugal. Ja laupäeval siis tuleks Prantsusmaa ja Saksamaa, kus Saksamaa võidaks. Kuigi Prantsusmaa ka just mingi nõrk riik pole.

isiklikult olen portugali poolt...aga ennustada ei julge...kuigi tahan õudsalt et Prantsusmaa kaotax...ta tegi ju brasiiliale ära...aga noh ega mitte ainult sellepärast..portugal on kindel lemmik.
ja edasiseid mänge ei tea...ei julge ennustada...aga kui tuleks jah...prantsusmaa ja saksamaa, siis olex kah saksamaa poolt..kahju oli tglt natuke kui nad kaotasid...siis prantsusmaad võiksid nad võita.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

EelmineJärgmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist