Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

PostitusPostitas Soprano » 22. Jaanuar 2019, 19:13

Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani
Telekanal Filmzone sõlmis täna eksklusiivse lepingu maailma ihaldatumate filmiauhindade – Oscarite – ülekandmiseks Eestis. Oscarite ülekanne Hollywoodist algab 25. veebruari varahommikul staaride suurejoonelise saabumisega punasele vaibale ning jätkub auhinnagala enam kui kolmetunnise otseülekandega.

Loe täielikku uudist siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

PostitusPostitas Soprano » 22. Jaanuar 2019, 20:17

Hea põhjus üle aasta aja telekas käima panna. Seda pole küll mainitud, kas ülekanne tuleb kommentaatori(te)ga või ilma. Kui kunagi Rein Oks ja Lauri Kaare seda tegid, siis ma ei vaadanud vist kordagi. Polnud tollal nii Oscarite fänn.

Nominatsioonidest rääkides, siis ma ei saa üldse aru Black Pantheri vaimustusest. Saage üle juba sellest, et on mustanahaline superkangelane jne. See polnud isegi mitte parim Marveli film eelmisel aastal... Väga kurb, et Thom Yorke nominatsioonist ilma jäi. :'( Filmilaulu kategooria ennustamise tegi vähemalt lihtsaks. Huvitav oli operaatoritöö kategooria, kus oli lausa 3 parima võõrkeelse filmi nominatsiooni. Väljaspool USA tehakse järelikult ilusamaid filme.

See huvitav fakt jäi ka silma:
Roma is the fifth film to be nominated for both best-foreign language film and best picture in the same year. The previous four, 1969's Z, 1998's Life Is Biutiful, 2000's Crouching Tiger, Hidden Dragon, and 2012's Amour, won for foreign-language but not for best picture.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Oscarid jõuavad otseülekandes ka Eesti televaatajani

PostitusPostitas Rasmus » 23. Jaanuar 2019, 15:13

Ma olin just positiivselt üllatunud, et "Black Panther" nommi sai. Tõsi, "Infinity War" on siiski parim film, mis 2018. aastal tehti, aga mingi tõsiseltvõetavuse peab akadeemia ikkagi säilitama. "Roma" võiks nullile jääda, aitäh.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron