Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Ralf » 27. Detsember 2016, 21:21

Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

27. detsembril 2016 suri näitlejanna Carrie Fisher, kes mängis printsess Leiat märgilises 70ndate ulmefilmis "Star Wars: Osa IV - Uus lootus" ja selle järgedes. Fisher oli meie seast lahkudes 60-aastane. Umbes nädal enne surma tabas teda südamerabandus, misjärel oli naine intensiivravis.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas CM-Girl » 27. Detsember 2016, 21:31

Spoiler :
FUCK OFF 2016 !


Jõhker aasta ikka.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2016, 16:55

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Detsember 2016, 19:28

Jagasin mõtteid sel teemal IRCus (õigemini George Micheali lahkumise järgselt), kirjutan veel korra siia.
Kurb fakt on see, et kuulsused, näitlejad ja muusikud, keda teame lapsepõlvest saadik, hakkavad üksteise järel surema. 20-30 aasta pärast, või koguni 10-15 või viie või isegi praegu juba. V.a. MacCaulay Culkin vb, see home invasion repellent ekspert ei kao niipea kuhugi vist. 
Mis muidugi ei tähenda seda, et Carrie Fisheri surm läheks mulle vähem korda. Seda oli tõesti kurb ja üllatav kuulda, arvestades, et SW'i pealiinist tuleb kaks filmi veel.

Mis aga minu hammasrattaid jahvatab, on see sulaselge lollus ajada süü 2016. aasta kaela. "2016 strikes again" ja mis iganes. Oli halb aasta jah, aga 2017 tuleb hullem ja sellest järgmine aasta läheb veelgi hullemaks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Forzelius » 28. Detsember 2016, 20:08

lostinthemist kirjutas:Mis aga minu hammasrattaid jahvatab, on see sulaselge lollus ajada süü 2016. aasta kaela. "2016 strikes again" ja mis iganes. Oli halb aasta jah, aga 2017 tuleb hullem ja sellest järgmine aasta läheb veelgi hullemaks.


QFT
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2016, 20:45

See 2016 aasta peesse saatmine ohtrade surmade pärast on mulle ka kummaline tundunud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Jolt » 29. Detsember 2016, 11:12

Ofmuidugi on abstraktsete asjade süüdistamine reaalsete tulemitega sündmustes kaheldava väärtusega. Aga samas on see väga inimlik.
Lisaks pole asi ju üksnes kuulsate inimeste lahkumises. 2016. aastal on lootused väga mitmel tasandil alusetuteks osutunud. Mitmel juhul on jõutud lahendusteni, mis aasta alguses välistati, kuna need kõlasid täiesti absurdsetana. Kogu see faasimuutuse/ebakindluse atmosfäär laiutab üle terve aasta... ja selle sisse on pikitud lahkumised, milledest paljud on olnud väga ootamatud ning osalt ka enneaegsed.
2016. aastast sai meme juba veebruariks. Mind hämmastab pigem see, et neid ebameeldivaid sündmusi jagus terveks aastaks, nii et "2016 is the worst" tundub detsembris sama õigustatud kui veebruaris.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Rasmus » 29. Detsember 2016, 12:50

Nõustun Joltiga, 2016 huias näkku ikka oluliselt rohkemate asjade poolest kui kuulsuste surmad, nii et losti väide, et edaspidi läheb veel hullemaks, on pigem pessimism kui realism. Lisaks tuleks mainida, et traagilised on ikkagi noorte inimeste surmad ja siin on losti "lapsepõlvekuulsused saavad vanaks" loogika suht mõttetu, sest 60-aastane Carrie Fisher võinuks veel kahekümnegi aasta pärast elada. 2016 on ikkagi sittade kokkusattumuste aasta olnud, ma mingit pikaajalisemat trendi siin küll ei näe.

Mis konkreetsesse juhtumisse puutub, siis räigema mase hoidis minu jaoks ära see, et sain pärast südamerabanduse uudist end mentaalselt halvimaks ette valmistada. Täidan oma vaba aega väga tihti youtubest poolsuvaliste talk showde vaatamisega ja Carrie Fisher on siiralt üks naljakamaid inimesi, keda seeläbi kohanud olen. Üks stiilinäide: https://www.youtube.com/watch?v=lZ97s396kb0 (pole küll talk show, aga siiski). Lisaks olen "Scream Queensi" abil tema tütresse armunud, nii et tunnen end mingil määral seotuna. Küll aga olen õnnelik selle üle, et VIII episood on juba purgis ning legendaarne Luke'i ja Leia taaskohtumine kõigi eelduste kohaselt filmitud. Ehk siis Carrie viimane kingitus oma lugematutele fännidele ootab alles ees. Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Forzelius » 29. Detsember 2016, 13:35

Jolt kirjutas:2016. aastast sai meme juba veebruariks. Mind hämmastab pigem see, et neid ebameeldivaid sündmusi jagus terveks aastaks, nii et "2016 is the worst" tundub detsembris sama õigustatud kui veebruaris.


Ma saan aru, mida sa mõtled ja ma olen osaliselt nõus. Teisalt aga pole väga põhjust arvata, et Brexiti, Trumpi võidu etc muud poliitiliselt suured sündmused tagajärgi ei oma ka järgnevateks aastateks. Eelduste kohaselt jääb vähemalt sama negatiivseks kõik ning Türgi on üldse omaette küsimus.
Tulles aga tagasi filmi-popkultuuri maailma, siis jah. Kõik need 40ndatel sündinud legestaarid nii muusikas kui filmis hakkavad ka varem või hiljem lahkuma ja 2016 on alles algus. Nii et kuigi 2016 oli esimene memeaasta, kus "fuck 2016" muutus lihtsalt juba sõnakõlksuks peale iga järgneva kuulsuse surma alustades Bowiest ja lõpetades Fisheri-Reynoldsiga, siis see tempo ja arv, millega me näeme armastatud muusikute-näitlejate-muude kultuuriinimeste lahkumist, läheb ainult kiiremaks-suuremaks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Detsember 2016, 14:09

Forzelius sõnastas paremini seda, mida silmas pidasin. Õigemini täpsustaks, et mitte ainult 40ndatel, vaid ka 50ndatel ja 60ndatel sündinud legestaarid.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Wisegirl » 05. Jaanuar 2017, 07:41

Rasmus kirjutas:Lisaks tuleks mainida, et traagilised on ikkagi noorte inimeste surmad ja siin on losti "lapsepõlvekuulsused saavad vanaks" loogika suht mõttetu, sest 60-aastane Carrie Fisher võinuks veel kahekümnegi aasta pärast elada.


Ma just mõtlesin, et loogika on taoliste surmade puhul täiesti olemas, sest ega keha ja vaim ei peagi vanemas eas vastu pidama, kui noores eas sai narkootikume pruugitud. Ja paistab, et sellesse generatsiooni kuuluvad avaliku elu tegelased hakkavadki tasapisi üles ütlema.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Ralf » 11. Jaanuar 2017, 09:06

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Rasmus » 11. Jaanuar 2017, 22:05

Ralf kirjutas:Carrie Fisher Roasts George Lucas at AFI Life Achievement Award

Ta oli täiega funny tõesti :D

Linkisin seda sama videot siin teemas 29. detsembril.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Suri "Tähesõdadest" tuntud Carrie Fisher

PostitusPostitas Ralf » 11. Jaanuar 2017, 22:07

Rasmus kirjutas:
Ralf kirjutas:Carrie Fisher Roasts George Lucas at AFI Life Achievement Award

Ta oli täiega funny tõesti :D

Linkisin seda sama videot siin teemas 29. detsembril.

Whoops, mõtlesin videot nähes ja postitama hakates, et Carrie Fisherist kindlasti miljon videot ja vaevalt sa täpselt sedasama linkinud oled. Üle kontrollima seepärast ei hakanud.

Topelt ei kärise!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron