Aastalõpu suurfilmidele on pandud palju lootusi.

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

AastalÃĩpu suurfilmidele on pandud palju lootusi.

PostitusPostitas Taavi » 24. Juuli 2005, 23:18

Aastalõpu suurfilmidele on pandud palju lootusi.

Analüütikud ennustavad, et vaatamata kuid kestnud ülisuurele langusele tuleb käesolev aasta kinokassa arvestuses möödunud aastast edukam. Peale 19. nädalat kestnud allajäämist 2004. aastale suutsid mitmed filmid sissetulekute osas üllatusi valmistada. Suurimad lootused aasta päästmiseks on rajatud aga aastalõpu kolmele kauaoodatud suurfilmile. Esimene neist, "Harry Potter ja Tulepeeker" jõuab kinoekraanidele novembri keskel. Detsembris jõuavad ekraanile veel ka Peter Jacksoni suurteos "King Kong" ning järjekordne kirjandusklassika ekraniseering "Narnia kroonikad: lõvi, nõid ja riidekapp".

T?ielikku uudist loe siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2005, 16:05

king kong tõotab tulla hea, ise ootan veel flightplan, lords of dogtown ja cinderella man
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 26. Juuli 2005, 22:31

Harry Potter võib tulla suht hea, kui ta tuleks samas stiilis nagu kolmas osagi. King Kongi kohta ei oska veel midagi arvata. Ja Narnia Kroonikad võib suht jama tulla. LOTR-i filmid olid väga reaalsed, aga see tundub mitte olevat. Arvutiga tehtud graafika ei tundu sellel nii hea, kui LOTRil.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 27. Juuli 2005, 10:08

Kahtlen, et Narnia jama tuleb. Sel on ka väga tugev kirjanduslik põhi all. Ja arvutigraafika tundus Teaseri alusel igatahes tasemel. Ja selles on ka, nagu LOTRis, kõik need koledad metsaelukad inimesi grimmeerides tehtud. Siiani on kõik see väga hea mulje jätnud.

Teaser (lihtsalt filmi kergelt tutvustav videolõik): http://www.apple.com/trailers/disney/th ... sofnarnia/

Veidike tegemisi tutvustav lõik: http://www.apple.com/trailers/disney/th ... -fte1.html
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 27. Juuli 2005, 10:19

Jah, probleem ongi selles, et see on liiga LOTR. Nüüd on juba 3 aastat järjest tulnud iga detsember LOTR. Aga mida nüüd vaadata? Stuudiod saavad selle Narniaga ilmselt suht suure papi kokku, sest inimestel on juba jõuludel, millegi suure ja maagilise ootus sees. Ja miks mitte teha 8 aastat järjest iga detsember ühe Narnia filmi? Raha tuleb kindlasti tohutult. Aga see ei ole enam see, mis ennem. Igatahes LOTR tundus palju sümpaatsem. Aga jah, ma olen suht tihti väga kriitiline, nii et ei maksa mu juttu väga tõsiselt võtta. Äkki pärast ära nägemist on mu lemmikfilm :wink:
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron