Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Kaido » 03. Märts 2014, 12:00

Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"
Eile õhtul Los Angeleses toimunud 86. Oscarigaalal võidutses parima filmi kategoorias "12 aastat orjana". Kõige rohkem kuldmehikesi kogus aga "Gravitatsioon", kes võidutses kokku seitsmes kategoorias.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 03. Märts 2014, 12:42

Mul hea meel Cuaron'i üle. Minu silmis täiesti teenitud tiitlid.

Mõlemi pearollitiitliga rahul. Mul on kahju DiCapriost (ma ei uskunud hetkekski, et ta võidab) aga samas ma ei saa vastu vaielda McConaughey'i võidule.

Isiklikult oleks tahtnud, et Fassbender võidaks Leto üle. Aga noh, ega see võit ka päris tühja siiski ei läinud.

Orjafilm ei olnud minu jaoks parim film nomineeritute seas.
also, Travolta :D :D
also,
Spoiler :
Pilt
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas filmiarvustus » 03. Märts 2014, 13:05

Ennustuse mõttes panin paar asja mööda, kuid üldiselt oli hästi selge aasta - kindlad võidud, kuigi mitte kõik teenitult.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Kickflick » 03. Märts 2014, 15:06

Orjafilm oli teoreetiliselt hea film, kuigi mind isiklikult millegi enneolematuga ei vaimustanud. Arvasin küll, et see võidab, kuid ise olin kas "Gravity" või "The Wolf of Wall Street" poolt. Hea meel on mul selle üle, et vähemalt Gatsby noppis kaks auhinda. Kahju, et "The Wolf of Wall Street" jäi tühjade kätega.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Garli » 03. Märts 2014, 16:01

Üllatustevaba gala tõesti. 12 Years polnud küll isiklik lemmik, kuid vähemalt ei teinud igas kategoorias ülejooksu. Leost kahju, kuid McConaughey vääris seda. Gravity 7 võitu on päris palju, kuid 5 nendest olid ju tehnilised, mis IMO ei saanudki kuhugi mujale minna. Ei oska väga muusika- ja lavastajavõiduga ka vaielda. Hea gala, Ellen oli väga vahva. (Y)
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Ronet » 03. Märts 2014, 18:46

Dallas Buyers Club'i võidud pakkusid enim heameelt ja Ellen oli täitsa vahva. (Y)

Also, http://www.examiner.com/article/oscars- ... zel-s-name
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Soprano » 03. Märts 2014, 18:58

Garli kirjutas:Hea gala, Ellen oli väga vahva. (Y)

Level kirjutas:Ellen oli täitsa vahva. (Y)

+1
Ta võtab hästi vabalt ja naljad tulevad loomulikult.

Spoiler :
Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Forzelius » 03. Märts 2014, 20:22

Ellen oli seekord tõesti meeldiv. Aga gala ise, ei mäleta viimast korda, mil nii üllatustevabalt sai. Isegi ennustus, mille sõbraga tegin, näitas mul õhtu lõpuks 21/24, tavaliselt olen jäänud kuhugi 13 kanti või nii. Aga hea gala oli, hea rütmiga ja normaalselt konstrueeritud. see pilt on kuidagi nii tore.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Märts 2014, 20:44

Ellen ei meeldinud peaaegu üldse. Kuidagi kramplik ja kohmakas. Kogu ta etteaste koosnes naeru ja aplausi nõudvatest naljadest. Olen ta saadet ka vaadanud. Lihtsalt teeb nalja ära ja ootab hirmunult, et kas keegi ikka naerab. Aga mõned hetked nagu näiteks pizza jagamine (olevat täitsa tavaline pitsapoiss :D) ja group selfie olid siiski õnnestunud.
Tina Fey ja Amy Poehler Kuldgloobuste õhtujuhtidena näitasid kuidas asja ägedalt teha. Need kaks võiks 2015. aasta Oscareid juhtida.

Muidu oli igati sujuvalt kulgenud show. Võidud olid ootuspärased. Üllatusi väga ei olnud kui Travolta eksitus ja Adela Dazeemi veits katkine hääl välja arvata. Üllatuseks võiks lugeda ka McConaughey väga vinge kõne.

Hetkeks isegi jäingi uskuma, et Parim režissöör antakse McQueenile, sest laval oli Poitier isiklikult. Aga see oli petekas, sest laval oli Jolie (valge) ja Poitier (must), mis tähendab, et Oscar läheb Cuaronile ja kui Will Smith üksinda lavale prantsatas, siis oli selge, et kes Parima filmi tiitli koju viib. (Y) Olen McQueeni võiduga väga rahul.

DiCapriost on kahju, aga ma arvan, et temasugust näitlejat üks väike kullast kuju nüüd küll morjendada ei tohiks. Aga kes teab...
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Forzelius » 03. Märts 2014, 21:17

LiveForThis kirjutas:Ellen ei meeldinud peaaegu üldse. Kuidagi kramplik ja kohmakas. Kogu ta etteaste koosnes naeru ja aplausi nõudvatest naljadest. Olen ta saadet ka vaadanud. Lihtsalt teeb nalja ära ja ootab hirmunult, et kas keegi ikka naerab.


See ongi tema stiil, ta pole hirmunud...Tere tulemast kuiva huumori pärusmaali.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Märts 2014, 21:20

Aga kas see tema kuiv huumor peaks naljakas ka olema?

Kuiv huumor on muidu väga tore, aga Ellen on lihtsalt kuiv, huumorit seal nagu väga ei olegi. Paar head kildu sissejuhatavas monoloogis oli, aga sellega asi piirdus.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Märts 2014, 21:25

LiveForThis kirjutas:Aga kas see tema kuiv huumor peaks naljakas ka olema?


See oleneb inimesest. Mina olen üks neist kes peab teda väga naljakaks. Tema saade meeldib mulle väga. Äärmiselt tore & sümpaatne ning humoorikas inimene kelle naer on nakkav.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas eerik » 03. Märts 2014, 21:44

Panin hommikutee ja omletti kõrvale teleka mängima. Mingi rõve mõrd häälitses ja tegi veidraid nägusid, ju vist arvas, et laulab. Panin teleka kinni, päev algas sitasti.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas JazZ- » 03. Märts 2014, 22:02

Miskipärast oli mul kinnisidee, et pean kõik BP nominendid enne Oscarite jagamist ära nägema, sest vastasel juhul on galat palju igavam vaadata. Ilmselt oli mul õigus, sest "Captain Phillips" jäi vaatamata ja gala osutus (seetõttu?) kohutavalt igavaks. 100% üllatustevaba (ainus üllatus oli, et "Let It Go" kõlas live'is küllaltki koledalt ja selle koha pealt oleks ma palju parema meelega õndsas teadmatuses edasi elanud). Öö läbi autoreklaamide vahtimise asemel oleks põhimõtteliselt täpselt sama emotsiooni kätte saanud ulti ennustuslisti, Forza lingitud pilti ja YouTube-st Mathhew McConaughey kõnet vaadates.

Muidu analoogselt Leveliga olin "Dallas Buyers Clubi" võitude üle rõõmus ja analoogselt kõigi eelkõnelejatega (peale LFT) sai minu arvates Ellen õhtu juhtimisega väga hästi hakkama. Kahjuks moodustas see sellest igavus-fest'ist nii väikse osa.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Parima filmi Oscari võitis "12 aastat orjana"

PostitusPostitas Spellbound » 03. Märts 2014, 23:48

Kõikide võitudega rahul.

"The Wolf of Wall Street" väärinuks rohkem tunnustust, aga eks nende 6000 (?) akadeemia liikme jaoks olid ropud sõnad ja sellise elustiili ülistamine läbi hägusa kriitika, irooniapilve natuke arusaamatu, mistõttu sai ka Scorsese ja DiCaprio banni.

Ukraina sündmuste mainimine!! Jared Leto ja McConaughey kõned olid parimad.

Ellen sakkis ikka kohutavalt. Kokutas ja vahtis ringi nagu ootaks kogu aeg midagi. Pistke see kuiv huumor endale kuskile. Seth MacFarlane näitas tõelist taset. Elleni üritus olla hea host oli nii piinlik, igav ja lihtsalt puine, et iga kord kui ta lavale astus, läksin võikusid tegema. Võltsi naeratusega krampis tädi.

Pilt
Jube naljakas. Selfie!
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist