2013. a Emmy võitjad selgunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

2013. a Emmy võitjad selgunud

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. September 2013, 13:25

2013. a Emmy võitjad selgunud
Eile jagati Los Angeleses 65. korda Ameerika teleauhindu ehk Emmy'sid. Aasta telepeost tegi ülekande CBS, mida juhtis näitleja Neil Patrick Harris. Seekord võidutses seriaal "Breaking Bad" ("Halvale teele"). Loe edasi, et näha kõiki võitjaid.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: 2013. a Emmy võitjad selgunud

PostitusPostitas CM-Girl » 23. September 2013, 13:44

Minu jaoks üks parimaid auhinnatseremooniaid mida näinud. Superhea õhtujuht, head esitused ja võitjatega suuremas osas rahul. Alguses olin pettunud, et NPH ei laula ega tantsi, aga see mure sai varsti murtud. :) Kaasahaarav.
Twitteris oli päris palju vingumist jne jne. Tundub, et ma üks väheseid kellele meeldis see show, k.a algus. Riiiight..
Esimesed 2 võitu üllatasid. Kui kõlas Merritt Wever'i nimi, vajus mul suu lahti. Ise loobusin "Nurse Jackie" vaatamisest peale esimest hooaega. Tony Hale'i võidu üle oli väga hea meel. Olen näinud ainult 1 "Veep'i" osa, aga näitleja on väga sümpaatne. Need võidud jah üllatasid. Olin õnnelik, et "Modern Familyst" keegi ei võitnud.

Shemar Moore!

Parimad võidud - Parsons, Daniels, Cromwell.
("Breaking Bad'i" võidud olid ka väga 5+)
Parim kõne - Michael Douglas

Nii armas oli näha kuidas rahvas (lõpuks) püsti tõusis. Uskumatu, et Bob Newhart sai oma esimese Emmy alles see aasta.

Väga meeldis kuidas oli lahendatud Outstanding Writing for a Variety Series nominentide tutvustus. (Y) Ja muidugist Outstanding Choreography... fantastiline esitus. Super super super!

Edie Falco suutis nutma panna. :'(

Ainus asi mis vabsee pinda hakkas käima, oli see, et võitjatel lasti rääkida ainult mingi 30 sekundit. Tundus, et saadi ainult mõni sõna öelda, kui juba muusika mängima hakkas. :vihane:

Kavatsen selle show uuesti üle vaadata.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: 2013. a Emmy võitjad selgunud

PostitusPostitas Loop » 23. September 2013, 18:50

palju õnne gyp rosetti !
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: 2013. a Emmy võitjad selgunud

PostitusPostitas Forzelius » 23. September 2013, 19:50

Rosetti ja McAvoy võidud olid õhtu suurimad võidud mu jaoks! Eriti esimene, vaadates, kui kriminaalselt sellest sarjast mööda on vaadatud. Tore oli ka, et BrBa võitis sarja ära esimest korda. Üleüldine show oli selles mõttes masendav, et nii palju anti aega muule pasale, aga võitjatele, kelle pärast üldse selline üritus toimub, pühendati mingi minut. Väga totakas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: 2013. a Emmy võitjad selgunud

PostitusPostitas Loop » 23. September 2013, 20:12

jah , hea meel breaking badi üle ka kindlasti jep . oleks mingi homeland jälle võitnud siis oleks küll kole kahtlane see asi olnud .
ja selleüle on mul ka hea meel , et gyp rose byrne-iga müttab , tore , mõlemad on toredad näitlejad ja rose on mulle alates sunshine-ist täiega meeldind , siuke armas , nunnu tegelane , edu neile !
(KOERARIHM)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27


Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron