Auhinnaline filmimäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 01. Juuni 2009, 00:06

good game
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 01. Juuni 2009, 00:19

Ou crap. Ma olen niii üleväsinud ja seetõttu oli lõpuiba veidi seosetu. Sry.

Aga et... meelde tuletades, mul oli täpselt nagu IlseV'lgi, et Hard Candy karupüünis tundus liigselt püramiidina. Jõhkralt palju pead murdsin selle posteriga. Eeldasin, et on mingi actionfilm või nii (koloriit väga thekingdom'lik)

Ja ma tulin selle peale, et ilmselt on viimases voorus mõned pealkirjad mõnes muus võõrkeeles, aga ma eeldasin seda alati pigem D ja mitte I puhul. Doh. Vaatasin veel oma imdb'd vaadatud filmide nimekirja alt I'sid ja krt, ei olnud eriti palju. O osas on endal nüüd küll veidi imelik. Oldboy oli üks aimdusi ja vaatasin ka seda posterit mitu korda, nähtavasti aga liiga väikselt ja mitte piisava tähelepanelikkusega.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 01. Juuni 2009, 01:40

Panin veel finaalis saadud punktid nimede järgi sulgudesse.
Aga mis ma nüüd tegema hakkan? :pööritus: Kohe igav ilma igapäevaste e-mailideta, piltide ettevalmistamiseta, punktide arvutamiseta... tegin ühe priske exceli faili kõigi teie punktide jaoks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 01. Juuni 2009, 23:17

Enda 6. kohaga jään ka suht rahule. Oleks viimases voorus veel natuke rohkem pingutanud, oleksin chellost ka mööda läinud. See selleks.

Kuna saatsin eile nii viimasel minutil vastused ära, unustasin tänu avaldada. Igatahes suur aitähh Sopranole vaeva nägemise eest! Põnev oli, tekkis kohe sportlik hasart. Lisaks sai ka filmialaseid teadmisi laiendatud. Teinekordki!
:)
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 01. Juuni 2009, 23:23

Tahaks ise ka mängida... kes teeb uue mängu? :P
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuni 2009, 19:45

Sorri, Soprano. Unustasin sind hea mängu eest tänada. Oli tõesti tore ja lahe, et ma nägin, et ma midagi ka teadsin. Alguses oli ikka väga masendav, kui nägin, et midagi ei jopanud.

Aga põhiuudis: patenteerin uue idee filmimänguks. Pihta hakkab sügisel, kuna suvel ei viitsi ja kasutajad kõik kuskil Eesti peal suvilates laiali. Nimelt: Six Degrees veidike teistsugusel kujul. Ma tahan, et jõutaks just selle lahenduseni, mida mina mõtlesin ja selleks annan näiteks 4. filmi hangmani, et saaksite ise kontrollida või mõne vahepealse näitleja nime. Teengi näiteks alates septembrist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 02. Juuni 2009, 20:06

Minu arust võiks sa vabalt praegu teha. Pole need kasutajad kuhugi nii väga kadunud ja suvel on kõigil just rohkem vaba aega. Võid vastamiseks anda nt. 2 päeva...

Kõik, kes tahaksid kohe mängida, say I.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 02. Juuni 2009, 20:13

Vahet pole kas punktidele või auhinnale, I'd be game.
Aga see on küll tõsi, et suvel olen vähem arvuti juures. Hetkel küll suht 8-23, aga peale lõputöö valmissaamist lähen nädalavahetusteks Hiiumaale ja suvekodu on internetivaba tsoon. Loodetavasti jäävad suve sisse ka mõned muud mitmepäevased üritused.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 02. Juuni 2009, 20:20

Mõtlema hakates, kas see mäng pole mitte liiga lihtne s.t. kõik leiaksid ju vastused üles? Lõpuks võidab siis see, kellel on iga kord aega vastata?
Ilma vihjeta oleks vb siis parem...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuni 2009, 20:44

No, vaata, Six Degrees'ist võib mitu varianti tulla, aga ma tahan alati ühte konkreetset. Vastaja ei saa kindel olla, seega panen talle näiteks 2. ja 5. kohta Hangmani, et ta saaks kontrollida. Vihjeid kui seesuguseid ei annagi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 02. Juuni 2009, 20:56

Ja tänu sellele hangmanile leiavadki kõik selle ainsa õige ja saavad sama palju punkte!
Ilma selleta muutuks aga õnnemänguks...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuni 2009, 20:58

Soprano kirjutas:Ja tänu sellele hangmanile leiavadki kõik selle ainsa õige ja saavad sama palju punkte!
Ilma selleta muutuks aga õnnemänguks...


Jah, aga võib tekkida mitu erinevat. Kuidas hinnata siis? Hangman just tasakaalustab ära ja aitab kontrollida. Ega kõik ikka ei leia, kuna Six Degrees nii kerge kah pole.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 02. Juuni 2009, 21:00

Seda mängu saaks teha ainult kiiruse peale ehk kes kõige kiiremini leiab saab punkti.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Eelmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist