Hasselhoffi naine nõuab hullu raha

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee uudiste kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 12. November 2006, 11:58

V kirjutas:vaata,sa vist ei mõista eks.MA POEL ÖELNUD,et ma seda iniemst respekteerin,vaid seda omadust küll,et ta teab ,mida tahab (raha).kudias keegi seda saab on juba teine teema ja iga inimese oma asi.

Ehh..sel juhul pole siin midagi imestada... Selle põhjal võiksid igaühel sellist omadust respekteerida, kuna peaaegu kõik tahavad raha ja teevad selle saamiseks mida tahes.
V kirjutas:aga ära ole nii endas kinni.kõik ei taha seda mida sina tahad ja mõned ei saa olla õnnelikud ilma nende asjadeta.Ja just seda abieluseadused käsitlevad,et naine või mees peale lahtust saaks elada edasi oma õnneliku elu.need on seadused.

Sry, aga ma kahtlen sügavalt, et keegi nüüd sellepärast õnnelik oleks, et ta materiaalselt nii rikas on. Kui oled õnnelik, siis oled õnnelik. Inimene võib elada muldonnis ja ilma igasuguse raha ja mugavusteta, aga kui ta on õnnelik, siis see ei muuda asja. Materiaalsed "väärtused" ei saa inimest tegelikult, hingepõhjas õnnelikuks teha. Nii või naa, jõuab iga inimene lõpuks selle tõeni.
Hehehee, inimesed lahutavad ja saaks elada edasi oma õnneliku elu
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Eelmine

Mine Uudised

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist