Mida sooviksite filmiveebil näha?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas Rain » 11. Juuni 2012, 13:06

brixxx kirjutas:
Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:OKEI, kuigi nende kolme näitlejate kohta väga palju pilte ei leidnudki, kas neid seega üldse ei lisatagi.

Misasja need pildid siia veel puutuvad?? Tekstid on vigased, vajavad VÄGA suurt viimistlust.

Seda ma usun, aga mina piltide jutu ei alustanud ning arvasin ise ka pigem tekst.

Ma teen sulle kaks õlut välja kui sa ütled mulle, kes seda juttu siis alustas.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas Defexer » 11. Juuni 2012, 13:21

Ja kui õlut ei joo siis tuled minuga romantilisele kinoõhtule!

Aga Brixx, soovitan sul teinekord mitu korda üle lugeda kes mida ütles, ja loodame, et ehk ei teki rohkem arusaamatusi.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas brixxx » 11. Juuni 2012, 14:12

Loodan jah, et ei teki rohkem arusaamatusi, poleks lisamise kohta küsinud, aga sellest on nii palju aega möödas, et tekkis mõtte, et see on kaotsi läinud, kui lisasin Donald ja Kiefer Sutherlandi, siis need biograafiad olid ka kehvad, siis sain kohe vastukaja.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Jessica Alba

PostitusPostitas Pixie » 13. Juuni 2012, 14:58

Spoiler :
Rain kirjutas:Jessica Alba
USA, California, Pomona (28.04.1981)

Jessica Marie Alba on sündinud 1981. aastal Californias, Pomonas. Ta alustas näitlemist 13-aastasena filmiga "Suvelaager" (1994) ja seriaaliga "Alex Macki salamaailm" (1994-1998). Alba oli peaosaline telesarjas "Must ingel" (2000-2002). Hiljem on Alba üles astunud filmides "Honey" (2003), "Sin City" (2005), "Fantastiline nelik" (2005), "Sinisesse sügavikku" (2005), "Fantastiline nelik ja Hõbesurfar" (2007) ja "Õnnetooja Chuck" (2007).

Ülevaate lisas: Rassu

Mitte et ma norida tahaks, aga aus küsimus - kas neli lauset pole näitleja tutvustamiseks liiga vähe? Portaali täiendamise all on kirjas, et lavastajate ja näitlejate puhul on sisu mahukus eriti tähtis. Tõstke see postitus, kuhu tahate, aga vastus oleks kena. Äkki soovin ka tulevikus näitlejat lisada, siis saaksin sellega arvestada. Siiani olen vältinud, kuna seriaalide/filmide lisamise kõrval tundub see palju korralikum ettevõtmine.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Jessica Alba

PostitusPostitas Ronet » 13. Juuni 2012, 15:00

Minu arust võiks see möla üldse valikuline olla ja rohkem keskenduda rollide nimekirjale IMDb stiilis.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Juuni 2012, 15:27

Kelle jaoks möla, kelle jaoks mitte. Aga noh, ega keegi neid sisututvustusi (väga) loe. Põhiliselt lihtsalt vaadatakse millistes filmides/sarjades mänginud. Eks teeme siis rassut. Hmm..
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rasmus » 13. Juuni 2012, 15:53

CM-Girl kirjutas:Eks teeme siis rassut.

Ma olen ikka näitlejate puhul päris pikalt üldiselt kirjutanud. Albaga ei viitsinud lihtsalt vaeva näha.

Filmide lisamisel peab lisama pealkirja eesti ja inglise keeles. Kui film ei ole algselt inglisekeelse pealkirjaga, kas siis lisan inglise- või originaalkeelse pealkirja?
Ja filmide lisamisel võiks video ja piltide lisamine valikuline olla.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. Juuni 2012, 16:10

Rassu kirjutas:Filmide lisamisel peab lisama pealkirja eesti ja inglise keeles. Kui film ei ole algselt inglisekeelse pealkirjaga, kas siis lisan inglise- või originaalkeelse pealkirja?
Ja filmide lisamisel võiks video ja piltide lisamine valikuline olla.

Siis lisa mõlemad, soovituslikult võõrkeelse sulgudes. Pildid on valikulised, video pead paraku lisama.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 21. Juuni 2012, 16:39

Miks seriaalide ja filmide juures näitlejate järel peab, alati olema, kus ta on veel mänginud, selle asemel võiks olla näitleja tegelaskuju nimi? Kui inimesed tahavad teada, kus ta on veel mänginud, siis avavad näitleja, kuigi teil ei ole kõige mugavam vaadata näitleja filme ja seriaale, mina kasutan siiski selleks tegevuseks imdb.com, te võiksite selle pop-up akna ära kaotada ja kui vajutada ''vaata kõiki'', siis võiks samale lehele tulla terve näitleja filmide ja seriaalide loetelu, seega läheks leht pikemaks või võib jääda sama pop-up akna lahendus, aga sel juhul kui valid filmi või seriaali, siis kuvad selle valitud näitleja aknas, et pärast on võimalik tagasi liikuda ja jõuda tagasi näitleja lehele. Teil on kindlasti see automatiseeritud, aga kui ei ole, siis saab linkidena seda muuta, kuigi isiklikult tundub esimene lahendus lihtsam.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Soprano » 21. Juuni 2012, 16:53

brixxx kirjutas:Miks seriaalide ja filmide juures näitlejate järel peab, alati olema, kus ta on veel mänginud, selle asemel võiks olla näitleja tegelaskuju nimi?

Tegelaskuju nimed on ju... aasta aega olnud. Varem lisatud filmidel muidugi pole, aga keegi neid muutma ka ei hakka.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 22. Juuni 2012, 00:59

Soprano kirjutas:
brixxx kirjutas:Miks seriaalide ja filmide juures näitlejate järel peab, alati olema, kus ta on veel mänginud, selle asemel võiks olla näitleja tegelaskuju nimi?

Tegelaskuju nimed on ju... aasta aega olnud. Varem lisatud filmidel muidugi pole, aga keegi neid muutma ka ei hakka.

OKEI, kahju
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rasmus » 25. Juuni 2012, 21:25

Filmide ja sarjade juures on põnevik ja thriller, mis on tegelikult üks ja sama asi, ainult et üks on inglise ja teine eesti keeles. Alles võiks jääda ainult põnevik.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rasmus » 13. August 2012, 15:13

Pixie kirjutas:Vabandust, kui vastus juba kuskil olemas on, aga... Filme on väga mugav otsida, paari tähe kirjutamisel pakutakse juba midagi. Kas millalgi on võimalik sama hõlpsasti leida ka seriaale?

Samamoodi võiks ka näitlejate ja lavastajate puhul olla.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 16. August 2012, 10:17

Lugesin praegu veidi näitlejate biograafiaid ning ma ei saa aru, miks nii vähe kirjutatakse näitlejate isiklikust elust, mõne puhul üldse ei räägita. Mis ma seni olen siin lehel näitlejate biograafiaid lugenud, siis tundub kõige viletsam biograafia Jean-Claude Van Dammel.

Hetkel tundub küll, et filme ja seriaale võib siit uurida küll, aga näitlejate ja lavastajate biograafiat on targem wikipeediast lugeda.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Spellbound » 16. August 2012, 17:35

Mind näiteks ei huvita näitlejate isiklik elu ja kui neid oleks isegi fv-s rohkem, siis ma lihtsalt ei loeks neid.

Näitlejaid defineerivad filmid mitte tõik, et ta kasutas rassistlikku tooni või millise teise kuulsusega tal lapsed on. It's not who they are underneath, but what films they *do* that defines them.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist