Mida sooviksite filmiveebil näha?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ronet » 22. Jaanuar 2012, 05:12

FV päevikus võiks 'Lisa Sissekanne' sektsioon paikneda päeviku kohal.

EDIT: also võiks päevik kuude kaupa nummerdatud olla. Ei viitsi iga kuu filme läbi lugeda..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 07. Märts 2012, 12:16

Kasutasin korra Robert Downey Jr. lehel vaata kõiki tema filme ja seriaale, aga mind ei häirinud filmide ja seriaalide otsing, aga kui ma olen valinud filmi või seriaali välja, siis võiks tagasi lehele suunata sellele lehele mida valisin, mitte et see jääb sinna pop-up aken, mis on liiga väike, et kogu teksti näha ja seal pole võimalik ei edasi ega tagasi liikuda.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rain » 07. Märts 2012, 12:18

brixxx kirjutas:Kasutasin korra Robert Downey Jr. lehel vaata kõiki tema filme ja seriaale, aga mind ei häirinud filmide ja seriaalide otsing, aga kui ma olen valinud filmi või seriaali välja, siis võiks tagasi lehele suunata sellele lehele mida valisin, mitte et see jääb sinna pop-up aken, mis on liiga väike, et kogu teksti näha ja seal pole võimalik ei edasi ega tagasi liikuda.

Jah, seda on juba siin mainitud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 07. Märts 2012, 13:03

Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:Kasutasin korra Robert Downey Jr. lehel vaata kõiki tema filme ja seriaale, aga mind ei häirinud filmide ja seriaalide otsing, aga kui ma olen valinud filmi või seriaali välja, siis võiks tagasi lehele suunata sellele lehele mida valisin, mitte et see jääb sinna pop-up aken, mis on liiga väike, et kogu teksti näha ja seal pole võimalik ei edasi ega tagasi liikuda.

Jah, seda on juba siin mainitud.

Okei, pole tervet foorumit lugenud ja pole enne seda funktsiooni siin lehel kasutanud ka.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Pixie » 02. Aprill 2012, 01:03

Vabandust, kui vastus juba kuskil olemas on, aga... Filme on väga mugav otsida, paari tähe kirjutamisel pakutakse juba midagi. Kas millalgi on võimalik sama hõlpsasti leida ka seriaale?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Soprano » 02. Aprill 2012, 01:18

Pixie kirjutas:Vabandust, kui vastus juba kuskil olemas on, aga... Filme on väga mugav otsida, paari tähe kirjutamisel pakutakse juba midagi. Kas millalgi on võimalik sama hõlpsasti leida ka seriaale?

Kunagi võib-olla, sest webmaster käib meil siin nagu kuuvarjutus.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Apophis » 02. Aprill 2012, 15:17

Soprano kirjutas:
Pixie kirjutas:Vabandust, kui vastus juba kuskil olemas on, aga... Filme on väga mugav otsida, paari tähe kirjutamisel pakutakse juba midagi. Kas millalgi on võimalik sama hõlpsasti leida ka seriaale?

Kunagi võib-olla, sest webmaster käib meil siin nagu kuuvarjutus.

Nautige
Kiired, kvaliteetsed ning professionaalsed kodulehekülgede erilahendused - Konekt OÜ
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ronet » 29. Aprill 2012, 20:05

Kas ma olen ainuke kes filme otsides saab mitu tulemust ja siis üritab nooleklahviga nende hulgast valida? Antud tegevus kustutab otsingu ära tho.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rain » 02. Mai 2012, 17:44

Level kirjutas:Kas ma olen ainuke kes filme otsides saab mitu tulemust ja siis üritab nooleklahviga nende hulgast valida? Antud tegevus kustutab otsingu ära tho.

Ma just praegu proovisin. Avastasin juts, et tegelikult saab küll sellega filme valida ja see ei kustuta trükitud teksti täielikult ära, ta lihtsalt ei näita, et see nooleklahvi kasutamine kuidagi mõjuks.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rasmus » 09. Juuni 2012, 19:32

Ma midagi rohkemat näha ei sooviks, ma sooviks pigem seda, et filmide lisamisel ma seda "Stuudiot" ei näeks :)) Nii mõnelgi filmil on stuudiot raske leida ja ma ei usu, et see stuudio kedagi üldse huvitab.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ralf » 10. Juuni 2012, 00:44

See on jah Kaido nõudmisel, kui õigesti aru olen saanud; ise pean seda samuti võrdlemisi ebavajalikuks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas Rasmus » 11. Juuni 2012, 11:47

brixxx kirjutas:Mind huvitab üks asi ka, paar nädalat tagasi tegin kolme näitleja biograafia: Dick Van Dyke, Alun Armstrong ja Dennis Waterman, aga hetkel ei näe neid kuskil, pole isegi mingit sõnumit tulnud, et need biograafiad ei sobi.

Kuuldavasti pidid liiga vigased olema 8)

Meelelahutaja kohta seda, et vikipeedias oli kirjas entertainer. Ilmselt selline nimetus tänu sellele, et peamiselt on ta osalenud komöödiates.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas brixxx » 11. Juuni 2012, 12:01

OKEI, kuigi nende kolme näitlejate kohta väga palju pilte ei leidnudki, kas neid seega üldse ei lisatagi.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas Rain » 11. Juuni 2012, 12:37

brixxx kirjutas:OKEI, kuigi nende kolme näitlejate kohta väga palju pilte ei leidnudki, kas neid seega üldse ei lisatagi.

Misasja need pildid siia veel puutuvad?? Tekstid on vigased, vajavad VÄGA suurt viimistlust.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Shane Van Dyke

PostitusPostitas brixxx » 11. Juuni 2012, 13:02

Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:OKEI, kuigi nende kolme näitlejate kohta väga palju pilte ei leidnudki, kas neid seega üldse ei lisatagi.

Misasja need pildid siia veel puutuvad?? Tekstid on vigased, vajavad VÄGA suurt viimistlust.

Seda ma usun, aga mina piltide jutu ei alustanud ning arvasin ise ka pigem tekst.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 82 külalist