Mida sooviksite filmiveebil näha?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Detsember 2011, 17:01

brixxx kirjutas:Arvan, et filmiveebis võiksid need inglise seriaalid küll kajastatud olla mida näidatakse televiisoris, eriti ETV ja ETV2.

Kuna Filmiveeb rajaneb hetkel suurel osal nö asjaarmastajatel, siis on filmide/seriaalide lisamine tegevus igaühe vabast ajast - reeglina lisatakse seda, mis endale meelepärane või esindab laialdasemat huvi. Täpselt samuti võid Sina (või ka keegi teine) nüüd kaasa aidata Briti televisiooni laiemale kajastatusele ning meelepärased seriaalid andmebaasi lisada.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 20. Detsember 2011, 17:09

Mainin, et eesti kahe seriaali lehe andmeid peaks uuendama: lisama uusi näitlejaid ja uuendama postrid, need on: Kodu keset linna ja Kelgukoerad.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rain » 20. Detsember 2011, 17:12

Usu mind, sa pole ainukene, kes sooviks enda eelistusi siia, aga lihtsalt me ei suuda kõigile meeltmööda olla, kaasa arvatud sinule. : ) Selle jaoks ongi meil siukene võimalus, mis lubab igaühel lisada filmiveebi täiendusi.

Enamjaolt on ikka vaja ise filmile/seriaalile pilk peale heita, et aimu saada, mis see endast kujutab. Kui me hakkame pimesi IMDb'st lambikaid kirjeldust eesti keelde tõlkima, siis võib tulemuseks olla väär kirjeldus.

Me lisame siia filme/seriaale/näitlejaid täiesti enda vabast ajast ja n-ö enda... mitte just maitse järgi, aga tahte järgi.

Ja kui hakata siin terava silmaga kõiki asju üle vaatama, siis sa leiaksid siit kindlasti väga palju asju, mis vajaks uuendamist. Meil siin enamjaolt pole sellist üleüldist uuendamist, et vaatame kõik üle ja lisame midagi kuhugile, kus miski puudu on. See vajaks tohutut tööd.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Detsember 2011, 17:39

brixxx kirjutas:Mainin, et eesti kahe seriaali lehe andmeid peaks uuendama: lisama uusi näitlejaid ja uuendama postrid, need on: Kodu keset linna ja Kelgukoerad.

http://www.filmiveeb.ee/seriaalid/12/Kodu-keset-linna/
http://www.filmiveeb.ee/seriaalid/386/Kelgukoerad/

Ole lahke.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Forzelius » 20. Detsember 2011, 21:07

Ära maini nii palju, lisa ise kah midagi siis. Pole sitta, et imdb andmebaas suurem on, jabur argument.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 20. Detsember 2011, 21:50

Forza kirjutas:Ära maini nii palju, lisa ise kah midagi siis. Pole sitta, et imdb andmebaas suurem on, jabur argument.


Ma hakasingi lisama, aga lihtsalt ma arvasin olemasolevaid lehti ei saa uuendada, sellepärast mainisin need kaks seriaali, et nende andmeid võiks uuendada.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 23. Detsember 2011, 22:45

Mul on kolm ettepanekut, mis teeks filmiveedbi ülevaatlikumaks:
1.) Filmide ja seriaalide lehel võiks olla näitlejate loetelu all link ''rohkem näitlejaid'' nagu on piltide ja videode juures.
2.) Filmide ja seriaalide päeviku pidamise juures võiks panna filmide ja seriaalide ette järjekorra nr.
3.) Näitlejaid, lavastajaid, filme ja seriaale saab panna lemmikuks. Kontol võiks olla need kajastatud ka samamoodi gruppideks jaotatud kui edetabeli või päeviku pidamisel, hetkel saab teada ainult, siis kui lähed teatud lemmiku lehele.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ralf » 23. Detsember 2011, 22:53

brixxx kirjutas:Mul on kolm ettepanekut, mis teeks filmiveedbi ülevaatlikumaks:

Tule Filmiveebi jutukasse, seal neid vigu/vajaminevaid muudatusi lihtsam läbi arutada. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rain » 23. Detsember 2011, 22:59

brixxx kirjutas:1.) Filmide ja seriaalide lehel võiks olla näitlejate loetelu all link ''rohkem näitlejaid'' nagu on piltide ja videode juures.

Miks? Me ei pane ju filmide/seriaalide kirjeldusse nii palju näitlejaid, et neid kohe peitma peab. Peaosatäitjad peavad ikka nähtaval olema.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 24. Detsember 2011, 00:16

Miks? Me ei pane ju filmide/seriaalide kirjeldusse nii palju näitlejaid, et neid kohe peitma peab. Peaosatäitjad peavad ikka nähtaval olema.


Ma toon näite, ma lisasin hiljuti seriaali ''Uued trikid'', seal on kuus peaosatäitjad, lisasin need, aga üks näitleja on välja jäetud, et kui on limiit viie näitleja peal, siis võiks võimalik olla rohkem ka võimalusel näha, enda arvamus on, et limiit võiks olla 10 näitleja peal.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Ronet » 24. Detsember 2011, 01:01

Mitte midagi ei saa aru.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Rain » 24. Detsember 2011, 01:07

brixxx kirjutas:... kui on limiit viie näitleja peal ...

Ei ole meil siin mingit limiiti. Ju siis unustasid sa selle ühe näitleja sinna lisada või eemaldas selle ülevaate vastuvõtja. Kumbki neist peaks olema vastus sinu probleemile.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Pixie » 28. Detsember 2011, 22:42

brixxx kirjutas:3.) Näitlejaid, lavastajaid, filme ja seriaale saab panna lemmikuks.

Kusjuures olin mõelnud selle kohta küsida. Mis eesmärk on lemmikuks lisamisel, kui see kuskil ei kajastu?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas brixxx » 03. Jaanuar 2012, 15:21

Pixie kirjutas:
brixxx kirjutas:3.) Näitlejaid, lavastajaid, filme ja seriaale saab panna lemmikuks.

Kusjuures olin mõelnud selle kohta küsida. Mis eesmärk on lemmikuks lisamisel, kui see kuskil ei kajastu?


Ülevaatlikult lemmikud ei kajastu, aga kui sa lemmiku lehele lähed, näed, et see on lemmikuks pandud.

Aga minu idee oligi see, et teha lemmikute loetelud ja need gruppidesse jaotata, nagu on päeviku ja edetabelite pidamisel.

Enne ma kirjutasin ka: 3.) Näitlejaid, lavastajaid, filme ja seriaale saab panna lemmikuks. Kontol võiks olla need kajastatud ka samamoodi gruppideks jaotatud kui edetabeli või päeviku pidamisel, hetkel saab teada ainult, siis kui lähed teatud lemmiku lehele.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mida sooviksite filmiveebil näha?

PostitusPostitas Pixie » 05. Jaanuar 2012, 19:41

Minu arust võiks seriaalipäevikusse episoodide lisamisel olla rohkem kui üks rida. Pärast pikka maratoni on väga tüütu neid ükshaaval lisada. Kujutan ette, et väike nupuke "Lisa rida" oleks päris nice. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist