Filmiveeb Discordis

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Veebruar 2012, 01:46

Oi kurja, magasin draama maha jälle (N). Level ju nii rahulik, millega tema nüüd välja vihastasid? Igasuguste inspektor-Viktorite koha pealt võib nõus olla.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: ...

PostitusPostitas hint » 12. Veebruar 2012, 03:18

Extender kirjutas:Ma leian, et igal filmiveebi kasutajal on õigus viibida filmiveebi jaoks mõeldud jututoas, kui ta ei muutu teistele kasutajatele häirivaks, labaseks või solvavaks.
Praegu on olukord selline, et jututoas valitseb põhimõtteliselt ühe inimese võim... inimese, kes dikteerib ja ütleb, et mida võib teha, kes võib teha, kes võib kanalis viibida.
Inimene, kes oma soovide ja huvide järgi lubab ning keelab teatud inimestel kanalis olemise.
Kuigi kanalis on ka inimesi, kellel pole reaalselt filmiveebiga mitte ühtegi seost... kuid katsu sa vaid näitkes mingisugust Viktorit puudutada, sest siis saab ta kurjaks, et keegi julges tema tugigruppi puutuda. Inimene, kellel on probleeme subjektiivsusega ei sobi haldama ja administreerima sellist kohta.
Ja eriti "lahe" on veel see, et sellisele inimesele on hakanud justkui võim pähe, sest ta on ennast igas filmiteemalises jututoas @'iks sokutanud ning tal on justkui isiklikviha minu vastu ja ta kasutab kõikjal oma võimu, et mind antud valdkonnaga jutukatest eemale hoida.


Viktor on mingi suvaline tatt, kes on kellegi tuttava tuttav ja kuidagi vegiteerib siiamaani. Õneks ircus on suht lihtne siukseid ignoda. Sopranoga on mul kogemust kolmas aasta ja tegemist ei tundu erilise tuisupeaga, priva jutud selgeks. Sinupoolne kirledus tundub tsipa tema karakterist väljas, üllatav. Samas kes teab eks, aga pigem kahtlustan arusaamatusi kommunikatsioonis.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: ...

PostitusPostitas Soprano » 12. Veebruar 2012, 03:47

hint kirjutas:Viktor on mingi suvaline tatt, kes on kellegi tuttava tuttav ja kuidagi vegiteerib siiamaani. Õneks ircus on suht lihtne siukseid ignoda. Sopranoga on mul kogemust kolmas aasta ja tegemist ei tundu erilise tuisupeaga, priva jutud selgeks. Sinupoolne kirledus tundub tsipa tema karakterist väljas, üllatav. Samas kes teab eks, aga pigem kahtlustan arusaamatusi kommunikatsioonis.

Kuidas minuni jõuti nüüd? Level'st oli jutt ikka. Ma olen IRC's op ainult nii kuis Jumal* juhatab. :P
* Level
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas lostinthemist » 12. Veebruar 2012, 23:46

Irv, tuli meelde, kuidas Kuri-Level viskas mulle mõni kuu tagasi kickbänni.

Olukord oli nimelt selline, et mul oli toidunädal ja kasutasin ircus teisi nimesid, sel päeval olin nimelt Singirull. Forza ei oska /whois'i teha ja küsis minu käest, kas ma olen Level ja ma ütlesin "jah." Teesklesin umbes pool tundi Levelit ja see tegelane jäigi mind päriselt uskuma. Aga vot... siis jõudis Kuri-Level tagasi ja sain peaaegu terveks ööpäevaks kickbänni. :irw:

Huumorit peab saama.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Forzelius » 13. Veebruar 2012, 00:33

Huumor on see, et sa oled siiamaani ainus, peale selle seiga korduvat mainimist, sinu enda poolt loomulikult, kes arvab, et see naljakas on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas lostinthemist » 13. Veebruar 2012, 00:44

Ei, huumor on hoopis see, et sa ei saanud aru, et sinule tehakse tünga. Isegi kui ei oska teha /whois'i käsku, sa ei vaatanud isegi kanalis olevate inimeste nimekirja ja ülla-ülla, Level oli seal täiesti olemas.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Forzelius » 13. Veebruar 2012, 00:48

Ma vastaks, aga kopeeriksin ainult oma eelmist postitust siin teemas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas CM-Girl » 09. Aprill 2012, 21:35

xchat expired. what now ? tahetakse raha.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Rain » 09. Aprill 2012, 21:42

Sul on xchat 1 jah? Tõmba xchat 2, see ei küsi sinult nutsu.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas CM-Girl » 09. Aprill 2012, 21:44

Rain kirjutas:Sul on xchat 1 jah? Tõmba xchat 2, see ei küsi sinult nutsu.



Okei. Proovime. Thanks Rain.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Defexer » 18. Juuni 2012, 12:41

Olen ainuke, kes ei saa sisse?

Perl interface loaded
* Looking up irc.zone.ee
* Connecting to irc.zone.ee (217.146.74.25) port 6667...
* Connection failed. Error: Connection timed out
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Garli » 18. Juuni 2012, 13:05

Server on maas.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Ronet » 23. Detsember 2013, 20:06

Tulge pühade ajaks jututuppa ka! Link on foorumipäise all olemas.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Defexer » 02. Märts 2014, 13:21

Esmalt tooks esile küsimuse, kas tegemist on Filmiveebi channeliga, või channeliga kus kickitakse ja banitakse vastavalt tujudele? Ma saan aru, kui te oleksite mu banninud mõned kuud tagasi kus ma ise ka üle võlli läksin aga viimased paar päeva stabiilne huiamine käib vastavalt tujudele. See selleks....
Teisalt, kui tegemist on filmiveebi channeliga ja sisenevad paar guesti ilma endast midagi avaldamata siis ei tasu kohe kick/ban teha vaid anda väheke tutvumisruumi, sest kes teab võibolla on just tema tulevane potentsiaalne külastaja. Hetkel on tunne, et kui mõni quest tuleb lennatakse kohe peale ja küsitakse nimi,sugu,elukoht,vanus ja kui vastust ei tule kick. Väheke mõtlemisruumi ja no offence Level, aga kui see on sinu kanal, sinu reeglid siis võibolla ei olegi mõtekas seda Filmiveebis jagada vaid teha Filmiveebile neutraalne channel, kus kickitakse/banitakse vastavalt põhjustele.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: #filmiveeb ehk Filmiveebi kanal IRC'is

PostitusPostitas Soprano » 02. Märts 2014, 16:31

Defexer kirjutas:Esmalt tooks esile küsimuse, kas tegemist on Filmiveebi channeliga, või channeliga kus kickitakse ja banitakse vastavalt tujudele? Ma saan aru, kui te oleksite mu banninud mõned kuud tagasi kus ma ise ka üle võlli läksin aga viimased paar päeva stabiilne huiamine käib vastavalt tujudele. See selleks....
Teisalt, kui tegemist on filmiveebi channeliga ja sisenevad paar guesti ilma endast midagi avaldamata siis ei tasu kohe kick/ban teha vaid anda väheke tutvumisruumi, sest kes teab võibolla on just tema tulevane potentsiaalne külastaja. Hetkel on tunne, et kui mõni quest tuleb lennatakse kohe peale ja küsitakse nimi,sugu,elukoht,vanus ja kui vastust ei tule kick. Väheke mõtlemisruumi ja no offence Level, aga kui see on sinu kanal, sinu reeglid siis võibolla ei olegi mõtekas seda Filmiveebis jagada vaid teha Filmiveebile neutraalne channel, kus kickitakse/banitakse vastavalt põhjustele.

Kusjuures järgnev tekst on ilusti kirjas, kui minna foorumi kaudu jutukasse:
Filmiveebi jututuba on omaalgatuslik projekt. Seal toimuva eest ei vastuta Filmiveeb.ee.

Kickimiste osas ei oska kaasa rääkida, tho.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist