Hoiatuste jagamine...

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Hoiatuste jagamine...

PostitusPostitas Storm » 10. September 2006, 16:22

Pigistasin silma kinni kui oli mulle 2 hoiatust laekunud :pööritus: . Kuid nyyd tahaks ma selgitust mille eest oli mulle kolmas pandud????


Samuti on tehtud juba hoiatuste teema, kuid see on lukus :D . Et nagu siia v6ivad postitada k6ik kellel j22b sellekohapealt midagi arusaamatuks....
Ning see 7. reegel, et meeskonna tegevus ei kuulu arutlusele, siis v6ixite kasv6i saata PMi mille kohta keegi eksis...muidu mina nt. ei saanud kyll aru mille eest ma warni sain ning ma ei oskaks ennast edaspidi muuta v6i teisiti k2ituda :? ....
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Mihkel » 10. September 2006, 16:41

Kui kellegile tehakse hoiatus saadetakse pinldasti privaatsõnum ja põhjus.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Storm » 10. September 2006, 16:46

Mihkel kirjutas:Kui kellegile tehakse hoiatus saadetakse pinldasti privaatsõnum ja põhjus.



V2ga tore, eks ma siis oota seda p6hjust mis "kindlasti" peaks saabuma. Tore oleks teada ka, kes mulle selle pani...v6i noh eks ma saan kohe selle p6hjenduse ;) ...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Mihkel » 10. September 2006, 16:47

Aga kus sa üldse seda võtad, et sulle on hoiatusi tehtud? Ma vaatasin su postitusi ja seal jäi mulle ainult üks postitus silma, aga kõiki ma kah ei uurinud.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron