Tsensuur foorumis!

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Foorumi tsensuurile

JAH!
1
50%
EI!
1
50%
 
Hääli kokku : 2

Tsensuur foorumis!

PostitusPostitas Robert » 18. Jaanuar 2006, 17:39

Et kuidas teie sellest asjast arvate? Hetkel on suhteliselt palju ropendamist ja reeglite rikkumist foorumis. Hetkeseisuga saaksid mitmed kasutajad siit üldise bänni. Aga huvi pärast küsiks teilt endilt, kas teile meeldiks praegune tsensuur (Foorumi reeglid) või äkki teeks veidi leebemad reeglid?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Fletcher » 18. Jaanuar 2006, 17:46

filmiteemalises foorumis pole ropendamine üldse vajalik. vahel on siin paar sõnasõda, aga eks needki saaks ju ilma koledamate sõnadega ära klaaritud.
tsensuur tähendaks, et ropud sõnad asendataks tärnidega või ropendamine toob kaasa bänni? bänn on natuke liiga karm imho.

üldiselt on täiesti ükskõik ^^
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Robert » 18. Jaanuar 2006, 17:50

Noo, siis oleks lihtsalt täielik Foorumi Reeglite rakendamine. Nojah - pole vajalik. Seda ütle juba neile, kes siin ropendavad.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. Jaanuar 2006, 18:07

Ma tean, et olen lasknud käiku vahest paar rangemat sõna ja üritan seda ka parandada, kuid vahest lihtsalt osad kasutajad ajavad vihale, nii, et lihtsalt raske on. Muidu võiksid reeglid samaks jääda...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 18. Jaanuar 2006, 18:09

Äkki on võimalik välja uurida IP kaudu kes teeb neid kontosid. Kaks tükki on juba tehtud minu ja Crackheadi kohta. kepimindkkssuur ja crackheadtopibomalibustema. Äkki nlokeeriks neid või midagi. Ma ise ei jaga seda värki eriti...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 18. Jaanuar 2006, 18:26

Nad ei ole ühtki postitust teinud, nii et seda on suht raske (võimatu?) välja uurida ja pealegi ma arvan, et nad pole isegi oma kasutajat aktiveerinud.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron