Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas arterial » 04. August 2018, 04:46

Söök: jah!
Majutus: võtan magamiskoti kaasa, vast leiab mingi aseme.
Filmid: The Disaster Artist (2017) + I, Tonya (2017)
Seriaal: Rick and Morty 2x4
Kasutaja avatar
arterial
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 21. Aprill 2012, 02:56

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kaupo Liiv » 04. August 2018, 21:24

Üritan ka tulla. On täiesti plaani võetud. Kui kusagil on nurgake veel vaba magamiskoti jaoks, siis hea meelega broneeriks. Kui mitte, siis peaks enne teadma. Võib-olla jääb üritus üheks osaks suurema matka teele.

Söögi osas vist ütlen ka jah.

Nomineeriks ühe ägeda filmi nimega "Diva" (https://www.imdb.com/title/tt0082269/), mida pole What Filmi fb grupis poole aastaga ära arvatud ja mida võiks inimesed näinud olla. DVD võin ise kaasa võtta, kui rahvas on huvitatud.
Kaupo Liiv
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 04. August 2018, 21:05

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Forzelius » 04. August 2018, 22:54

Oi, tere Kaupo.
Korraks mainin kõrvale, et kui ma tulen, siis tulen ilmselt ainult 18ndal ja sealgi mitte täit päeva, nii et söögi osas minuga pigem mitte arvestada ja magamiskohta poleks ka vaja.
Filmidest nommiks The Usual Suspectsi ja sarjaosadest nt BrBa kärbseosa
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 05. August 2018, 12:22

Possibly olen kohal mingil ajahetkel kolme päeva jooksul, aga kuna täpset plaani veel paigas pole, ei julge söögi ega magamiskoha osas midagi öelda. Film "Pieces", sarjaepisood "Ash vs Evil Dead" 1x01.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 05. August 2018, 14:57

Filmid: 1) Blow Out (1981) ehk Tarantino top 3 film ja talle meeldis Travolta näitlemine selles nii palju, et võttis ta Pulp Fictionisse. Peaks siis ära vaatama lõpuks. ICM põhjal on seda mõned näinud, aga nii on see nagunii suht iga filmiga. 2) Panin viktoriini ühe küsimuse selle filmi kohta ja mõtlesin, et nomineeriks ka selle. Hetkel jääb saladuseks.

Seriaal: It's Always Sunny in Philadelphia 10x04 "Charlie Work"
Mul on tegelikult paar We Bare Bears episoodi ka alles hoitud just selle eesmärgiga, et kunagi näidata. Osad on ainult 10-11 minutit, et äkki vaatame kas või ühte.


arterial kirjutas:Seriaal: Rick and Morty 2x4

Kusjuures hakkasin seda 2016 kokkutulekul näitama, aga tuli mingi muu tegevus vahele ja jäi pooleli. Vaatame seekord ära. (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kickflick » 08. August 2018, 09:40

Küsin korra veel abi transpordiga. Kas kellegi autos on vaba kohta? Kui ei, kas sinna mõni buss vms. ka sõidab?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 08. August 2018, 14:27

Kuressaare bussidega saab täiesti edukalt sinna lähedusse. Ostmisel võtta kas Tallinn -> Lihula või Tallinn -> Virtsu sadam. Teisel juhul saab lähemale, aga siis on vaja maha tulla Koti peatuses, mis on paljudel bussidel nõudepeatus. Sealt saaks juba autoga vastu tulla.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas adi » 08. August 2018, 15:21

+1 to feast


Ralf kirjutas:Feast (2005)


sellele ka +1


Kas need lakakohad seal kõrvalhoones on kinni juba? Kui jah siis pohh, küll ma koha leian.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kickflick » 10. August 2018, 13:25

Soprano kirjutas:Kuressaare bussidega saab täiesti edukalt sinna lähedusse. Ostmisel võtta kas Tallinn -> Lihula või Tallinn -> Virtsu sadam. Teisel juhul saab lähemale, aga siis on vaja maha tulla Koti peatuses, mis on paljudel bussidel nõudepeatus. Sealt saaks juba autoga vastu tulla.


Tänud! Kui keegi mulle autoga vastu tuleb, siis mulle sobib.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 14. August 2018, 02:50

Tuli üks uitmõte ja u. 2h (kaks tundi) nokitsemist hiljem:
Spoiler :
Pilt

Enim aega kulus irooniliselt suure 7 "käsitsi" tegemiseks, sest Friday 13 fontis oli see Rooma numbritega (as in järjed).

Leidke 6ish erinevust


Sooviksin veel lisada kõige alandlikuimakuimakuima vabanduse, et Filmiveeb.ee aasta foorumlane 2017 kokkutulekule ei tule!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 15. August 2018, 13:48

Äge poster, Soprano! (Y) Erinevuste otsimise ajal mõtlesin, kui äge oleks postri all filmiga seotud inimeste nimed asendada kokkutulekule kindlate tulijate kasutajanimedega. :irw:

Olen sel korral samuti Tallinnast autoga kokkutulekule minemas ja koos juhiga on üheksa istekohta. Hetkese seisuga planeerime väljasõitu reedel kuskil kl 18 paiku, tagasisõit aga pühapäeva pärastlõuna paiku (tuju järgi otsustame kellaaja) ja minu autos istuvad (loe teisisõnu: peavad taluma mu maailma parima muusika mixteipi) Priit, LiveForThis, LfT preili, Spellbound ja Kristel. Kickflicki saaksin auto peale võtta, kui ta soovib, ning seega mahuks veel kaks inimest. Kel soovi, võib julgelt ühendust võtta. :)

Kaks filmi, mida soovin nomineerida, on "Petey Wheatstraw" (1977) ja "Along With the Gods: The Two Worlds". Neist esimene on Filmiveebi ühisvaatamiste üks pärle, mis on siiani eredalt meeles oma naeruväärse absurdsusega ja täis "WTF MIS MÕTTES" naljakaid momente. Teine on Lõuna-Korea film, mida käisin käesoleva jaanuaris kaks korda kinos vaatamas, kui tegin Lõuna-Korea IT-firmas tööpraktikat. Töökaaslased ja paljud korea sõbrad kiitsid seda filmi taevani ning kui uudishimust käisingi vaatamas, olin nii pahviks löödud. Korealaste nägemus surnute maailmast, põrgust, deemonitest, jumalatest ning vikatimeestest on nii erinev ja teistsugune võrreldes sellega, millega oleme harjunud nägema Lääne meedias, seega see käsitlus oli nii värskendav. Juba see nägemus vikatimeestest, nende võimetest jm oli unikaalne, ning nendega seotud võitlusstseenid olid võimsad. Kui tsiteeriksin ennast pärast filmi nägemist: "This is one of the best movies I've ever seen about the underworld, grim reapers & hell and I didn't know yet before seeing it that I wanted to see this kind of movie." Rõhutaksin lause teist poolt, mis võib jääda segaseks - analoogiliselt umbes sarnane sellele, et olime harjunud tavaliste mobiiltelefonidega 2000-ndatel ja toona me ei teadnud, et me tegelikult tahaksime omada hoopis nutitelefonit (sest me ei teadnud ega osanud ette kujutada, et sellest paremat saaks midagi olla), mis hakkaski 2000-ndate lõpus välja tulema. Umbes sama saan isiklikult öelda selle kohta. Nüüdseks "Along With the Gods: The Two Worlds" ongi on Lõuna-Korea filmitööstuses läbi aegade kõige enam vaadatud filmide edetabelis teisel kohal. Tunnistan, et eelmisel aastal nomineeritud "The Wailing" oli retrospektiivis tõesti liiga raske film seltskonnaga vaatamiseks, seega "Along With the Gods" peaks sobima palju paremini ürituse raames.

Priit ei mäleta järjekordselt oma filmiveebi kasutaja parooli, seega edastan tema filmide nominatsioonid: Kiyoshi Kurosawa "Creepy" ja "Fade to Black"
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 16. August 2018, 14:40

Nvm, Forzelius foldis reedega ja laupäeval juba Filmilindifestival, ehk siinkohal lõpeb minu viie aasta pikkune kokkutuleku-streak. Süüdake minu auks küünal ja nautige kokkutulekut! "Pieces'it" võite ikkagi vaadata. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 16. August 2018, 15:55

Kahju. Minu jaoks võib jääda see viimaseks kokkutulekuks.
Igatahes, mu auto on täis ja koosseisus on Priit, LiveForThis, LfT preili, Spellbound, Kristel, Kickflick, Ralf ja müstiline Liisi sõber.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kaupo Liiv » 17. August 2018, 08:59

Mul jääb ilmselt tulemata. Mingi haigusepisik, mis talvel ei suutnud mind leida, otsustas, et kõige parem aeg on ikka suvel ja olen nüüd olnud nädalake pooltõbine. Kui peaks ime juhtuma ja saan imekombel tänase päevaga sellest jagu ja homme hommikul on kõik eriti mõnus ja hea, siis võib juhtuda, et võtan väikese reisi ette, mis on plaanis olnud ja satun ka kokkutuleku kanti ja astun läbi mingiks ajaks. On see mõned tunnid või terve päev, who knows. Rohkem selline wishful thinking, aga eks näeb.
Kaupo Liiv
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 04. August 2018, 21:05

Re: Filmiveebi kokkutulek 2018 (17.-19. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 19. August 2018, 03:13

Kuigi vara on veel lambaid lugeda (et kes ellu jäid, sest täiesti lampi pakutult näris Sansa umbes seitsmendiku kohalviibinutest neljaks, ja lisaks on pühapäev alles ees), aga häbi neile, kes ei suvatsenud oma isiklikku tagumenti kohale vedada. Et teil sinna 3 kg pekki kasvaks näiteks. Ja seletuskirjad esmaspäeva hommikuks juhtkonna lauale!

Igatahes ei saa üle ega ümber, et esiteks oli tellitud suurepärane ilm; teiseks seltskond; kolmandaks toimus "JazZi pidusöögi" maailma esilinastus, mis teenis ära seisva ovatsiooni; neljandaks vääristas üritust taas kord kuulus Raatsi burger, mis lõi ka seekord laineid. Ma ei unusta ilmselt kunagi Roneti sketšimõõtu mõminat: "Ma ei saanud aru, mida nad sellest burgerist igal aastal jauravad, aga... *piiks* aga nüüd ma tean. NÜÜD ma tean! See on mu elu parim burger. Parim! Ma... Mmmhhhh... Ma saan sellest nüüd aru. Parim! Aaaahhhhh! *piiks* Mul tekib imelik tunne juba sellest, kui ma vaatan teisi seda söömas. Lihtsalt parim! Ma... ma mehena ei tohiks ju tunda seda, mida ma tunnen, aga... Oot, insta-pilt jäi tegemata. Savi! *piiks* MMmmmmmMMmmhhHhhaööhööhäääärrggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!"**

Ühisvaatamistest ja viktoriinidest, millest ma olude sunnil väga osa ei võtnud, ei hakka pikemat juttu tegema - kes teavad, need teavad seda häädust ise ka.

Aitäh tegijatele ja teistele vaevanägijatele (loe: kohaletulnutele). Loodetavasti jätkub traditsioon endiselt, kui pererahvas sellest möllust aastaga toibub.

**Kuna siin käib ka nooremat rahvast, on mõningad häälitsused sündsuse huvides piiksu all.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron