Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 11. Juuli 2016, 00:03

Kuna see teema minu soovidest sõltumata täna ircus ja kuuldavasti ka mõnevõrra privaatsemates kanalites nagunii üles võetud sai, ütlen omalt poolt ära, et minu "ei saa tulla" tuleneb otseselt Soprano ja Eva otsusest, mitte sellest, et mul kokkutuleku ajaks mingid teised plaanid oleks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas bpuhnja » 11. Juuli 2016, 09:17

Ralf, eerik kk
tuleb välja, et pean tagasi liikuma 13ndal, sest 14ndal tööl. aga vist bussidega sai sealt ka tagasi, kui kauem tahate olla?
igastahes, koordinaadid Raatsi tallu tuleks ka kasuks
Pilt|Pilt|Pilt|Pilt
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 11. Juuli 2016, 20:29

Mis puudutab Rassu-Soprano-evatsiki armukolmnurka, siis ütlen vaid üht: inimuhkus võtab äärmiselt tobedad mõõtmed välja.

Aga selgi korral olen autoga tulemas ja praeguse seisuga on üks autokoht broneeritud Priidule. Jah, lugesite õigesti - Priit tuleb suure tõenäosusega kokkutulekule! Tegelikult ta pole ametlikult kinnitanud, aga kui promosin talle FV kokkutulekut mingi kuu tagasi, suhtus ta sellesse entusiasmiga, vähemalt nii kaua kuni tegemist pole augusti esimese nädalavahetusega - mida see just kindlasti pole. Üks koht Priidule ja see jätab veel kolm autokohta teistele filmiveeblastele. Ei satu vähemalt enne laupäeva IRCu, nii et autokoha saamiseks kel soovi, visake privaatsõnum ja peate õigesti vastama kõigest kahele lihtsale küsimusele: "Kes leiutas duck army pommi ja mitu sekundit kestab pardi karjumine selles duck army pommi lõppversioonis?"

Muuhulgas broneeriks ise ka voodi, kus viimased aastadki lebotatud sai, ja kinotooli.

Mul tuli üks äge idee viktoriiniks (luban käsi südamel, et see ei sisalda vähimalgi määral küsimusi Godzilla ja Lõuna-Korea filmide kohta), et kui Soprano pole selle vastu, võtaksin viktoriini korraldamise enda peale.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 11. Juuli 2016, 22:41

lostinthemist kirjutas:Mul tuli üks äge idee viktoriiniks (luban käsi südamel, et see ei sisalda vähimalgi määral küsimusi Godzilla ja Lõuna-Korea filmide kohta), et kui Soprano pole selle vastu, võtaksin viktoriini korraldamise enda peale.

Nice! (Y) Mul hetkel on ka üks idee, mis mängu võiks teha. Ja lahe, et Priidu kohale meelitad.

Koordinaadid (sõna otseses mõttes): http://goo.gl/maps/ynn9K

P.S. Kõik tulijad võivad hakata vaikselt filme pakkuma, mida vaatama hakkame. Teeks kuni 3 pakkumist per tulija ja arvan, et parim strateegia on valida jälle demokraatlikult kohapeal, mida täpselt vaatame. Ideaalis vaataks kõigilt vähemalt ühe pakutud filmi, aga see oleneb tulijate arvust, kui aktiivselt pakutakse jms. Nomineerida võib nii häid kui ka halbu filme.

Ma pakun Only Lovers Left Alive, What We Do in the Shadows ja wildcardina Space Cop.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuli 2016, 00:25

Pakun ühe välja: "Gods of Egypt". Usun, et väga fun oleks seda suure Filmiveebi seltskonnaga vaadata!

Pakun veel välja: "John Wick"

ja: "Dracula 3000"... :irw: :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas eerik » 12. Juuli 2016, 04:49

bpuhnja kirjutas:Ralf, eerik kk
tuleb välja, et pean tagasi liikuma 13ndal, sest 14ndal tööl. aga vist bussidega sai sealt ka tagasi, kui kauem tahate olla?
igastahes, koordinaadid Raatsi tallu tuleks ka kasuks

Põhimõtteliselt sobiks mulle ka juba 13ndal tagasi tulemine, nii et olen jätkuvalt sellest autokohast huvitatud. Eks kohapeal muidugi selgub, millised võimalused oleks 14. tagasi tulekuks.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 12. Juuli 2016, 15:12

Minu pakkumised:
  • Everybody Wants Some!!
  • Redline
  • Le Trou
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Garli » 12. Juuli 2016, 21:48

Sellest elevandist (Rasmuse-Soprano-evatsiki armuvihakolmnurk), mis siin teemas on, peaks ikkagi rääkima. Ma arvan, et võiksite selle tobeda kaklemise ära lõpetada ja siiski igale siinsele inimesele sissepääsu lubada. Keegi veel?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Forzelius » 12. Juuli 2016, 22:11

Garli kirjutas:Sellest elevandist (Rasmuse-Soprano-evatsiki armuvihakolmnurk), mis siin teemas on, peaks ikkagi rääkima. Ma arvan, et võiksite selle tobeda kaklemise ära lõpetada ja siiski igale siinsele inimesele sissepääsu lubada. Keegi veel?


You are now banned from kokkutulek.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kadii » 13. Juuli 2016, 09:12

Garli kirjutas:Sellest elevandist (Rasmuse-Soprano-evatsiki armuvihakolmnurk), mis siin teemas on, peaks ikkagi rääkima. Ma arvan, et võiksite selle tobeda kaklemise ära lõpetada ja siiski igale siinsele inimesele sissepääsu lubada. Keegi veel?


Riskides enda ja 0lli bänniga, siis + 1
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 13. Juuli 2016, 10:36

Olen tükk aega vaevelnud selle küsimusega, et kas ja kui palju ja mida täpselt öeldes. Sest see elevant on ka minul juba päris pikalt hinge pihta käinud. Tegelikult käis juba alguses, aga kuna asjaolud selle küsimuse ümber olid pehmelt öeldes sürreaalsed siis hoidsin pöialt, et see teema vaibuks iseenesest ja paigutuks tagantjärgi asjale vaadates kuhugi mitmepoolse ajutise hulluse rubriiki (ma arvan, et nii mõnedki inimesed siin foorumis ei tohi enam arvustada õudusfilmi karakterite ebaloogilist käitumist, sest ilmselgelt on nad ka ise võimelised teatud olude kokkulangemisel irratsionaalseid otsuseid vastu võtma).

Ei taha kellestki märterit ega süüdlast teha, sest kaugelt vaadates paistab lõpplahendus pigem tõhusa tiimitöö tulemus. Ütlen siiski, et motivatsioonid jäävad mitmel suunal segaseks ja karistus tundub ebaproportsionaalne (kui just püstitatud eesmärgiks ei olnud juba algselt korraldada midagi sarnast, mis sai muistendites osaks Lokile). Mida kindlamat kuju see fv kokkutuleku plaan võtab seda ebamugavam on vähemalt minul mõelda, et keegi - kellele see kogukond tõesti korda läheb - jääb mingi proportsioonidest välja aetud teema tõttu kõrvale.

TL;DR +1
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas evatsikk » 13. Juuli 2016, 17:34

ma ei osale kokkutuleku korraldamises, ergo minu bännid ei kehti, ergo tehke mis tahate ¯\_(ツ)_/¯
Kasutaja avatar
evatsikk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21. Juuni 2010, 22:40

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 13. Juuli 2016, 19:43

Tore oleks jah Rassut näha, olgugi et teda minu suhtes ilmselt samad tunded ei valda. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 13. Juuli 2016, 20:17

See viimane kehtib vast kogu FV kohta, ühe selge erandiga. Või vähemalt nii see eelmisel aastal välja paistis.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas bpuhnja » 13. Juuli 2016, 20:38

wtf happened?
Pilt|Pilt|Pilt|Pilt
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist