Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 14. August 2016, 22:06

Rasmus kirjutas:
"Üksindusfilm 2" - puhas geniaalsus, ootamine tasus end ära, parem kui originaal (ja see pole isegi sarkasm)



Nõustun.

Kahjuks ei soosinud ilm "Ralf ja kiil: Ralf naaseb" võtete alustamist, sest üks peaosalistest oli end umbes kolme jopesse mässinud, aga alati on ju järgmine aasta.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 14. August 2016, 22:53

Esialgu laupäeva õhtule planeeritud viktoriin sai korraldatud spontaanse käitumise tulemusena (ja massilisiselt nukrate kassisilmade tõttu) reede õhtul, millest arvestatav osa inimesi jäid ilma. Tehniliste probleemide tõttu läks kaua aega, et viktoriin käima saada (süüdistan sitta läpakat seal!), seega tänan inimesi kannatlikkuse eest. Neil, kes jäid ilma ja sooviksid proovida mu viktoriini - link on siin*. Seal on nii PPT kui ka videofailid - kõigepealt proovige PPT'd, kas töötab korralikult. Sealne läpakas ei suutnud PPT's neid videofaile välja mängida. Kui mitte, siis hakake lihtsalt ükshaaval videoklippe järjest läbi vaatama numbrist 1 kuni 20. Idee on ära arvata sõna(d), mis on klipis heliefektiga (ja pildiga kaetud) peidetud. Kaustas "Vastused" on toored videoklipid. Viktoriini koostamisel oli arvestatud Kadi-olli ja Rasmuse viktoriinidega ja tegin selle viie-seitsme küsimuse võrra lühemaks. Aga mis siin ikka. Kui teie arvutid suudavad normaalselt välja mängida PPT'd, siis selle lõpus on boonusküsimus, mis oleks andnud 0,5 lisapunkti.

Vaatamata küllaltki kehvale ilmale ja enamasti siseruumides olemisele oli tegemist väga hea kokkutulekuga. Erinevalt eelmistest kokkutulekutest sai seekord rohkem aega pühendatud inimestega suhtlemisel ja nendega koos aega veetmisel, mis on üsna hea märk. Igaks juhuks võtsin kaasa raamatu "Harry Potter and the Cursed Child," et seda lugeda rahulikemal momentidel, kuid mida ei puudutanud kordagi siis. Da parim burks EVÄR, tänan seegi kord väga hea toidu ja kohvi eest, "Üksindusfilm 2"!!!, suurepärane saun, King of Tokyo lauamäng on nii äge (v-b sebin endale selle), ühtegi filmi ei näinud korralikult algusest lõpuni. Kuigi kohale jõudes olin kergelt dumbfounded, miks suurest portsust filmivalikust te pidite just "Mean Girlsi" ette võtma - kohe enne viktoriini. "Shiet," ütlesin mina omaendale. Jätkasime iga-aastasest traditsiooni kokkutuleku viimasel õhtul kl 2 mängida "Cards Against Humanity"t, millega saime teada, et adil on uskumatult ülinakkav naer ja naersin seetõttu niivõrd laua alla, et pisarad tulid silma. "Getting drunk from mouthwash." :irw:
Viktoriinid olid ka täitsa toredad, kuigi ilma auhindadeta (tekitas efekti, et panuseid ei olegi ja võidujooksu parimate auhindade nimel ka mitte) ja seriaaliviktoriinis keskenduti liiga palju vanadele asjadele - hui keskmine vaataja teab 60ndate lõpus eetris olnud haiglaseepi. Aga see on kõigest minu arvamus. :irw:

Mul on siiralt hea meel, et vaatamata vägagi süngele ja halvaendelisele kokkutuleku eelsele olustikele läks üritus korda, et sai toredalt lõõgastuda üks nädalavahetus, et sai näha nii palju tuttavaid nägusid (ja ka uusi) ning sellele tuginedes ning siira naeratusega nädalavahetusele tagasi mõeldes leian, et võiksime kõik õppida viimastest nädalatest seda, et ei ole mõtet virtuaalruumis aset leidnud probleeme reaalsesse maailma endaga kaasa tuua. Hoiame Interneti palun edasipidi ka puuris, eks ole. 8) Sest kõik see suurepärane aeg oli seda väärt.

edit: uuendasin linki, kuna Dropbox piirab bandwidthi asjade jagamisel ja kui traffic'it liiga palju, bännitakse üldse failide jagamine ära terveks ööpäevaks. :pööritus:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 15. August 2016, 04:50

lostinthemist, mõtle, sama läpakas elas eelmine aasta üle tubli koguse siidrit ja see truu abiline on käinud igal kokkutulekul! Ehk ära löö maaslamajat. :( Kusjuures u. pool meetrit jäi puudu, et ka sel aastal oleks pikali lükatud siider läpaka üle ujutanud (seekord mitte minu süül!). Õnneks vaid Jamaica karbi äär sai natukene märjaks.
Ja lauamängudest rääkides... mul on alati hea meel, kui saan kellegi lauamängu pisikuga nakatada. King of Tokyo on eranditult kõigile peale läinud. See on nagu lauamängude The Shawshank Redemption vms. Nõustun, et Cards Against Humanity + adi on alati hea kooslus.

Tänavu õnnestus tõesti üllatavalt hästi. Minu jaoks jagavad esimene ja viimane aasta parima kokkutuleku tiitlit. Eriti meeldis, et sain lõpuks ise viktoriinides osaleda... ja ka võita. 8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 15. August 2016, 06:45

Vist ei ole mainitud veel kinotoole, mis olid üle mõistuse mõnusad ja tekitasid toreda kinos olemise tunde. Filmivalik oli ka päris mõnus, isegi "The Cabin in the Woodsi" vaatasin meeleldi (mitte et oleks midagi filmi vastu, aga ühest vaatamisest piisas ja nüüdseks millegipärast 4-5 korda näinud). Parim oli muidugi lostinthemisti "Üksindusfilm 2".

Loodetavasti ilmataat on lahkem järgmisel aastal, et "Ralf ja kiil 2: The Return" saaks realiseeritud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Audrey » 15. August 2016, 11:41

Aitäh väga külalislahkele perele!
Aitäh väga maitsvate söögikordade eest!
Aitäh lostile väga vahva viktoriini eest! Ma usun, et pakkusime koostöös Priiduga siiski üpris pingelist konkurentsi!!!
Aitäh Jazile!
Aitäh toredate vestluste eest!
Aitäh korraldajatele ja aitäh kutsumast! Väga tore oli näha tuttavaid nägusid ja tutvust teha uute nägudega. Kahju küll, et ei õnnestunud laupäevalistega trehvata.
Kinotoolid olid tõesti hästi mõnusad.
Kokkutulek oli
Spoiler :
Pilt

Järgmise korrani! :)
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas IlseV » 15. August 2016, 14:31

*tõstab käed ja ühineb eelkõnelejatega*

Ivo Linna laulab "tähti üheks õhtuks" (miks mulle just see laul pähe hüppas, ei tea), aga kuna sain kokkutulekul osaleda ainult reede õhtul/öösel (aitäh ulti ja Zinera transpordi eest!), siis on see vist ikkagi sobilik - kuigi natuke kämp - viide. Oli tõesti vahva ja sain kinnitust, et foorumi-kamp on päriselt ka a) olemas ja b) toredad inimesed.

Talvel siis talimängud Tallinnas? Vb Bo-Jacki veealune PÖFF-i külastus oli hea enne, millega inimesi taas kokku meelitada (ja ühisvaatamisi taaselustada).
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Priit » 15. August 2016, 14:59

Kle, täitsa normaalne oli.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 15. August 2016, 15:51

Kel soovi minu FV-teemalist viktoriini proovida, siis link on siin. Kiitused jagasin juba enne ära, aga et mu postitus teiste pikemate vahel liiga triviaalsena ei tunduks, mainin juurde, et vaadatud filmide hulka arvestades võiks edaspidi mingile "Filmiveebi filmifestival"-stiilis kokkutuleku spin-offile mõelda.

Minu tänavune kokkutuleku-kogemus:

Spoiler :
10:00 - laupäevahommikune ärkamine kodus
Pilt

13:00 - 15:00 - autosõit
Pilt

15:00 - 16:00 - "About Time"
Pilt

16:30 - minu ja Defexeri kohtumine
Pilt

17:00 - filmiveeblaste suhtlusoskus
Pilt

23:00 - öine üleliigsest energiast vabanemine
Pilt

23:30ish - minu suhe Jaziga terve kokkutuleku vältel
Pilt

00:00 - 01:00 - väikesed komplikatsioonid
Pilt

01:30 - "Suicide Squadi" arutelu (kass on Jaz)
Pilt

02:00 - random muusikavalik
Pilt

10:00 - pühapäevahommik, lost: "Rasmus, tõuse üles nüüd"
Pilt

11:30 - hüvastijätt
Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 15. August 2016, 17:14

Kõigi eelduste kohaselt, et minul on ainsana kõige normaalsem arvuti, mis suudab Powerpointi videosid normaalselt välja mängida, riputan eraldi üles ka minu viktoriini harjutusraundi- ja boonusklipi. (Boonusklipp oleks andnud 0,5 punkti).
Kes veel ei tea, mu eelmises postituses olnud viktoriinilinki on uuendatud ja täiesti saadaval.

lostinthemist kirjutas:Jep, unustasingi mainida, et laupäeva õhtul toimub ülieksklusiivne once-in-a-lifetime "Üksindus 2" esilinastus. Topelt-R press on kohal (Ralf ja Rassu) ja sai selliseks suursündmuseks ka punane vaip renditud, aga meie suurstaar on kahjuks liiga hõivatud oma teisejärgulise (üldsegi mitte nii olulise) elukutsega ning kellel on ilmselgelt valed prioriteedid. Ärge magage maha seda erakordset võimalust, kuna "Üksindus 2" puhul pole ega saagi tulevikus (isegi mitte kaugtulevikus) olema nii digitaalset kui ka DVD/Bluray reliisi.

Hea uudis neile, kes jäid filmist ilma - pärast mitmeid ebaõnnestunud katseid läbi rääkida anonüümseteks soovida jäänud produtsentidega jõudsime lõpuks kokkuleppele anda "Üksindusfilm 2"le vähemalt digitaalne reliis, et promoda passiivselt järgmisel kokkutulekul esilinastuvat "Jazi pidusööming" filmi.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 15. August 2016, 17:40

Eepiline üritus, nagu on saanud põhimõtteliselt harjumuseks. Suur aitäh kõigile, kes osavõtu kõrval veel mingit pidi kokkutuleku toimumisse panustasid. Kõik viktoriinid olid totaalselt erinevad ja omanäolised, ühtlasi olid need kõik ka ülimalt lahedad. JazZ-i ja internide excel oli kõige banksylikum fv kunstiprojekt sellel aastal ja aitas enne üritust meeleolu ülal hoida. Mitmel korral ära mainitud toit oli tõesti priima ja koht ning tingimused ülepea head. Transport - mis polnud sugugi nii lihtne, eva/Sopi laupäevast kombineerimist vaadates hakkas pea valutama - laabus tänu lostile ülimugavalt ja ka selle eest olen tõsiselt tänulik.

Igatahes, väga tore oli teiega uuesti kokku saada ja meeldiv oli uusi filmiveeblasi reaalses elus kohata ja nendest veidi enam aimu saada. Väike süütunne on, et paljud elavnemishetked toimusid filmide vaatamise ajal... aga kuna möla intelligentsed diskussioonid olid filmiteemalised, siis ehk antakse see kinoetiketi räme rikkumine andeks.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Defexer » 15. August 2016, 20:51

Väga meeldiv oli, reedel vähemalt küll korra aga samas piisavalt, et paar sõna juttu ajada ja näod üle vaadata. Laupäeval vähe pikemalt, sai napsu tehtud ja kuidagi üldine vibe oli eelmistest parem, ehkki selles, et meil polnud enam alaealisi ja sai nn baari kõrvale vähe huvitavamatel teemadel arutatud. Vahepeal kiskus küll asi tuliseks aga see oli pigem meeldivalt tuline ja suur rõõm oli näha kuidas kõige suuremad filmisõbrad laua taga suicide squadi sõna otseses mõttes läbi ja lõhki võtsid. Loodame, et see ei jää siis viimaseks kokkutulekuks ja olgugi, et foorum suhteliselt pinnapealne ja aktiivusega on nagu on aga korra aastas võiksime ikka ühise miitingu teha!

Aitäh Sopranole ja Evale, kes viitsisid seda organiseerida ja muidugi aitäh teistele, kes kohale tulid ja omapoolse panuse kokkutuleku suhtes andsid.
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 17. August 2016, 17:22

Tuli meelde küsida, kas ma reede öösel "müüsin maha" kellelegi Bojack Horseman sarja selle POFFi osaga? Sealt episoodist puudusid mõned regulaarsed tegelased ja oli mõnus terviklik lugu, et polnudki vaja eriti tausta teada.

Rick and Morty panin ka korraks mängima, aga see osa nõudis veidi rohkem süvenemist, et poindist aru saada. Mingi tegevus või filmi vaatamine tuli vahele ka, et seda ei näidanud lõpuni. Tagavaraks oli mul veel üks Gravity Falls'i osa, kuid selleni ei jõudnud. Mäletan, et esimesel kokkutulekul näitasime mingeid Gravity Falls'i episoode (nt. Double Dipper).
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 18. August 2016, 10:33

Ralf kirjutas:
Soprano kirjutas:Ei hakkagi ühistoiduga midagi rohkem leiutama.

  • R-P sööjad kandke palun 10€
  • reedel kukeseenepitsat söönud 3€
  • laupäevase burgeri eest 5€ (hea hind, kui võtta arvesse nt. lostinthemist sõnu, kelle arvates oli see "parim burger ever")

Seal olles sõin ainult burgerit ning laupäeva hommikul paar muna ja natuke peekonit, vahest on aus, kui ainult burgeri eest maksan? :P

Kaval riukalik burksiõgard selline, mis sa valetad, mul on konkreetseid asitõendeid, mis tagaksid kohtus kindla võidu, sellest, et sõid kaks korda burksi nii, et see peaks olema 11€ siis. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 29. August 2016, 19:00

"Üksindusfilm 2" Youtube link
A long-awaited sequel to the critically hypercriticized movie called "Üksindusfilm." While it was recorded back in 2013, it spent three hellish years in post-production. After a long and mostly heated discussions with director and producers (who wish to remain anonymous) who each of them had a different vision how this sequel should look like finally came down to a final uLtImAtE cut which is suitable for all parties.
You guys had to wait for a long time and we thank you for your support and now we'd like to proudly present:
"Üksindusfilm 2"

Premiered on 13th August, 2016 in Raatsi talu at annual Filmiveeb convention.

Olge jahedad, seega visake laike, arvustage, kommenteerige, aga dislike'i panemise õigus kuulub ainult Forzeliusele.

Räägiks paar sõna ka pardiarmee vastuvõtueksamist.
lostinthemist kirjutas:nii et autokoha saamiseks kel soovi, visake privaatsõnum ja peate õigesti vastama kõigest kahele lihtsale küsimusele: "Kes leiutas duck army pommi ja mitu sekundit kestab pardi karjumine selles duck army pommi lõppversioonis?"

Esimene julge osaline - Jolt
Jolt kirjutas:Googeldamise alusel sain teada, et kuigi duck army rakendati kogu inimkonna vastu kellegi teise poolt, siis mehaanilise päästikuga pommiks viimistles selle - väga sobiliku nimega härrasmees - Adam Savage. Ultimate versioonina karjus see vähemalt 16 sekundit... või läks mul sellel hetkel pilt lihtsalt tasku?

Pilt

Järgmisena Soprano, kes läbis küll eksami suht edukalt
<Soprano> sa mind lubaksid cool kids autosse? :D
<lostinthemist> olgugi, et sa oled korraldaja, pead ikkagi vastuvõtueksami läbima
<Soprano> ahah, et parim bänd on girls generation?
<lostinthemist> eiei, mitte see :D
...
<Soprano> Adam Savage ja ...
<Soprano> 1 sekundit tundub
<Soprano> 16*

Aga siis ta hüppas alt ära ja autokoht jäi vabaks.

Järgmine oli Ralf
<Ralf> tahan autokohta kle!
<Ralf> duck army bombi leiutas adam savage v?
<Ralf> sekundeid ei tea
<Ralf> aga kui järgmine imax vip linastus on vms siis võtan su kaasa :D

Tavaliselt on küll väga ranged reeglid vastuvõtueksami suhtes, aga IMAXi VIP linastuse puhul võib teha erandi. Sest noh. IMAX. Vaata, et ära ei unusta. 8)
inb4 "nkn ralf laseb üle"
Pilt

Ja no Priit
longest veok ever

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 31. August 2016, 21:27

Pakkisin lõpuks kokkutulekul kaasas käinud seljakoti lahti, mis seni mu toa põrandal vedelenud oli. Avastasin, et suht kõik asjad on hallitama läinud. Kuidas teie päev möödus?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron