Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas lostinthemist » 01. August 2016, 22:36

Soprano kirjutas:Bänni pani Eva, aga ta ise ei tule. Jääb Rassu enda südametunnistusele, mis teeb nüüd. Mul isiklikult oleks imelik sellises olukorras tulla, umbes nagu mõrvar tuleks tapetu matustele vms.

"mõrvar tuleks tapetu matustele" :irw:
evatsikk kirjutas:ma ei osale kokkutuleku korraldamises, ergo minu bännid ei kehti, ergo tehke mis tahate ¯\_(ツ)_/¯

Ei soovi väga pikemalt kirjutada, kuid jagan samu mõtteid nagu Jolt.
Jolt kirjutas:Ei taha kellestki märterit ega süüdlast teha, sest kaugelt vaadates paistab lõpplahendus pigem tõhusa tiimitöö tulemus. Ütlen siiski, et motivatsioonid jäävad mitmel suunal segaseks ja karistus tundub ebaproportsionaalne


Igatahes, eelmiste aastate ühissöök on alati olnud väga hea ja jään selgi korral ootama.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas Soprano » 01. August 2016, 22:42

No viige kokku, miks te arvate, et Eva ise ei tule. Vihje: tal ei ole mingit muud üritust samal ajal.

Aga kui Draamaveeb nüüd lõpetada, siis on palju paremad uudised. Suutsin koos Eva eeltööga meile isikliku koka sebida! Hind tuleks alates 10€ nägu, kuid oleneb menüüst ja tulijate arvust. Lihtsalt, et teate arvestada.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas JazZ- » 02. August 2016, 02:43

Soprano kirjutas:Bänni pani Eva, aga ta ise ei tule. Jääb Rassu enda südametunnistusele, mis teeb nüüd. Mul isiklikult oleks imelik sellises olukorras tulla, umbes nagu mõrvar tuleks tapetu matustele vms.


Kuigi ma olen arvamusel, et Rasmus on mingit moodi süüdi suures enamuses maailmas eksisteerivates probleemides alustades R-kioski halvast kohvist ja lõpetades globaalse soojenemisega, siis selles olukorras tema vastu karistuslöök välja nihverdada nõuab juba Hispaania koondisele omast pikale viskamise oskust. Kui filmiveeblased üritasid viisakalt väljendada, et nende meelest on see bännimine täielik idiootsus küllaltki mõistmatu ja Eva seejärel enda sidemetest kokkutulekuga lahti öelda otsustas (sest absoluutselt seda kõik muidugi taotlesidki), siis seda Rasmuse tapatööks nimetada on kõige puhtamas tähenduses EBALOOGILINE (ja vähest ohvrite hulka arvestades ühtlasi ka Richard Clipti mälestuse rüvetamine).

Saan aru, et bänn oli mõeldud karistusena Rasmuse suhtes, aga tegelikkuses on see natuke nagu paigutada avalikku kohta pomm, et üks kindel isik rajalt maja võtta ja öelda siis teistele kannatanutele, et see on nende enda süü, kui ennast plahvatusest puudutatuna tundsid. Peale selle, et eksisteerib hüpoteetiline (olgugi et küllaltki ebareaalne) võimalus, et mõned foorumlased oleksid tahtnud kokkutulekul Rasmust näha ja seega saavad kaudselt samuti karistada, siis on kogu see jant lihtsalt frustreeriv ja terve tänavuse kokkutuleku suhtes väga ebameeldiva maigu jätnud. Ehk kus on "Tuleksin, aga mõttetu intriigide arendamine on mu entusiasmi selle ürituse suhtes täielikult tapnud" variant?


Kasutasin oma viiest lausest koosnevas postituses Rasmuse nime 4 korda - take that, Kadii!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas Soprano » 02. August 2016, 03:34

Tere tulemast klubisse, sest minu korraldamise entusiasm on juba ammu täiesti nullitud. See jääb kindlasti mu viimaseks korraldatud kokkutulekuks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas Jolt » 02. August 2016, 13:30

Soprano kirjutas:Tere tulemast klubisse, sest minu korraldamise entusiasm on juba ammu täiesti nullitud. See jääb kindlasti mu viimaseks korraldatud kokkutulekuks.


Seda on väga kurb kuulda. Ja samas ka natukene keeruline mõista. Või noh, ka dr Watsoni väärilise järeldusvõimega suudan välja pakkuda, mis see põhjuse ja tagajärje vaheline seos on - tunnete, et olete sunnitud tegema kompromisse, mida teha ei sooviks ja seega justkui ei korralda enam seda üritust, mida algselt planeerisite.

Mitte et Sop või Eva oleks otseselt kohustatud midagi põhjendama, kuid kui selle Forza poolt ennustatud fv klassikaks saanud nükke viitsütikuga teoks saamise põhjused on muud, kuulaksin heal meelel, et mis need siis on. Praegu lähtun siiski eelpool kirja pandud eeldusest (ja eeldusest, et ma ei näe taaskord ruutu seal, kus teda pole olnud) ja ütlen, et miks see põhjus mulle liiga hästi kohale ei jõua.

Filmiveebi kokkutuleku puhul on minu arusaamise kohaselt tegemist filmiveebis vahelduva aktiivusega kaasa lööva inimeste ringi - võiks koguni öelda et - kogukonna kokkusaamisega. Ürituse nimi viitab sellele li-te-raal-selt ja ka ülejäänud liikmete hämmingu alusel näib, et sellisena seda üritust tajutakse.
Sop ja Eva, te olete igal aastal korraldanud midagi väga lahedat. Ürituse, mis on üks FV igaastaseid kõrghetki, mis virgutab foorumi suvel aktiivseks ja mis läheb siinsetele inimestele korda. Ma ei tea, kas olete seda - millise määrani toreda ja ladusalt korraldatud üritusega tegemist on - ka tagasisidena piisavalt selgelt kuulnud. Või olete suutnud selle inimeste silmadest ja irl suletud suudest ning fvs puuduvast vingumisest ise välja lugeda. Tänuna öeldud "aitäh" ei tundu vääriline tasuna, midagi enamat mul paraku anda pole.
Aga... ühtlasi olete selle kokkusaamise eestvedamisega kaasneva kogukonna "vanema" rolli võtnud vabatahtlikult, need üritused korraldanud kogukonna nimel ja kogukonna jaoks. Ja seega ei tohiks isiklikud sümpaatiad ning antipaatiad määravaks saada. Võiksite seda rolli kanda vanemetele kohase karmuse aga ka õiglusega, kaaludes selle kõige juures ka FVi kui terviku heaolu. See, kas mõni foorumi liikmetest on tüütult pedantlik kirja- ja faktivigade parandaja või hooti ketserlike vaadetega või teistsuguse muusika/filmi maitsega või ebaõiglaselt andeka huumorisoonega või silma jäänud selle poolest, et tema muusikaviktoriini küsimusi ilmaski lahendada ei osata, ei tohiks olla määrav. Ma saan aru, et foorumis - mille põhiliseks katalüsaatoriks on arvamuste erisus ja kus võrreldakse, kellel on objektiivselt parem filmimaitse üritatakse teineteist paremini sõnastatud argumentidega üle trumbata - võivad erinevate eelistuste pinnalt tekkivad nükked mõjuda isiklikena. Aga lõpuks on siiski vahe, millise punnitatud suurejoonelisusega filmiveebis välja kujunenud avatare paika pannakse ja mis need inimesed endast reaalses elus kujutavad.

Praegune lõpptulemus on igatahes lose-lose-and-then-some-more-lose. Rassu ega Eva ei tule kokkutulekule, seega on üritusel juba peielaua maik, Soprano-Eva panevad filmiveebi vanemate rolli maha ja - julgen ennustada - FV kokkusaamisi, selles mastaabis, enam ei toimu. Ülemäära suur kogus butthurti tekitab kõigis täiendavaid kahtlusi, kas siia foorumisse tasub postitada pärast sellest kohast üle käinud katke (blogger, irc, fb, twitter), kui on olemas uusi platforme, kuhu saab arvamused teele saata vähema vaevaga ja negatiivse kontekstita.
Kellelgi on hetkel võimalus olla targem, anda järgi ja kogu sellest puntrast pinge välja lasta.

Nii et ilmselt oleks tl;dr versioon öeldust, olete väga lahedad, aga olge veelgi lahedamad, plzthx?
Sest jäigalt oma positsiooni säilitades on võita umbes nii palju:
Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas Rasmus » 02. August 2016, 14:02

Oeh, no teeme konkreetselt siis, niigi kaua juba ümbernurga räägitud. Iseenesest võiksin seda privas kirjutada, aga Sopranoga oleks liiga gei privas rääkida ja Evale ei julge ma lihtsalt enam kirjutada, arvestades millise natuuriga meie seni ainus kokkupuude olnud on.

Nagu Sop isegi ütles, oleks aeg Draamaveeb lõpetada, aga selle tegemiseks on oluliselt paremaid viise kui probleemi ignoreerimine. Nii et ma teen seekord üsna pikalt, et minupoolne seisukoht ja nägemus oleks kõigile selgelt arusaadavad. Kes siin foorumis või samanimelises ircu kanalis aktiivselt ei käi ‒ noh, teil tasuks järgnevat pigem mitte lugeda, kuna kujutan ette, et need pseudoprobleemid võivad kõrvalseisjale suht (hale)naljakatena tunduda.

Lähme tagasi aastasse 2012. On septembrikuu, Soprano on 14-aastase Rassu pärast pikka vastupuiklemist äsja meeskonda võtnud. Rassu on teinud filmimängu nimega "Luugid 2", millega ta hoole ja armastusega igapäevaselt tegeleb. Aga Sopranole ei meeldi Rassu mängu reeglid, kuna need takistavad teda teises voorus maksimumpunkte teenimast ning ohustavad seega tema liidripositsiooni. Probleemi lahendamiseks teeb Soprano seda, mida iga teinegi täiskasvanu samasuguses olukorras teeks: ta viskab Rassu meeskonnast välja, tõstab tema mängu privaatsesse adminnide foorumisse, kus Rassu seda ei näe, ning ütleb Rassule, et kustutas mängu ära, kuna reeglid olid rumalad. Rassu nutab. Viimane pole tõsi. Või kes seda teab?

Lähme kahe aasta võrra edasi. On 2014. aasta septembrikuu ning 16-aastane Rassu on algatanud uue mängu, nimeks "Parimad filmiveeblased - eemaldamine" (paneksin lingi ka, aga kurvastavatel asjaoludel pole see võimalik). Kahjuks lähevad ultimatecritic ja Hendrik mängu pärast tülli ning eerik otsustab teema edasiste probleemide vältimiseks kustutada. Rassu vihastab eeriku peale ircus ning viimane arvab, et see on meeskonnaliikmele ebasobiv käitumine*. Soprano nõustub eerikuga ning lahendab konflikti nii, nagu seda teeks iga teinegi täiskasvanu: viskab Rassu meeskonnast välja. Rassu nutab, sest talle meenub, et RITA SUREB.

*kusjuures paar kuud hiljem tuli eerik esile väljaütlemisega, et "#filmiveebi-nimeline IRC kanal ei ole filmiveeb.ee'ga mitte kuidagi seotud", aga seda argumenti polnud mul kahjuks tol hetkel varnast võtta

Aasta 2016, veebruar. Käimas on aasta tegijate valimised ja Rassu teeb Filmiveebi ajaloo pikima (ühtlasi oma esimese heasoovliku) postituse. Mitmekümne tuhande tähemärgi hulka satub pisut mõtlematult ka arvamusavaldus, et Level ei teeninud 2015. aastal parima filmiveeblase tiitli näol mitte "elutööpreemiat", vaid tegi selle nimel reaalset tööd, ning elutööpreemiana võib näha vaid Soprano 2014. aastal saadud võitu. Rassu mainib hilisemas seletuskirjas ära, et tema sõnastus oli tõepoolest pisut liiga järsk, kuid toonitab siiski, et parafraseeris vaid Soprano enda sõnu. Sellest hoolimata jääb kehtima evatsiki ja Soprano varasem lahendus, mis on umbes sama mõistlik nagu varasemadki näited: Rassu, nüüd tsiteerin Jazi: "foorumi kõige aktiivsem liige", bännitakse pikema seletuseta Filmiveebi iga-aastaselt kokkutulekult. Tulemus? Rassu nutab. Nagu tõsiselt, seda postitust on retrospektiivis raske millegi muu kui nutmisena tõlgendada. Nagu ka ilmselt käesolevat.

Tunnete mulle juba kaasa?

Uskuge või mitte, minu eesmärk ei ole hetkel kelleski Soprano vastu viha tekitada (või kui on, siis ainult alateadlikult!), vaid näidata, et igal tõel on kaks poolt. Ma olen täiesti veendunud, et Soprano ja evatsikk usuvadki siiralt, et nemad on selles olukorras ohvrid, ning suudaksid vabalt kõik minu kirjeldatud olukorrad enda vaatenurgast ümber jutustades oma kasuks pöörata. Tahan näidata seda, et mul on piisavalt (semi)objektiivseid põhjuseid, et Soprano peale vihane olla. Aga ma ei ole. Esiteks sellepärast, et kogu see nelja aasta jooksul vahelduva eduga väldanud riid on toimunud virtuaalreaalsuses ja ma olen piisavalt tark, et internetitülisid mitte irli kaasa võtta, ning teiseks... noh, mind lihtsalt ei koti piisavalt. Küll aga kotib mind Filmiveeb tervikuna, ja kui mina olen mingilgi määral vastutav selle eest, et edasised FV kokkutulekud toimumata jäävad, siis ma ilmselgelt pean sõna sekka ütlema.

Niisiis: evatsikk, kes ma sinu arust olen, et oled minu nimel valmis omaenda suvekodus toimuva ürituse korraldamisest lahti ütlema ja sellest ilma jääma? Soprano, kes oled sina, et lased oma naisel enda korraldatud üritusest ilma jääda, kuna on hüpoteetiline võimalus, et ta kohtub seal kellegagi, kellega ta kunagi elus rääkinudki pole? Kes ma teie arust olen, et te kõiki mu solvanguid ja tobedusi nii tõsiselt võtate? Nagu päriselt, isegi mina ei võta ennast nii tõsiselt kui teie.

Ma saan aru, et te olete vihased, ja palun väga ‒ olge siis vihased, aga miks te teiste jaoks ürituse ära rikkuma peate? Ja ma ei räägi siin endast ‒ suudan isegi seda bänni aktsepteerida (ehkki peate arvestama, et kavatsen selle üle edaspidigi ilkuda), aga praegu õõnestate te oma tegevusega ju terve Filmiveebi ühtsust. Garli võttis mingi pool aastat tagasi töölt vabad päevad, et kohale tulla, ja praegu pole ta enam isegi kindel, kas tahab sellisel üritusel viibida, ning Jaz on üldse kõige suurem kokkutuleku-entusiast, kes siin maailmas eksisteerib, ja praegu mõtleb ta selle asemel hoopis mingile laadale minna. See ei ole kohe kindlasti ainult minu süü.

COME ON!
Võtke mõistus pähe, jumal küll.

Tulen Filmiveebi kokkutulekule, kui evatsikk tuleb. Ühistoitu ei soovi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas JazZ- » 02. August 2016, 17:21

Kuna Jolti ja Rasmuse viimased postitused tekitasid (petliku?) lootuse, et see konflikt lõpuks mingit pidi laheneb, siis loendusentusiastina tegin kokkutulekule tulijatest, mitte-tulijatest, võib-olla tulijatest ja muudest loomadest Exceli tabeli. Sinna on hetkel küll märgitud ainult Filmiveebi (ja #filmiveebi) inimesed, sest potentsiaalsete plussühtedega olen pisut vähem kursis. Tean, et Soprano krigistab selle ettevõtmise peale kuskil teisel pool internetti vihaselt hambaid, sest tema meelest pole filmiveeblaste seesugune väntsutamine vajalik ja "tulevad, kes tulevad", aga isiklikult olen piinamismeetodite suhtes alati teisel arvamusel olnud. Kuigi Facebooki event võiks tegelikult ka mingiks indikaatoriks olla, siis enamjaolt ta seda siiski kahjuks pole, sest enamus ignoreerivad seal mingi konkreetsema valiku langetamist üldse ja teine osa paneb ilma pikema järelmõtlemiseta, et on "huvitatud" sõltumata sellest, kas neil tegelikult mingit plaani üritusest osa võtta on.

Niisiis, kui kellegi on ülalpool lingitud tabelis olevate inimeste suhtes mingit infot, mida mul ei ole, siis oleks kena sellest teada anda. Selleks peate kahjuks foorumisse postitama või minuga mingil muul teel ühendust võtma, sest ei usalda teid piisavalt, et avalikku muutmisõigust välja käia. Kõik, kelle osavõtt sõltub hetkel veel mingitest ebakindlatest faktoritest nagu "transpordi olemasolu" või "xini tulemine", võiksid siiski samuti endast mingil viisil märku anda.

#MakeKokkutulekGreatAgain
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas tuusla » 04. August 2016, 20:37

Jazzi excel on valiidne. Tänavuses pesakonnas on 16 isendit, ja istun nende kõigiga keldris. Peapõhjuseks, miks ma ei tule, on aga see, et selles #Draamaveebis on minu maitse jaoks liiga vähe verd, kismat ja pisaraid (eriti Rasmuse omi!). Ja lostinthemistile ma ei jõua ka õunaroose teha.

Ma ei välista samas, et tulen "ei tule" paariks tunniks.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 05. August 2016, 09:49

tuusla kirjutas:Jazzi excel on valiidne.


Ühtlasi on see ka väga orgaaniline. Olen ilmselt pooled metamorfoosid maha maganud, aga iga kord kui selle tolle tabeli avan saan tükk aega muheleda.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 05. August 2016, 10:27

Selle tabeli järgi võib järeldada, et taffex on tuusla ori?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Küsitlus nr. 125 - Filmiveebi kokkutulek 2016

PostitusPostitas Soprano » 05. August 2016, 11:07

JazZ- kirjutas:Tean, et Soprano krigistab selle ettevõtmise peale kuskil teisel pool internetti vihaselt hambaid, sest tema meelest pole filmiveeblaste seesugune väntsutamine vajalik ja "tulevad, kes tulevad", aga isiklikult olen piinamismeetodite suhtes alati teisel arvamusel olnud. Kuigi Facebooki event võiks tegelikult ka mingiks indikaatoriks olla, siis enamjaolt ta seda siiski kahjuks pole, sest enamus ignoreerivad seal mingi konkreetsema valiku langetamist üldse ja teine osa paneb ilma pikema järelmõtlemiseta, et on "huvitatud" sõltumata sellest, kas neil tegelikult mingit plaani üritusest osa võtta on.

Et jah kahjuks ei piisa foorumi teemast, Fb eventist (koos individuaalsete kutsetega, mille põhjal tuleb tubli 3 inimest) ega ka küsitlusest. Aga ma pole kunagi tagant utsitamise vastu olnud, lihtsalt see pole minu stiil (kui CM-Girl'i maiustustega äraostmine välja arvata) ja tean, et sul tuleb see hästi välja. Nomineeriks puhtalt selle põhjal su ka järgnevate kokkutulekute korraldajaks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 05. August 2016, 12:15

Kuna mitmed, kes tulevad ja need kelle tulemine sõltub matemaatilistes paradokside lahendamisest, ei ole osa võtnud vaadatavate filmide nomineerimisest, teen seda teie eest. Kui olete enda valikud Sopranole teatavaks teinud läbi teiste kanalite, siis paraku pole minul võimalik neid arvesse võtta kui ametlikke nominatsioone. Seega, kui vaja vaielge vastu, vastasel juhul pole tänu väärt!

Lostinthemist:
1. 007 Spectre - aga ainult juhul, kui menüüst puudub pitsa.
2. Dog Soldiers - sest kuigi lost on DSi näinud ei mäleta ta veidral kombel sellest midagi. Nagu mitte kui midagi.
3. Castaway on the Moon - sest lost on vast ainsa filmiveeblasena filmi tegevuspaika ka oma silmaga näinud ja seega kõige kvalifitseeritud seda nominatsiooni tegema.

Priit:
1. Memories of Murder - 10/10, nuff said.
2. Die Hard - super leet 1337x1337/1337, nuff said.
3. 101 Dalmatians - vanasti meeldis väga see film, aga siis enam ei meeldinud ja nüüd vb jälle meeldib. Üks on kindel, võrreldes 102 Dalmatians'ga on see film õnnestunud.

adi:
1. Gravity - aga ainult siis, kui kõik on nõus hinge kinni hoidma, et Sandra Bullockile hapniku säästa.
2. The Raid - sest ainus, mis oleks sellest filmist parem, oleks see kui adile serveeritakse tort, mille peal on kirss, millest hüppaks välja strippar ning taustal oleks ilutulestik.
3. Syriana - sest siis Sepateus'le ette näidata ja ära seletada, miks see on üks parimaid spioonithrillereid ever. Aa, Sepateus ei osale kokkutulekul? Noo, aga ikkagi.

Audrey:
1. The Lavender Hill Mob - sest selles filmis lööb kaasa Audrey Hepburn (hei, neil on sama nimi!!) ja pealegi on tegemist väga laheda põnevikuga.
2. Roman Holiday - sest selles filmis lööb kaasa Audrey Hepburn (hei, neil on sama nimi!!) ja pealegi on tegemist väga mõnusa romantilise komöödiaga.
3. Charade - sest selles filmis lööb kaasa Audrey Hepburn (hei, neil on sama nimi!!) ja pealegi on Cary Grant vastupandamatu.

CM-Girl:
1. Spaceballs - ei ole kõige hullem.
2. 2001: Space Odyssey - suurepärane! Ja veel suurepärasem oleks kui adi tooks kaasa vajalikke manustusvahendid, et selle filmi finaali vääriliselt nautida.
3. Wanted - aga ainult siis, kui McAvoy stseenid välja lõigata.

Garli:
1. 10 Cloverfield Lane - aga ainult siis, kui 1h 27min peal pannakse film kinni.
2. Inglourious Basterds - sest Garli tahab seda kindlasti uuesti vaadata ja vb oskab siis ka hinde valida - kas 9 või 10.
3. Fantastic Mr. Fox - aga ainult siis, kui üritus kulgeb heas tujus.

JazZ-:
The Room - aga ainult siis, kui kõik võtavad plastlusikad ise kaasa.

Evatsikk:
Segased lood, aga kui tuleb, siis ilmselt pole filmide vaatamiseks aega, sest peab selle nimel toimetama, et üritus mööduks teiste jaoks ladusalt.

Rasmus:
Segased lood, aga kui tuleb, siis ilmselt ei vaata filme, sest kaob kuhugi loodusesse.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 05. August 2016, 12:33

Enda nommitud filme olen alati vaadanud!

Selleks korraks:
  • "The Cabin in the Woods" - mingi kolm korda seda nommitud juba, ei?
  • "Friday the 13th: A New Beginning" - lõbus (vist), sobiks ka "Jason Lives" või uusversioon
  • "Dude Bro Party Massacre III"- 100% rottenis + Greg Sestero!!!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas evatsikk » 05. August 2016, 17:46

excuse u jolt, ma väärin ka täisväärtuslikku filmide nimekirja, hoolimata sellest, kas tulen/kas jõuan vaadata :S

ehk siis:
  • Gerontophilia - sest ma pean seda enne tripile minekut ära vaatama, ja üksi ei viitsi
  • Mean girls - sest see on the roomi kõrval aegumatu klassika
  • I Married a Monster From Outer Space - sest ma avastasin praegu, et see on mul olemas, dno mis see on aga kõlab lõbusalt

igatahes, jätkan ka ahelreaktsiooni ja tulen kokkutulekule, kui hendrik tuleb
Kasutaja avatar
evatsikk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21. Juuni 2010, 22:40

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Kadii » 05. August 2016, 18:10

evatsikk kirjutas:
  • Gerontophilia - sest ma pean seda enne tripile minekut ära vaatama, ja üksi ei viitsi

Tuleb mingi huvitavam tripp ... ? :D
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist