Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas JazZ- » 11. August 2016, 08:50

Sattusin just Twitteris järgneva lostinthemisti väga halvaendelise sõnumini:

sain valmis mixtape'iga "The Most Badass and Epic Mixtape Like Ever Before The Beginning of Time," mida FV kokkutulekule sõites kuulata 8D


Minu sügav kaastunne kõikidele, kes selle tuntud piinaja auto peale endale koha välja võitlesid.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 11. August 2016, 10:05

IRCu rahvas juba teab. :irw:
Aug 10 10:23:25 <rrrrrauno> Sain valmis mixtape'iga, mida kokkutulekule sõites kuulata
Aug 10 10:23:50 <rrrrrauno> Selle nimi on
Aug 10 10:23:56 <rrrrrauno> "The Most Badass and Epic Mixtape Like Ever Before the Beginning of Time™"

Aga sõidate minu autoga ja mõtlete: "Jälle losti autos ja jälle peame poolteist tundi kuulama korea tüdrukute kräunumist? Nagu iga faking aasta!" Ärge muretsege, seekord ma ei terroriseeri inimesi enda autos niivõrd meinstriim kpopiga. Küll aga mul on aga MM (Maskuliinne Mixtape) nimega, nagu Jaz juba välja tõi, The Most Badass and Epic Mixtape Like Ever Before the Beginning of Time™ , mille pahapersesus™ on niivõrd pahaperse™, et viskab testosteroonide taset kõrgele lakke, nii et ei pea vähemalt järgmise kokkutulekuni steroide mugima.
Ühesõnaga, võin ette ära öelda, et mixtape'is on videomängudest pärit lahingu- ja bossimuusikad, valdavalt siis Persona 3-4, Final Fantasy ja Digital Devil Saga menukaimad palad. Mixtape on nii eepiline, et võime kohale tulles kõigest paljaste kätega küttepuud vähemalt viieks järgnevaks talveks valmis teha.
Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Jolt » 11. August 2016, 11:56

lostinthemist kirjutas:Aga "Mehtre" asemel esitaksin muu nominatsiooni. Kindlasti nii mitmed foorumlased siit mäletavad PÖFFilt sellist verd tarretama panevat Lõuna-Korea thrillerit nagu "The Chaser," ning mille lavastaja käe alt tuli mõni aasta hiljem veel "The Yellow Sea." (ilmus ka PÖFFile)
Nüüd aga nende filmide lavastaja on lagedale tulnud uue teosega nimega "The Wailing," mis esilinastus Lõuna-Koreas kõigest mõned kuud tagasi. Täpsemalt 12. mail. See on pälvinud igal pool heakskiitu ja häid arvustusi nii sealt kui ka tollest kohast. Isegi mina pole jõudnud seda vaadata ning kahtlen, et teised foorumlased ka, nii et see oleks omaette FV esilinastus (koos "Üksindusfilm 2"ga :irw: ). "The Wailing" on täiesti saadaval koos inglisekeelsete subtiitritega.


Wauwawiiwaa, ei lootnud The Wailingut enne selleaastast PÖFFi näha. Seega väga hea uudis. Panen selle info kõrva taha, juhuks kui see film ei peaks millegipärast ühisvaatamise kavasse mahtuma.

Kuna käib aktiivne territooriumi markeerimine ütlen, et ka mina magaksin heal meelel lavatsil.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas JazZ- » 12. August 2016, 01:36

Olen need magamiskohtade broneeringud küll Exceli tabelisse kirja pannud, aga pean igaks juhuks hoitama, et reaalsuses võib juhtuda, et inimesed ei hooli selle auväärse dokumendiga kehtestatud kuuluvustest vähimalgi määral ja kohad omistatakse lõpuks hoopis ürgmeheliku "kellel rohkem nuge, mis teiste ribide vahele lähevad, saab voodi endale" viisil. Või siis määratakse voodile vääriline partner selle järgi, kellel paljaste kätega kõige enam puid lõhkuda õnnestub - igal juhul on selge, et kui lostinthemistil oma mixtape lõpuks mängima õnnestub saada, on sealsel autotäiel selge eelis. Lisaks saabuvad nad ka reedel (mis on JUBA TÄNA!!!), nii et laupäeval kohale jõudvad broneerijad on igas mõttes kohutavas seisus (sellele oleksite võinud küll siis mõelda, kui otsustasite, et te võite ühte kokkutuleku (pool)päeva karistamatult ignoreerida).
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 12. August 2016, 12:01

Paar viimast infokildu veel.

Asukoht (+ teekond Tallinnast), mida kõik ilmselt juba teavad, aga kordamine on tarkuse ema: https://goo.gl/maps/bFUIa

Minu nr. on 55 979 204 (juhuks, kui ikkagi ära eksite vms.)

Ja meil on nüüd lausa 2 kokka. 8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 12. August 2016, 12:40

Ma olen üpris kindel, et selle viimase infokillu taga on peidus suurem vandenõu. Teada kondiklibu nagu ma olen, see peab olema kurikaval plaan meid paksuks teha, nuumata nagu sigu ja seejärel viia tapamajja. Mis aga paneb mind üha enam motiveerima, et see The Most Badass and Epic Mixtape Like Ever Before the Beginning of Time™ mixtape tööle saada. :vihane:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 13. August 2016, 01:30

Mingeid muljeid ka kohapealt? Näiteks ultizinera jaoks võiks tänavune kokkutulek juba idee järgi läbi olla.

Minu viktoriiniga on hetkel selline lugu, et arvuti on paranduses ja homseks (tänaseks) ma seda selgelt kätte ei saa, aga jääb veel väike lootus, et lubatud Rassuvillak jõuab meili teel kohale.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016r (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas CM-Girl » 13. August 2016, 12:25

Rasmus kirjutas:Mingeid muljeid ka kohapealt? Näiteks ultizinera jaoks võiks tänavune kokkutulek juba idee järgi läbi olla.


Nad olid veel kohal sinu postituse ajal.
Losti viktoriin oli tore. Tiimis ultiga eelviimased. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016r (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 13. August 2016, 12:29

CM-Girl kirjutas:
Rasmus kirjutas:Mingeid muljeid ka kohapealt? Näiteks ultizinera jaoks võiks tänavune kokkutulek juba idee järgi läbi olla.


Nad olid veel kohal sinu postituse ajal.
Losti viktoriin oli tore. Tiimis ultiga eelviimased. :)

Masendav. Oleks pidanud ikka eile kohale tulema. Kuulsin, et vaatasite "Cabini" ka ilma minuta ära, värdjad.

Startisime Kadii ja 0lliga just Tallinnast.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016r (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas lostinthemist » 13. August 2016, 12:42

Rasmus kirjutas:
CM-Girl kirjutas:
Rasmus kirjutas:Mingeid muljeid ka kohapealt? Näiteks ultizinera jaoks võiks tänavune kokkutulek juba idee järgi läbi olla.


Nad olid veel kohal sinu postituse ajal.
Losti viktoriin oli tore. Tiimis ultiga eelviimased. :)

Masendav. Oleks pidanud ikka eile kohale tulema. Kuulsin, et vaatasite "Cabini" ka ilma minuta ära, värdjad.

Startisime Kadii ja 0lliga just Tallinnast.

Ãra põe, see on niikuinii 1/10 film. Aga õnneks "Jeepers Creepers 2" jäi vaatamata. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016r (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas CM-Girl » 13. August 2016, 12:45

Rasmus kirjutas:
CM-Girl kirjutas:
Rasmus kirjutas:Mingeid muljeid ka kohapealt? Näiteks ultizinera jaoks võiks tänavune kokkutulek juba idee järgi läbi olla.


Nad olid veel kohal sinu postituse ajal.
Losti viktoriin oli tore. Tiimis ultiga eelviimased. :)

Masendav. Oleks pidanud ikka eile kohale tulema. Kuulsin, et vaatasite "Cabini" ka ilma minuta ära, värdjad.


My bad. Minu soovil vaatasime. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 14. August 2016, 15:15

Ei hakkagi ühistoiduga midagi rohkem leiutama.

  • R-P sööjad kandke palun 10€
  • reedel kukeseenepitsat söönud 3€
  • laupäevase burgeri eest 5€ (hea hind, kui võtta arvesse nt. lostinthemist sõnu, kelle arvates oli see "parim burger ever")
Konto:
Pelle Kilter
EE591010010212604012
Selgitusse võite panna oma nime või midagi vaimukat (inb4 Selgitus: "midagi vaimukat")


Nii peaksid saama meie tublid kokad vääriliselt tasutud. Siinkohal tänud ka IlseV, Audrey, lost'ile toodud külakostide eest ja Ralfile lamamistooli eest. (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Ralf » 14. August 2016, 18:52

Soprano kirjutas:Ei hakkagi ühistoiduga midagi rohkem leiutama.

  • R-P sööjad kandke palun 10€
  • reedel kukeseenepitsat söönud 3€
  • laupäevase burgeri eest 5€ (hea hind, kui võtta arvesse nt. lostinthemist sõnu, kelle arvates oli see "parim burger ever")

Seal olles sõin ainult burgerit ning laupäeva hommikul paar muna ja natuke peekonit, vahest on aus, kui ainult burgeri eest maksan? :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Rasmus » 14. August 2016, 20:13

Laupäevane-pühapäevaöine filmivalik oli ääretult hea - suutsime ignoreerida pea kõiki ametlikke nominatsioone.

  • "About Time" - jõudsin küll poole pealt, aga endiselt 10/10 film
  • "Üksindusfilm 2" - puhas geniaalsus, ootamine tasus end ära, parem kui originaal (ja see pole isegi sarkasm)
  • "A Most Violent Year" - tegelikult ei vaadanud, aga adile meeldis
  • "The Final Girls" - imeline valik (peaasjalikult seetõttu, et mina selle peale panin), endiselt tabav as fuck
  • "Scream" - imeline valik (peaasjalikult seetõttu, et mina selle tõin), kahjuks jäin praktiliselt kogu filmist erinevatel asjaoludel (sh arutelu "Suicide Squadi" üle) ilma
  • "Good Will Hunting" - poleks osanud arvata, et sellist filmi esimest korda FV kokkutulekul kell 2 öösel vaatan, aga teose väärtust see ei langeta - peaksin siiski kunagi selgema peaga üle vaatama
  • "What We Do in the Shadows" - magasin arvestatava osa, aga 10 esimest minutit, kui Defexer lakkamatult kõrval irvitas, olid vägagi meeleolukad
  • "The Room" - selle ajal küll juba magasin, aga Garli vist vaatas, igatahes fantastiline film

Üldiselt oli üritus eelmiste aastate omadest garlivõrra parem ning osalus FV praegust seisukorda arvestades igati eeskujulik. Eelmise aasta ilma enam ilmselt ei ületa, aga igas muus vallas küll best kokkutulek ever. Burgeri osas võib lostinthemistiga täielikult nõustuda.

Lõpetuseks tsiteerin LiveForThisi: "Vabandan võimalike ebameeldivuste tekitamise pärast."
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi kokkutulek 2016 (12.-14. aug, Raatsi talus)

PostitusPostitas Soprano » 14. August 2016, 21:31

Ralf kirjutas:Seal olles sõin ainult burgerit ning laupäeva hommikul paar muna ja natuke peekonit, vahest on aus, kui ainult burgeri eest maksan? :P

Natukene ausam oleks siis 6€ maksta (arvestasin mõlemad hommikusöögid 1€), aga eks maksa nii nagu südametunnistus lubab.


Rasmus, kuidas sa unustad mainida kahte parimat filmi, mida me laupäeval vaatasime: Nõia(m)äng ja Directive.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron